Skocz do zawartości

Zapisy do klasy prof. Twilight Sparkle


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Prof. Twilight ogłasza' date= nabór na zajęcia przez nią prowadzone. Będą to zajęcia praktyczne jak i teoretyczne z magii oraz literatury. Twilight wymagać od was będzie sumienności, a także kreatywności. Możliwe, że będzie do napisania jakieś wypracowanie, by zaliczyć u niej semestr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Podanie do klasy Prof. Twiligt Sparkle

Imię: kochamchemie(bo to moje OC i życie)

Nazwisko: kochamchemie

Płeć: XY

Gatunek: Chemik

Talent: Chemia

Cechy szczególne: Same charakterystyczne cechy:ming:

Dodatkowe informacje:

1.Biegły w logice i chemii zainteresowanie pirotechniką i metalurgią.....

Chcę wstąpić aby się dobrze bawić(oraz nauczyć czegoś o magii)


O widzę ambitny uczeń.

*zanosi podanie do Rektora uczelni*

Podanie na przyjęcie jako student na Uniwersytet Canterlocki do klas profesor Luny, Księżniczki Celesti, Twiligt Sparkle oraz Rarity.

Imię: Amendil

Nazwisko:

Płeć: Ogier

Gatunek: Jednorożec

Zdolności: Znacząca łatwość przyswajania wiedzy w dziale tajniki magi, dobra pamięć, kaligrafia, łatwość zawierania przyjaźni

Miejsca zamieszkania: Canterlot

...

Zwracam się Do Szanownej Dyrekcji z prośba o przyjęcie mnie do klas wyżej wymienionych, w przeszłości studiowałem i tajniki magi zarówno z książek jak i doświadczenia innych, pragnę zagłębić teraz wiedzę w Waszym Szanownym uniwersytecie i obiecuje dać siebie jak najwięcej.

P.S. w razie jakich kolwiek błędów zauważonych w moim podaniu proszę o kontakt prywatny .

Pozdrawiam Amendil ;)

Zatwierdzono z dniem 23-12-2012

Dołączona grafika


Podanie do Pani Prof. TwilightSparkle

Imię: Aurora

Nazwisko: Mergina

Płeć: Klacz

Gatunek: Jednorożec

Uzdolnienia: Panowanie nad żywiołami (Woda,ogień, ziemia i wiatr),ale głównie nad wodą.

Rodzina:Mama White Star Tata Black Star i brat Orion


Dziędobry chciałem przedstawić moje podanie do 2 klas uniwersytetu canterlock mianowicie do klasy profesor Twiligt Sparkle i profesor Fluttershy. Chciałbym dostać się do tych klas, ponieważ jestem kucem wędrującym po equestri badając zwierzęta i bawiąc się magią ognia. Mam nadzieje że można być w dwuch klasach. Jeśli nie i miałbym wybierać to wole do klasy profesor Fluttershy. Bez obrazy dla profesor Twiligt poprostu nauka o zwierzętach bardziej pasuje do mojej profesji.

Imię: storm.

Nazwisko: shadow.

Płeć: ogier.

Gatunek: jednorożec.

Talent: zaklęcia ognia.

Wygląd: czarna sierść, ciemno brązowa grzywa, znaczek przedstawia ognistą kule.

Dodatkowe informacje: moje hobby i praca to badanie zwierząt, ganiam z srebrnym mieczem u boku tak dla obrony przed potworami gdyby magia nie wystarczyła.

