Skocz do zawartości

Skargi i prośby do Dyrekcji i Grona Pedagogicznego


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Co poradzisz... ja jako "najlepszy kumlep Lyry" chciałem poprowadzić jej klasę, ale nic z tego nie wyszło. To tylko zabawa :fluttershy5:

No dobra, waliłem głową w ścianę przez tydzień, zjadłem 64.5 opakowań chińskich antydepresantów (bo w aptece nawet gazy mi nie chcieli sprzedać), a na moje donośne wycie odpowiedziały wszystkie sfory bezdomnych psów, nie wspominając o sąsiadach, którzy wzywali policję na wariata nie szanującego ciszy nocnej

: Tak to już bywa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi do sekretariatu otwierają się z hukiem. Po chwili wchodzi przez nie dobrze zbudowana, pomarańczowa klacz w brązowym kapeluszu. Szuka wzrokiem dyrektora Uniwersytetu.

Hej, Celestor! Mam sprawę do Ciebie, cukiereczku. Bo wiesz... Jutro chciałam zacząć już lekcje, ale ta ciamajda Hippis, zgubił klucz do sali. Toć mówiłam mu, żeby schował do szuflady, to nie. Pytałam się już chyba każdego, czy widział te klucze i nic.. Nikt nic nie wie, dasz wiarę!? To chyba była sala na... na parterze z wyjściem do sadu.. Ehh, nie pamiętam jaki był numer, ale pewnie wiesz o co chodzi! To możesz dać zapasowe klucze? Tym razem sama je schowam, boję się mu dać teraz cokolwiek... Tylko szybko, bo jeszcze zostało parę jabłek do zbicia, no i chcę upiec ciacho na jutro, by powitać nowych!

Mówiąc to siada na fotelu. Bierze stojącą na stoliku obok butelkę wody i nie widząc nigdzie w pobliżu kubków, zaczyna pić "z gwinta".

No co? Nigdy nie widzieliście jak kucyk pije? Idź szukać tego klucza, Celest! Chyba nie chcesz, bym się na Ciebie rozgniewała, prawda?

Applejack szyderczo się uśmiecha, po czym zaczyna dalej pić wodę.

(Celestor akurat pisał coś na swym laptopie choć to bardzo dziwne że kucyk pisze kopytkami, spojrzał tylko na Applejack, z miną :wut: a w jego głowie odezwał się instynkt ogiera xD popatrzył chwile a potem rzekł)

-Heh Jak nie Luna robi podwójne drzwi w klasie Rarity, to Ty musisz mi wchodzić jak Chuck Norris.

(Po czym się uśmiecha, obraca się w fotelu i kieruje kopytko w strone i naciska przycisk telefonu mówiąc)

-Panno Margaret (jego sekretarka xD) proszę zawołać woźnego Discorda niech przyniesie zapasowe klucze do sali Panny Applejack. A i jeszcze swieżą wode, bo właśnie (patrzy na AJ) ktoś mi wypija butelke...

(Nie mówi tego złośliwie po prostu się uśmiecha)

*myśli* No tego jeszcze nie widziałem...ale tak całe 2 litry w siebie wlać xD

(Po chwili zjawia się Discord ubrany w niebieski uniform w łapie trzymając mopa :discord2: heh musicie to kiedyś zobaczyć jak tańcuje z Tym mopem na korytarzu ^ ^)

Proszę o to klucze *przekazuje je Applejack i znika w swoim stylu pstrykając palacami*

No co taka zadziwiona? Nie widziałaś sprzątającego Discorda??:nK2Q1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discorda wzieli bo nie zagraża aż tak i mają go w szachu ponieważ pracuje przy wszystkich elementach harmonii. a Chrysalis zaraz by się po zamieniał a w nauczycielki i narobiła by większego chaosu niż Discord, ona prędzej nadała by się na patrolowanie korytarzy nocą. Choć to też by nie byłby z byt dobry pomysł. a czy nadała by się na kucharke sam niewiem, najpierw może dowiedzmy się czy wogule umie gotować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Wszytko ładnie brzmi ale..... Nie lubię tego "ale", po prostu to są początki nie mogę pozakładać tylu tematów bo tego nie ogarnę, zresztą macie SB, GG itp. Może kiedyś ale nie teraz. U.C. jest w fazie testu, jak się uda, to spróbuje wprowadzić inne postacie, ale (znowu "ale") musi się zgodzić Tarreth i reszta Avatarów oraz Regentów+ reszta administracji forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Jak pokarzesz wartość tej postaci i będziesz miał poparcie u reszty Grona Pedagogicznego. Wtedy przemyśle tą propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*widzi wychodzącą profesor Applejack* - Dzień dobry pani profesor. - Witaj mały *gdy odeszła ,wszedłem do gabinetu. Zaraz zobaczyłem rozwalone na ścianie drzwi, podszedłem bliżej biurka* - Panie Dyrektorze? Mam taki pomysł.... może niech będzie dział o nazwie "Przerwa" Gdzie wszystkie kucyki będą gadać na różne tematy, by nie robić Spamu w klasach.... co pan na to? *uśmiechnałem się*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Drzwi gabinetu Celestora otwierają się z trzaskiem. Wchodzi Księżniczka Luną lewitując dwie dodatkowe pary drzwi. Rozgląda się po pokoju.*

- Celestorze, nie wiedziałyśmy co zrobić z tymi drzwiami... Ale mam pomysł!

