Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź Lunie ulubieńca!


Arjen

Recommended Posts

Dołączona grafika
LINK DO PEŁNEJ WERSJI


Znajdźmy Lunie ulubieńca!



Bibliotekarka, farmerka, krawcowa, nawet Księżniczka Celestia ma swojego ulubieńca. Dlaczego więc nie miałaby go mieć Władczyni Nocy? Niestety naszą ukochaną Fluttershy wciąż przeraża jej widok. Musimy więc zdać się na użytkowników forum! W tej zabawie naszym celem jest znalezienie zwierzątka dla Księżniczki Luny. Powinno do niej dobrze pasować, by nie była zawiedziona gdy zaprezentujemy jej wyniki naszych poszukiwań. Tak jak obiecałem, zabawa jest nagrodą za osiągnięcie pułapu 2000 postów w Regnum Lunae.

Zasady zabawy:


- Wrzucacie zdjęcia zwierzaka (obojętnie jaki).
- Piszecie co to jest, możecie mu też nadać imię.
- Dodajecie uzasadnienie (jednolinijkowe nie jest mile widziane).
- Inni userzy mogą oceniać zwierzątka innych poprzez wystawienie im oceny i opinii.


Zaczynajmy więc, znajdźmy Lunie ulubieńca!

Link do komentarza

Dołączona grafika

Nietoperz, póki co, bez imienia. Dlaczego właśnie on? Otóż... Podobnie jak Luna żyje w nocy, więc może dotrzymywać jej towarzystwa. Poza tym, posiada skrzydła, więc może z Luną obserwować wszystko z góry. Oprócz tego, rozmiarowo chyba jej odpowiada (może nawet jest i większy), więc jak coś może ją hugnąć albo zasłonić/obronić :>

Link do komentarza
Gość Exterminatore

Dołączona grafika

Czarna pantera.

Imię: Bagheera

Dlaczego akurat czarna pantera? Ponieważ doskonale czuje się w ciemnościach, ma duży potencjał władczy(może nawet większy niż lew), do tego potrafiłaby obronić Lunę przed wieloma zagrożeniami, a z racji swojej szybkości mogłaby służyć jako goniec.

Link do komentarza

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3xz7fBIl91qii0g5o1_500.jpg

Nietoperz, póki co, bez imienia. Dlaczego właśnie on? Otóż... Podobnie jak Luna żyje w nocy, więc może dotrzymywać jej towarzystwa. Poza tym, posiada skrzydła, więc może z Luną obserwować wszystko z góry. Oprócz tego, rozmiarowo chyba jej odpowiada (może nawet jest i większy), więc jak coś może ją hugnąć albo zasłonić/obronić :>

Idealny zwierzak dla Luny! Taki niepowtarzalny :lunaderp:

Jest piękny i cudowny. Jadłbym :fluttershy5:

Więc najwyższą ocenę daję temu żywemu arcydziełu, które jest wychwalane przeze mnie w postaci Luny i oczywiście drużyny Valencii, gdzie Nietoperze grają na boisku ze złowrogimi ekipami :soawesome:

Pozdrawiam.

Link do komentarza

Dołączona grafika

Gatunek: Nietoperz

Podgatunek: Gacek brunatny

Imię: Spirit

Jak wszyscy wiemy nietoperze to zwierzęta nocne, na dodatek bardzo aktywne. Dzięki swojej energii mogą latać nawet całą noc dzięki czemu Luna może ciągle mieć towarzystwo w nocy. Nietoperze posługują się echo sonarem przez co mogą wykryć nim nawet owada znajdującego się bardzo daleko, przez co nawet gdyby Luna zgubiła nietoperza ten odnalazłby ją gdyż wykryłby ją podobnie jak owada. Żywią się owadami a jak wiemy tych nie brakuje nigdzie, taki nietoperz mógłby przelecieć się nocą nawet po mieście z złapałby wystarczającą ilość owadów by się najeść. Oglądając kiedyś film o nietoperzach widziałem pare oswojonych. Jak się okazuje niektóre bardzo przywiązują się do swojego właściciela

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3xz7fBIl91qii0g5o1_500.jpg

Nietoperz, póki co, bez imienia. Dlaczego właśnie on? Otóż... Podobnie jak Luna żyje w nocy, więc może dotrzymywać jej towarzystwa. Poza tym, posiada skrzydła, więc może z Luną obserwować wszystko z góry. Oprócz tego, rozmiarowo chyba jej odpowiada (może nawet jest i większy), więc jak coś może ją hugnąć albo zasłonić/obronić :>

Wiem że nietoperz to dobry pupilek dla Luny ale gatunek który jest tu pokazany jest wielkości dorosłego człowieka. Można się domyślić że zwierzak z akurat tego gatunku nietoperzy byłby wielkości Luny lub nawet większym

Link do komentarza

Jeż europejski

Dołączona grafika

Dlaczego uważam że jest odpowiedni dla Luny Cóż jest on zwierzęciem nocnym jak nietoperz, ale przeciwieństwie do niego może przenosić [przedmioty na swoim grzbiecie, co Pani może się przydać i ze względu na swoje małe rozmiary, i życie przy ziemi może być doskonałym szpiegiem, lub czujką. Ma bowiem dobry wzrok i słuch, a gdy wyczuje niebezpieczeństwo to zwija się w kulkę, i jeży kolce, dlatego jeśli ktoś będzie chciał Lunie w czymś przeszkodzić lub zaatakować to gorzko tego pożałuje. zaś dla samej Lulu to idealna przytulanka bowiem, gdy jeż nie jest przestraszony to jego kolce są bardzo mięciutkie

Link do komentarza

Dołączona grafika

Otóż myśle że TEN WILK był by odpowiedni.