Ps. Wesołych świąt :)


Podanie do klasy prof. Twilight Sparkle oraz klasy prof. Rainbow Dash:

Imię: Kaziu

Pleć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: http://icons.iconarchive.com/icons/treetog/junior/256/speaker-icon.png

Talent: do muzyki dubstepowej, eloctronicznej i drum and bassowej

Cechy charakteru: pomocny, uprzejmy, bardzo lubi słuchać muzyki,

Wygląd: http://imageshack.us/scaled/landing/805/mg6de.jpg

Dodatkowe Info:

- zwinny,

- często się spóźnia,

- jak coś zacznie robić to robi to dokładnie i do końca,

- bardzo lubi lenić się,

Pozdrawiam

Kaziu


Zapis do Prof. Twilight Sparkle

Imię: Jodeł

Płeć: Ogier

Gatunek: Jednorożec

Opis:

Jestem kucykiem (jak to mówią moi rodzice) zdolnym lecz leniwym. Pochodzę z Ponyville, ale od 3 roku życia mieszkam w Canterlot'cie. Mam bardzo duże aspiracje, aby zdobyć porządne wykształcenie. Bardzo lubię muzykę klasyczną, rock, dubstep, metal, wszelkie odmiany reggae i psychodelic. Jestem bardzo otwarty i łatwo zapoznaję ludzi.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :twilight5:


karygodnie spóźniony wali w drzwi domu pani Twiglight,

jednak po 10 minutach nikt mu nie otwiera więc zrezygnowany wrzuca swoje podanie przez szparę pod drzwiami, a oto jego treść:

Imię: Wrinter

Nazwisko: Blau

Miejsce pochodzenia: Niemiecki Wydział "Aponyture Sience Innovators"

Płeć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Talent: jako jeden z niewielu kucyków umie używać Portal Guna

Zainteresowania: rozwiązywanie zagadek logicznych

Cechy szczególne: wszędzie chodzi ze swoim Portal Gunem, jest bardzo zaangażowany w to co robi

Dodatkowe informacje: Został wyhodowany w Maszynie Klonującej, jako 1/100.000 różniących się od reszty

Dodatkowe umiejętności: świetnie włada językiem polskim

Rodzina: Jestem z maszyny klonującej, jak mam mieć rodzinę..? :twilight9:

// tekst nie związany z podaniem- jestem moim OC-em ale jeszcze nie ma o nim tematu, z grubsza historię już mam, ale zdjęcie jest na drugim laptopie


*Dyrektor wchodzi do sali wykładowczej profesor Twilight Sparkle*

-Panno Sparkle.... *patrzy na Nią groźnie* czy mam długo czekać aż zajmie się Pani swoimi obowiązkami?

*przekazuje jej podanie o przyjęcie na studia i wychodzi z sali*

Skoro można mieć jedną nauczycielkę to ja napiszę podanie jeszcze raz.

Podanie do klasy prof. Twilight Sparkle:

Imię: Kaziu

Pleć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: http://icons.iconarchive.com/icons/treetog/junior/256/speaker-icon.png

Talent: do muzyki dubstepowej, eloctronicznej i drum and bassowej

Cechy charakteru: pomocny, uprzejmy, bardzo lubi słuchać muzyki,

Wygląd: http://imageshack.us/scaled/landing/805/mg6de.jpg

Dodatkowe Info:

- zwinny,

- często się spóźnia,

- jak coś zacznie robić to robi to dokładnie i do końca,

- bardzo lubi lenić się,

Pozdrawiam

Kaziu


Baaaaardzo przepraszam za spóźnienie!

Podanie do prof. Twilight Sparkle

Imię: Dino

Pleć: Ogier

Gatunek: Jednorożec

Cutie Mark: Czerwono-niebiesko-czarny wir

HCzytanie, pisanie opowiadań

Talent: Magia, szczególnie wody, ognia i chaosu ( przy ostatniej występują problemy z kontrolą, więc zwykle jej nie używam)

Wygląd: Niewielki, ciemnoniebieski

Dodatkowe Info: Chciałbym nauczyć się jak najlepiej używać swoich magicznych talentów, nauczyć się przydatnych rzeczy i zdobyć nowych przyjaciół. O, i zwykle się nie spóźniam.


