Skocz do zawartości

Wspólne granie!


kahrik

W co gramy?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W co gramy?

    • SW:TOR
      3
    • Mu Online
      2
    • Dragon Nest
      2
    • Aion
      1
    • TERA (F2P OB w lutym)
      10
    • LotRO
      2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spokojnie Emronn osobiście jestem zaciekłym wrogiem gildi "ts3 wymagany". Oczywiście jeśli już się zbierzemy znajdzie się też jakiś kanał głosowy dla nas, ale będzie to tylko dodatek dla chętnych, ja od nikogo nie będę tego wymagał ;)


Jeszcze jedno pytanko ;) Jak ma się nazywać nasza gildia? Ja proponowałbym coś kucykowiego "Equestria Crusaders" albo coś w ten deseń ;) podawajcie propozycje

Używamy opcji edytuj!

~Dżem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Terę, dlatego też na nią zagłosowałem. Narazie 26 lvl i mogę stwierdzić jedynie, że bardzo przyjemnie się gra - nie ogarniam jedynie, jak w gry RPG można grać na padzie :twilight3:

Gry tego typu mają zbyt wiele opcji, to jak na padzie który ma 14 guzików + strzałki to się mieści? Ale to nie mój problem, bo ja osobiście wybrałem klawiaturę. A jak będzie klan to mogę dołączyć.

Jak co, mój nick to Latro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21hog

Chyba sobie poczekam :rainderp:

I tak pobiera niesamowicie w kosmos szybko jak na mój internet...

Kompletnie zapomniałem o pobraniu klienta przez noc w ten weekend, bo miałem za dużo roboty.

W sumie to raczej chciałem po prostu zapytać, czy gra wymaga patchowania po tym wszystkim?

Edit: Gdyby się do tej 20/21 pobrało, to stwierdzam nockę, hue.

Edit2: Expimy grindem, czy głównie questami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj... No to ciężko, bo jestem zwolennikiem idiotycznego, nawet kilkunastogodzinnego grindu :D A zdobywanie expa opierające się na przechodzeniu Q jest już dla mnie zbyt masakryczn i nużące (Monotonia powstała od czasów WoW'a, wolę L2).

Ktoś mi wyłączył kompa pod moją nieobecność, więc będę późno w nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie questy bywają ciekawe ale jak juz robie trzeciego questa w ktorym chodzi o klepanie tych samych mobów co w 2 piprzednich to sie rzygac chce. Mimo wszystko gra mi sie nawet fajnie ;) btw. Jak będę na kompie to w tym poscie zbiore wszystkie nicki ktore znam (chyba 4 narazie :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ankietę miałem już jakiś czas temu wyłączyć tylko nie za bardzo wiem czy się da, a jeśli się da to jak?

znane nicki:

Meriado - Dżem

Adanor - AdanorPL

Kahhira - Ja

Amozabael - Patyk

Zamknąłem ankietę :tia: ~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ściągnięta i zaczynam grac, póki co czekam by wejść na Isharę. Będę najprawdopodopniej grał Archerem.

EDIT: Dostałem się, fajnie, że dostajesz bonus XPa jak czekasz dłużej niż 10 minut.

Narazie 5 poziom Archer i jestem tym małym grubym zwierzem =3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...