*Umieszcza obie pary obok starych, normalnych drzwi tak, że teraz nawet nie wiadomo które są rzeczywistym wejściem i wyjściem do biura*.

Dołączona grafika

- Pomyślałyśmy, że będziesz miał ubaw nie wiedząc jak wyjść... A, dodam coś jeszcze!

*Luna używa magii ze swojego rogu i drzwi nagle zaczynają przemieszczać się po ścianach. To chyba zaklęcie ciągłe, bo nie zatrzymują się*

- Miłej pracy Celestorze. Za chwilę przerwa - rzuciła Luna otwierając okno i wylatując przez nie na dwór.


:facehoof:Za co Ty mnie tak nie lubisz....

*Celestor poparzył na przemieszczające się drzwi po chwili jego oczy zajaśniały i rzekł*

~Emre ethe von nomubilis~

*wszystko się uspokoiło i zapanował porządek w biurze*

Oj Luna, Luna.....*odparł tajemniczo*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokarzesz wartość tej postaci i będziesz miał poparcie u reszty Grona Pedagogicznego. Wtedy przemyśle tą propozycje.

Nie będę zawracał solarisowi gitary (skoro raz nic z tego nie wyszło to nie będę go męczył). Wbija flagę w ziemię, po czym wraca pod klasę prof Fluttershy, wyciąga PonyStationPortable i zaczyna grać w PonyPon Może chociaż Suazi otrzyma dostęp do morza... :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Słyszy jak około em....8 drzwi rozwalają się*

-Ta szkoła jest chora-

*Myśli: A jeśli tak ja bym się pobawił w rozwalanie :D*

-DISCORD chodź tu! Słuchaj wyczaruj mi tu z 1000 drzwi...o thx-

*Myśli: ok pierwsze to prof luna*

BUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

-Wstawiamy-

Celestia

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM

-Jest-

Po 1 godz.

Ok a teraz zaklęcie wstawiania drzwi

-Szybko działa :D-

:facehoof:

Nie komentuje tego ~Celestor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hippis wbiega do sekretariatu.

CELEEEESTOR!

Wybija drzwi do biura dyrektora tejże placówki.

Celestor, potrzebuję nowych drzwi do naszej klasy. Te oryginalne były zbyt mainstreamowe...

Celestor spogląda na niego złowrogo.

No dobra.. Applejack je rozwaliła.. Mogę sobie wziąć te stąd? Luna zrobi Ci następne... O ile znów nie zrobiła.

Chwila ciszy... Słychać cykanie świerszcza.

To dzięki, paa!

Hippis zabiera wybite drzwi i wychodzi z sekretariatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie czy powstanie jakaś klasa numer 2?

Fajnie by było jakby każdy miał szansę na dostanie się do jakiejś klasy.

Niektórzy po prostu nie zdążyli.:fluttershy4:

Ja jako pedagog z wykształcenia mógłbym poprowadzić jakąś klasę ale postaci chyba się wyczerpały :rainbowcry:

No chyba że... IDEA! Zajęcia muzyczne Vinyl Scratch i Octavii :octavia::vinylspin:

PN - ŚR - PT - Octavia

WT - CZW - Sob - Vinyl

Ale i tak nikt się nie zgodzi :bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Hippis wbiega do sekretariatu.

CELEEEESTOR!

Wybija drzwi do biura dyrektora tejże placówki.

Celestor, potrzebuję nowych drzwi do naszej klasy. Te oryginalne były zbyt mainstreamowe...

Celestor spogląda na niego złowrogo.

No dobra.. Applejack je rozwaliła.. Mogę sobie wziąć te stąd? Luna zrobi Ci następne... O ile znów nie zrobiła.

Chwila ciszy... Słychać cykanie świerszcza.

To dzięki, paa!

Hippis zabiera wybite drzwi i wychodzi z sekretariatu.

:9rovb: Co Wy z tymi dzwiami....:enjoy: MAM! :fluttershy5: Lunaaaa!!!! Gdzieś jest jak potrzeba!!??.

(Wybiegł z gabinetu i popędził do sali księżniczki Luny)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...