Shylitude podchodzi do kartki z nazwiskami profesorów wiszącej tuż obok sekretariatu, przy którym stała kolejka kucyków. Czyta ją "na windę" kilka razy z góry na dół, z dołu go góry, ale nie w bok po czym mówi pod nosem: "No tak... nie ma Lyry, wiecznie ją ignorują. To kto tam został? Antropologia to to nie jest, ale są jeszcze dwa moje ulubione przedmioty. Gdzie to podanie?"

******

Podanie do prof. Fluttershy oraz Twilight Sparkle

Witam. Nazywam się Shylitude. Mój opiekun djsound, gdy tylko dowiedział się o rekrutacji postanowił wpisać mnie na listę. Po długiej rozmowie doszliśmy do wniosku, że nauka w domu to za mało.

Z jednej strony chciałbym poznać nowe zaklęcia pod okiem profesor Twilight, ale z drugiej wiem, że dzięki pracy ze zwierzętami u profesor Fluttershy osiągnął bym wewnętrzny spokój, wyciszył się, nauczył panować nad sobą. Mój opiekun jest przywlekle (czy jakoś tak) chory, często gdy leży w łóżku ja nie potrafię mu pomóc. A bardzo chciałbym. Być może gdy nauczę się pomagać zwierzętom nauczę się choć trochę dbać o ludzi? W związku z tym uprzejmie proszę o zapisanie mnie na zajęcia do profesor Twilight Sparkle oraz Fluttershy.

Imię: Shylitude

Miejsce pochodzenia: Ponyville / Ziemia (możliwość dowolnego podróżowania pomiędzy krainami)

Płeć: ogier

Gatunek: jednorożec

Talent: magia / na ziemi - muzyka

Zainteresowania: magia, muzyka, dobre opowiadanie, ciekawa gra

Cechy szczególne: cichy, spokojny, bardzo wrażliwy, empatyczny, chętnie pomaga innym. W Ponyville stawał w obronie słabszych.

Dodatkowe informacje: Z niewiadomych przyczyn porzucił życie w Ponyville aby żyć na Ziemi.

Dodatkowe umiejętności: Zjadanie nutelli w tempie ekspresowym (nie ma znaczenia w Ponyville). Słuch muzyczny, uczuciowość

Załączniki Zdjęcie

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celestorze kochany, po pierwsze, nikt się nie zgłosił do klasy Twilight, więc nie wymagaj od Tric'a by ten nagle stanął na głowie i został nauczycielem/profesorem. Poza tym uważam za wysoko niestosowne, mianować do tej roboty kogoś kto a) nie jest avatarem Twilight b) nie jest regentem Twilight c) nie został wyznaczony do tego przez Avatara Twilight :P Poza tym jeżeli Tric wyrazi aprobatę to się tym zajmę, ale z góry zaznaczam, że jak będzie za mało zgłoszeń, to klasa nie ruszy, bo ja nie mam czasu, żeby przygotowywać zajęcia dla dwóch osób.

Dobra zgłoszenia są. Czekam na opinię Tric'a :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Celestorze kochany' date=' po pierwsze, nikt się nie zgłosił do klasy Twilight, więc nie wymagaj od Tric'a by ten nagle stanął na głowie i został nauczycielem/profesorem. Poza tym uważam za wysoko niestosowne, mianować do tej roboty kogoś kto a) nie jest avatarem Twilight b) nie jest regentem Twilight c) nie został wyznaczony do tego przez Avatara Twilight :P Poza tym jeżeli Tric wyrazi aprobatę to się tym zajmę, ale z góry zaznaczam, że jak będzie za mało zgłoszeń, to klasa nie ruszy, bo ja nie mam czasu, żeby przygotowywać zajęcia dla dwóch osób.[/color']

Przepraszam, ale jego zachowanie i olewanie mojej prośby (tak to odczułem)by sam odpisał mi dlaczego nie zagra spowodowało że tak zareagowałem a imka jest że tak powiem wyjściem awaryjnym bo nie wiedziałem co mam zrobić a zależy mi by Twilight jako uczennica Celestii była w zabawie.

