Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Upadłem na kolana. Patrzyłem w ziemie po czym z mojego oka wydobyła się łza. Podniosłem głowę

-VERITASIE!!! ZABIJE WSZYSTKICH KTÓRZY CI SŁUŻĄ!!! ZABIJE CIE PONOWNIE JEŚLI BĘDZIESZ PONOWNIE ŻYŁ!!! LECZ JEŚLI TWOI SŁUDZY CHOCIAŻ TKNĄ CIAŁO SOMADY.... PRZYRZEKAM ŻE UPEWNIĘ SIĘ ŻE ŚMIERĆ ICH BĘDZIE TAK POWOLNA I BOLESNA JAK NIGDY!!! ZAŚ KAŻDĄ TWOJĄ CZĄSTKĘ OD ROGU AŻ PO OGON ZNISZCZĘ CAŁKOWICIE!!! ZADBAM O TO!!!

Ponownie popatrzyłem na ziemię, obwiniałem się za to wszystko. Obwiniałem się za to że od razu nie zniszczyłem czaszki tak jak oczu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oko aż zaszło krwią z gniewu, nawet pod opaską czułem jak wydobywa się z niej krew. Chciałem od razu iść do kryjówki Veritasa. Nie miałem zamiaru nikogo brać ze sobą. Ta wojna była moja. Wstałem zakryłem głowę kapturem po czym gniewnym krokiem udałem się do wyjścia z Canterlotu po czym miałem zamiar iść do kryjówki Veritasa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< The Walking Dead :> >

Byłeś wściekły, zły i jeszcze bardziej wkur*****. Po krótkiej chwili wyszedłeś z Canterlotu i skierowałeś się w stronę kryjówki Vertisa. Cały czas jednak miałeś złudzenie, że ktoś ciebie śledzi lub obserwuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie miałem ochoty na zabawę, zbyt mocno opanowała mnie teraz czysta żądza krwi i mordu. Po prostu rzuciłem z procy pocisk oślepiający. Zanim wybuch zamknąłem oko by się nie oślepić. Odwróciłem się, wyjołem kusze i zacząłem szukać postać która mnie śledziła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili oślepiona Applejack spada z drzewa. Było niskie i upadła na trawię, więc nic jej się nie stało.

- Nie puszczę ciebie tam samego. Ostatnio prawie cię zabili - powiedziała klacz wstając i próbując się przyzwyczaić do widoku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie przekonam cię prawda? Zgoda możesz ze mną iść ale pamiętaj o jednym.-popatrzyłem na AJ z groźnym wyrazem twarzy- Jeśli Veritas znowu będzie żył, nie wchodź między nim a mną. A jeśli nie będzie jeszcze żywy, to ci którzy odkopali grób Somady są moi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...