Dlaczego?

Dlatego że:

-Ma na imie Lunas a jak wiadomo luna to księżyc a lunas to księżyce , gdybyś go więc wybrała było by jasne że jesteście jak 2 księżyce;)

-Jest wierny, posłuszny, aktywny w nocy, zawsze cię znajdzie i co najważniejsze ten wilk umie muwić ! Ale niestety tylko proste słowa jak "TAK lub "Nie" , ale zawsze łatwiej jest się dogadać.

-No i jeszcze jedno... Kocha księżyc i jeszcze mocniej kucyki które też go kochają ęc napewno się polubicie :fluttershy4:

Link do komentarza

Dołączona grafika

FENEK

Imię: Rob

Najmniejszy lis, zamieszkuje pustynię i poluje głównie w nocy, je owady i roślinny, na szczęście nie tyka się małych kucyków :)

Jest miluśny i słodki xD

Będzie idealnym towarzystwem dla Luny ponieważ uwielbia ciemność oraz jest bardzo sprytny jak..... lis.

W dzień śpi w norze lub jak mu księżniczka pozwoli to z nią w łóżku :)

Link do komentarza

Dołączona grafika

Gatunek: Dziki Kot Iriomote

Imię: Indygo (Albo "Ume" (jap. śliwka) nie wiem co lepsze.)

Zalety: Jest idealnym "dodatkiem" do stroju na Nighmare Night. Jest ich mniej niż sto na całym świecie, a Alicornów też nie jest zbyt wiele. Będzie się wyróżniał na tle innych zwierzaków. Prowadzi raczej nocny tryb życia, więc mógłby zawsze być z Luną.

PS: Muszę przyznać, że zawdzięczam to, że wiem o tym kocie pewnej Mandze.

Link do komentarza

Tak, nietoperz dla Luny jest idealny! Mogą stworzyć cudowny związek oparty na podobieństwach! To coś jak unia dusz, coś metafizycznego. To wykracza poza ludzki umysł. Taki nietoperz może towarzyszyć swojej Pani w nocnych podróżach, pomagać jej strzec porządku, przyjmować łzy na swoje futerko, obejmować czule skrzydłem, schować pod nie... :lunaderp: Aż się wzruszyłam :octcry:

Link do komentarza

Dołączona grafika

Kilka innych obrazków:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Imię: Felicja

Papuga to cudowne zwierzę, które bardzo przywiązuję się do swojego pana ( wiem, bo sama mam papugę ). Będzie towarzyszyć Lunie w nocy bowiem papugi zasypiają bardzo późno. Może latać wraz z władczynią nocy i rozweselać ją w gorsze dni.

Link do komentarza

Dla Luny na pupila proponowałbym to stworzenie:

Dołączona grafika

Nazwa: Istota z Copiapó (to nie ja wymyśliłem)

Krótki opis: Cóż, wiem, że takie zwierze najprawdopodobniej nie istnieje, ale z tego co ludzie gadają na mieście, alicorny też nie są prawdziwe :rd11:

Myśle, że mogliby się nieźle porozumieć... i wspólnie straszyć nocami przesądnych mieszkańców Equestrii. Dla ciekawskich link do artykułu o upiornym zwierzaku: http://www.kryptozoologia.pl/istota-z-copiapo,279,36,artykul.html

Link do komentarza

Hmmmm... Może niedźwiedź?

Gatunek: Baribal

Imie: dark flash

Sądze, że zwierze to może pasować do naszej drogiej księżniczki. Jest dostojne, tajemnicze. Niby słodkie ale groźne. Poza tym gwiazdy tworzą konstelacje Wielkiej i małej niedźwiedzicy i jakoś mi się tak skojarzyło :fluttershy5:

Dołączona grafika

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

irbis_11.jpeg

Irbis - pantera śnieżna

Irbis to stworzenie aktywne o zmierzchu, tak więc pora jak najbardziej do Luny pasuje. Nie potrzebują stada, więc księżniczka wystarczy im jako towarzyszka (jeśli patrzeć z perspektywy pantery). Oprócz tego ma miękkie, białe futro kontrastujące z ciemnymi barwami Luny i ogólnie jest to bardzo ładny kotecek, a i na strażnika się nada jeśli pojawi się zagrożenie.

Link do komentarza
  • 2 months later...
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...