Tric PRZEPRASZAM ale wiec że nie toleruję takich zachowań typu olewanie mnie... tak się poczułem że olałeś mnie, dlatego stało się to co się stało mam nadzieje że się dogadamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie emmm jestem koksem do każdego Imię: DiceMuz Przezwisko: TrixiMuz Płeć: Klacz (choć brony :D) Gatunek: Jednorożec (mogłem być Artchi [nie wiem jak to ten z skrzydłami i rogiem] ale prababcia nie ożeniła się z księciem ) Wygład: Ciemno niebieska sierść.Grzywa intendiko co Trixi ale beż kapelusza.Uroczy znaczek 3 nuty. Talent: Śpiew.Historia,trochę sport. Życiorys: Urodziłem się w Ponyville żyłem tam do 15 lat i teraz jestem tutaj :D tu się daje zgłoszenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: DiceMuz Płeć: Dama (chodź brony) Czemu ja: Uwielbiam książki i magie. Znam prawie wszystkie zaklęcia.Maże żeby mogła mieć jak największą wiedzę. Kocham mój róg i jego zdolności.Nie dostałem się prawie nigdzie. Proszę D: Pewnie i tak się nie dostane ale chce zgłębiać magie przyjaźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Prof. Twilight ogłasza' date= nabór na zajęcia przez nią prowadzone. Będą to zajęcia praktyczne jak i teoretyczne z magii oraz literatury. Twilight wymagać od was będzie sumienności, a także kreatywności. Możliwe, że będzie do napisania jakieś wypracowanie, by zaliczyć u niej semestr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Rukia Nazwisko: Kuchiki Gatunek: Shinigami Płeć: XX Zdolności: Znam się na magii kidoe ale bardzo pragnę poznać magię jednorożców. Zwracam się do szanownej dyrekcji oraz Pani Profesor Twilight Sparkle z prośbą o przydzielenie mnie do wyżej wymienionej klasy. Moją prośbę uzasadniam tym że jestem słaba w fechtunku i lepiej się czuję używając magii. Z wyrazami szacunku: Kuchiki Rukia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzi drzwi z napisem "Profesor Sparkle" .Otwiera drzwi, włącza niewidzialność i kładzie podanie o następującej treści na biurko. Imię:PiekielneCiastko Rasa: jednorożec Płeć:ogier Zdolności: szybko czyta, umie pisać magiczne runy, umie modyfikować ogień by np. nie parzył, nie spalał a nawet był zimny, oraz podnosić nim różne przedmioty(epicki wygląd) Znaczek:spalone ciastko Z racji wiedzy prof.Sparkle na temat magii chciałbym zdobyć wprawę w posługiwaniu się nią na Jej lekcjach. Proszę o przyjęcie mnie do klasy. Poprzednie podanie zaginęło na poczcie i dopiero lista przyjętych uświadomiła mi to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam moją OC Courtney: http://mlppolska.pl/Watek-Courtney-i-Shine--5074?pid=227332#pid227332 (tylko uznajmy, że jest jednorożcem, ok? ^.^) *przed prof. Twilight Sparkle pojawia się przyjazny, lecz tym razem poważnie wyglądający kucyk z leciutkim uśmiechem na twarzy* Witam, nazywam się Courtney. Chciałabym się u Pani uczyć, mam nadzieję, że rozpatrzy Pani moje podanie. *czarami zniknęła z gabinetu*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Podanie do klasy Prof. Twiligt Sparkle

*Imię: Say

*Nazwisko: Akuto

*Płeć: ogier

*Gatunek: Alikorn

*Talent:

Magia, szybkie loty oraz akrobacje w powietrzu.

