Skocz do zawartości

Skargi i prośby do Dyrekcji i Grona Pedagogicznego


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox
Nie wiem czy ktos o tym już mówił' date=' ale daję pomysł na konkurs szkolny na hymn. Skoro jest na parona to może być na hymn. Także na flagę/godło a może konkurs na mundurki?[/quote']

:yay: Podsunęłaś mi super pomysł lecz wpierw zakończmy ten kokurs, dalej się pomyśli. ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Niestety, jakkolwiek by na to nie patrzeć Chrystalis jest antagonistką. Koliduje to z ideą Uniwersytetu Canterlockiego, która zakłada nauczanie przez główną szóstkę oraz obie księżniczki wartości przez nie prezentowane.

 

heresy.jpg

Edytowano przez Myhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale zapytam. Czy gdy chce się zapisać do dwóch innych kucyków np. Fluttershy i Rainbow Dash, trzeba złożyć to samo podanie? Gdyż, gdy do Flutterki wpisze się " Jest nieśmiała, mało wysportowana" to do Rainbow Dash by to zupełnie nie pasowało. A im więcej podobnych/tych samych cech w danej klasie to o wiele łatwiej się dostać. Oczywiście bez przesady, nie można stworzyć klona bohaterki.

 

Nie wiem... może coś przeoczyłam w regulaminie lub ogłoszeniach, ale nigdzie nie widziałam informacji na ten temat.

 

Podanie można składać do tylko jednej klasy~ Myhell

Edytowano przez Myhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można by założyć klasę , którą prowadziliby Derpy i Doctor. (Nie mówie że ja się tym zajmę bo nie bardzo mam czas , ale przydało by się. ) :) Jak się ktoś zgłosi :)

 

Jeśli ktoś chce założyć klasę, to proszę o kontakt na PW. W wiadomości ma być uwzględniona osoba prowadząca zajęcia i uczniowie, którzy chcieliby uczęszczać na zajęcia (co najmniej 6 osób). Uprzedzam, że lekcje może prowadzić tylko Avatar danej postaci.~ Myhell

Edytowano przez Myhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy nie lepiej, by było, gdyby od nowego roku klasy działały od nowa w nowych tematach? Może innym to za bardzo nie przeszkadza, ale w mojej klasie jest 19 stron, podczas których opiekunem klasy był zupełnie ktoś inny, a mój sposób prowadzenia zajęć będzie się różnił od tego Elizy. tzn. nie proszę o to by wszystkie klasy miały nowe tematy, ale prosiłabym, żeby moja klasa dostała nowy temat, byłoby mi łatwiej to wszystko prowadzić. Oczywiście, jeśli jest taka możliwość.

 

Dobrze więc. Stary temat zostanie usunięty, a ty zajmij się już tworzeniem nowego.~ Myhell

Edytowano przez Myhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...