Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie,

Dołączona grafika

Jako, że dział Rarity jest dosyć mało urozmaicony w nowe zabawy, zechciałem stworzyć nową? Mam nadzieje, że się spodoba.

Waszym głównym zadaniem będzie wcielenie się w Jubilera. Chce zobaczyć, kto z Was ma smykałkę i żyłkę do tego interesu. Czy będziecie obeznani tak jak Rarity w tego typu rzeczach? Udowodnijcie!

Zabawa polega na wycenie podanych przeze mnie przedmiotów, najbliższa ocena takowej rzeczy wygrywa. Zarazem osoba, która będzie najbliżej ceny będzie mogła komuś go podarować, lub zachować dla siebie. Tak, więc zaczynajmy.

Są to prześliczne kolczyki o kształcie listeczka. Dla nadania kolczykom uroku zostały one ozdobione czerwonym koralem. Same kolczyki wykonane są ze srebra. Jaką waszym zdaniem posiadają wartość ?

Dołączona grafika

Punktacja:

1. Ravin = 6

2. MALYSZ = 5

3. RedSky = 4

4. piotrekzet123 = 4

5. Po prostu Tomek = 2

6. PiekielneCiastko = 2

7. Emronn = 2

8. Cornickos = 2

9. Phinbella781 = 2

10. jarrot

11. Nosacz

12. Muffinxd

13. Mrs.Octavia

14. Nogalik

15. Frytka

16. kalejdoskop33

17. Spectra

18. Arjen

19. Yargolek

20. Magenta

21. plo1154

22. Airlick

23. Cloudchaser

24. Panda Hippis

25. Rainbow Blitz

26. vikishy

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Heh, widzę, że ktoś znalazł je w pierwszym sklepie jubilerskim. Zgadza się wartość ogólna wynosi 105 zł. Plus dla MALYSZ'a. Masz teraz wybór: zatrzymujesz, czy chcesz je komuś podarować.

To było na rozgrzewkę. Mam nadzieje, że teraz nie będzie tak łatwo.

Dołączona grafika

Opis: BRYLANT 0,18CT

Kruszec: Złoto białe

Kategoria: Pierścionki

Próba: 585

Link do komentarza

Z góry dziękuje za uczestnictwo.

Cena tych kolczyków wynosi około 18.500 zł, widać MALYSZ szybko odnajduję je na internecie. Postaram się o lekkie utrudnienie. Zrobię tak jak Arjen zaproponował ~ nie podam z jakich kamieni i na jakiej próbie są. Dzięki tym parametrom, łatwo jest odnaleźć te akcesoria w internecie.

Spróbujemy jeszcze raz. Jaką wartość może posiadać ten przedmiot:

Dołączona grafika

Link do komentarza

W końcu znalazłem trochę czasu, aby wyjść z działu Pinkie i pozwiedzać sąsiednie działy na forum i... ładnie tu ^^

Na czym polega ta zabawa? Chcemy przedmiot wycenić, aby go kupić, czy sprzedać? I jak ma się do tego kurs walut? Hmm... za ten łańcuch nie dałbym więcej niż 20zł, no chociaż z drugiej strony jeżeli to prawdziwe srebro... $200? A może jednak $400? Oj, nie mogę się zdecydować na jedną opcję, niech będzie yyy... $350 i więcej nie dam! ;x

Jak nie wiesz na czym polega zabawa to przeczytaj pierwszy post... :forgiveme: ~ Arjen

Oj, Arj, to było pytanie retoryczne... :crazy: ~ ja ^^

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...