*Cechy szczególne: znamię smoka na prawym kopycie

*Dodatkowe informacje:

Biegły w treningu siłowym jak i umysłowym.

*Zainteresowania:

Rysowanie, magia, opieka nad zwierzętami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Lour, Nazwisko: Miusic, Wiek: 16 lat, Płeć: Ogier, Gatunek: Jednorożec Zamieszkanie: Ponyville, w lewo, w prawo i prosto. Nr. budynku: 143, Zainteresowania: magia, muzyka, biologia, chemia, żywioły, kosmos. Powiadomienie, oraz pytania na prywatne wiadomości. Pozdrowienia Lour Miusic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Podanie na przyjęcie jako student na Uniwersytet Canterlocki do klas profesor Luny, Księżniczki Celesti, Twiligt Sparkle oraz Rarity.

Imię: Amendil

Nazwisko:

Płeć: Ogier

Gatunek: Jednorożec

Zdolności: Znacząca łatwość przyswajania wiedzy w dziale tajniki magi, dobra pamięć, kaligrafia, łatwość zawierania przyjaźni

Miejsca zamieszkania: Canterlot

Zwracam się Do Szanownej Dyrekcji z prośba o przyjęcie mnie do klas wyżej wymienionych, w przeszłości studiowałem i tajniki magi zarówno z książek jak i doświadczenia innych, pragnę zagłębić teraz wiedzę w Waszym Szanownym uniwersytecie i obiecuje dać siebie jak najwięcej.

Zatwierdzono z dniem 23-12-2012

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłam przez liczne korytarze szkoły. W końcu natrafiłam. Przed mymi oczyma, ukazały się drzwi do klasy prof. Twilight Sparkle. Lekko podenerwowana sytuacją weszłam do sali. Jedynym kucykiem, który się w niej obecnie znajdował była Twilight. Widząc mnie w progu, uśmiechnęła się sympatycznie, po czym gestem zaprosiła mnie do środka. Nauczycielka przyglądała mi się uważnie. Bez wahania podałam arkusz, na którym przedstawione było moje zgłoszenie. Profesorka wzięła kartkę i ponownie przyjaznie uśmiechnęła się. Gdy Twilight zaczęła przeglądać moje dane nadal stałam w miejscu. Cierpliwie czekałam na jej opinię. Imię: Melody Nazwisko: Soft Płeć: klacz Gatunek: jednorożec Wiek: 16 Wygląd: długie, szkarłatne, kręcone włosy. Szmaragdowozielone oczy. Beżowy kolor sierści. Historia: Jako mała klaczka uczęszczałam do szkoły artystycznej, gdzie odkryto mój talent - śpiewanie. Często siedzę nad książkami, czytając je bardzo szybko. Talent: śpiew Cutie Mark: pięciolinia z nutami Miejsce pochodzenia: Ponyville W magii nie jestem zbyt dobra, dlatego chciałabym zapisać się do klasy prof. Twilight Sparkle, by nieco podszkolić tą umiejętność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dzień dobry.-powiedziałam wchodząc do sali.-Widzę,że jeszcze można się zapisać,a więc chciałabym żeby Pani rozpatrzyła moje podanie. "Imię:Astoria Nazwisko:Mittrow Płeć:Klacz Wiek:14 lat Miejsce pochodzenia:Canterlot Gatunek:jednorożec Uroczy znaczek:igła z nitką Talent:szycie i projektowanie ubrań. Zwierzątko:szczur o imieniu Julian. Wygląd:Maść turkusowa, bardzo długa grzywa pofalowana i pocieniowana o kolorze rubinowym.Oczy duże,z długimi rzęsami,w kolorze granatowym. Charakter:Wredna,złośliwa,niemiła.Taka jestem zewnątrz,gdy dobrze mnie nie poznasz.Ale jestem bardzo zabawna,wrażliwa i otwarta na ludzi. Trochę za bardzo ufam ludziom. W przyszłości chcę być projektantką mody. Jestem oddana przyjaciołom i na pierwszym miejscu stawiam rodzinę. Zawsze dążę do celu i nigdy się nie poddaje. Mam wiele marzeń, które zamierzam spełnić. Mam nadzieję,że przyjmie mnie Pani." -Bardzo dziękuję za Twoje zgłoszenie.-powiedziała Twilight.-Zobaczę,co da się zrobić. -Ja również dziękuję i liczę na szybką odpowiedź.Do widzenia!-krzyknęłam na pożegnanie. Gdy wyszłam podskoczyłam do góry z radości i powiedziałam-To musi się spełnić! Bo to moje marzenie, a moje marzenia mają się spełniać!-i pobiegłam do przyjaciółek, które czekały na mnie na zewnątrz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Za aprobatą obecnego Avatara Twilight, ja jako była jej opiekunka przejmuję Klasę i opiekę nad profesor Twilight Sparkle.

Po przejrzeniu wszystkich zgłoszeń... przyjęłam tylko pięcioro uczniów. To zbyt mało, by założyć grupę zajęć.

Dlatego rozpisuję nabór raz jeszcze. By dobrać kilkoro nowych studentów.

Przyjęci zostali Alanthorn, djsound, Julia, Melody i Astoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Night Heaven

Rasa: jednorożec

Wiek: 15

Cutie Mark: Księżyc opleciony wstążką

Wygląd: Bardzo szczupła, ale dość niska klacz o białym umaszczeniu i jasnoróżowej grzywie. Ma duże, ciemnoniebieskie oczy

Charakter: Jest ambitna, co ma też swoją ciemną stronę, ponieważ często stawia sobie oczekiwania, których tak naprawdę nie jest w stanie wypełnić. Porażki tylko podsycają jej ambicję. Ma bardzo trzeźwe podejście do życia, mimo to stara się być uprzejma w stosunku do innych kucyków.

Historia: Urodziła się w Canterlot, w jednej z bogatszych rodzin. Mimo to nie była rozpieszczana, jak można by się tego spodziewać. Od zawsze lubiła muzykę, nauczyła się grać na wiolonczeli i pianinie. Swój cutie mark zdobyła podczas snu. W pewnym momencie odkryła, że śni. Zaczęła się bawić tym światem, fascynowało ją to. Mogła robić tam to, co chciała, bez sztywnych zasad. Jej talentem jest manipulacja snami własnymi i innych. Nigh Heaven miała nadzieję, że zapisując się na Uniwersytet, w szczególności do klasy prof. Twilight Sparkle będzie mogła szlifować swoje zdolności magiczne i na nowo odkrywać możliwości Magii Nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Sylly

Nazwisko:Leranel

Wiek:14 lat

Cutie Mark:Brak

Umiejętności:Strzelanie z łuku,wszystkie spoty opanowane,zwinność,wyśmienita kondycja

Zwieraątko:Przyjaźnię się za wszystkimi

Rodzina:Nieznana

Sylwetka:Szczupła,wysoka

Grzywa/ogon:Poszarpana długa,koloru umiarkowanej zieleni i jasnej zieleni

Maść:Ciemnozielona

Oczy:Nieco węższe niż u normalnego kucyka,umiarkowane niebieskie

Ubranie:Brązowy płaszz z kapturem przeznaczony głownie do kamuflażu

Głowne miejsce zamieszkania:Naciemniejsza puszcza w Eqestrii(same serce)

Powody wstąpienia do uniwersytetu:1.Żadko spotykam różne kucyki,tu poznam więcej wspaniałych przyjaciół!

2.Jestem ciekawa historii Eqestrii.

3.Pewnego rau gdy kompałam się w rzece,zamienilam się hipokampa.Chcę poznać tego powód.

4.Chcę utrwalić swoje zdolności magiczne.

PS:Będę zaszczycona uczyć się pod samym okiem księżniczki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...