Skocz do zawartości

Przyjaźni moc!


Lemuur

Recommended Posts

Użytkownicy którzy są na forum nieco dłużej pamiętają zapewne zabawę "Znajdź przyjaciela", teraz mam przyjemność przedstawić Wam jej ulepszoną wersję!

Na czym to polega? Podaję osobę z forum, a Wy dobieracie jej przyjaciela, przyjacielem może być inny user, sławna osoba, a nawet zwykły przedmiot, czyli praktycznie wszystko, ogranicza Was jedynie pomysłowość :P. Dodatkowo, by było zabawniej dodajemy jakąś wizję historii przyjaźni, czyli jak mogliby się poznać, spędzać wspólnie czas i kiedy wykiełkowałaby prawdziwa przyjaźń.

Przykład:

Lemuur

Przyjaciel - lemur. Lemuur poznał lemura w czasie wycieczki na Madagaskar. To zwierze urzekło go swą urodą, dzięki czemu natychmiast nawiązał z nim kontakt. Z początku nie dogadywali się za bardzo i Lemuur został przez lemura ugryziony, z czasem jednak zbudowali wspólne zaufanie i tak mieszkają sobie gdzieś na Madagaskarze do dziś.

Chodzi o coś w tym stylu. Powstanie także lista przyjaciół, do której trafiać będą wybrane, najlepsze wg. mnie pomysły.

Cóż... Więc... Na pierwszy ogień, hmm... Znany i lubiany Smok Stachul!

  • Smok Stachul - Spike.

    Spotkali się kiedyś przed domem Fluttershy. Spike chciał, żeby Stachul nauczył go trochę o tym co robią smoki. Stachul zgodził się i pokazał mu wieeele rzeczy, które lubi robić.

  • Syrenka Arjen - Syrenka ^^.

    Pewnego dnia na plaży Arjen wytrzeszczył oczy i ujrzał syrenę.

    -Czekałam tu na ciebie, zawsze chciałam spotkać kogoś takiego! Czy chcesz popłynąć ze mną do mojej ojczyzny?

    -Ale nie umiem oddychać pod wodą...

    -Zaufaj mi...

    I tak Arjen został syrenką.

  • Tarreth - Podgatunek feniksa, z wyglądu niedźwiedź

    Tarr poznał go podczas jednych ze swoich dyplomatycznych misji po lesie. Miś chciał uzyskać więcej miodu od swojego chlebodawcy. Tarreth jako Imperator pomógł mu w tym, używając swoich wpływów. Niedźwiedź wyrażając swoją wdzięczność ukazał mu swoją naturę feniksa i odtąd strzeże go gdziekolwiek pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Stachula... Spike! Dlaczego? Bo też jest smokiem. :P Więc wygląda to tak: Spotkali się kiedyś przed domem Fluttershy. Spike chciał, żeby Stachul nauczył go trochę o tym co robią smoki. Stachul zgodził się i pokazał mu wieeele rzeczy, które lubi robić. Zaczęli się coraz lepiej poznawać i nim się obejrzeli zostali przyjaciółmi. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pomysł Arjena jest fajny, ale jednak niech na listę trafi Julia, dlaczego?

Spike chciał, żeby Stachul nauczył go trochę o tym co robią smoki. Stachul zgodził się i pokazał mu wieeele rzeczy, które lubi robić.

Urzekł mnie ten fragment... Wolę nawet nie myśleć dlaczego xD.

Teraz znajdźmy przyjaciela dla Arjena! ^^

Hmm... mam jeszcze fajny pomysł na rozbudowę tej zabawy, co sądzicie, żeby osoba, dla której szukany jest przyjaciel sama wybierała najlepszą odpowiedź?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to dobry pomysł :P Ale ma też swoją wadę; kto powiedział, że ta osoba w ogóle zajrzy do tematu? To może być utrudnienie... Dla Arjena oczywiście syrena :P Spotkali się podczas wizyty Arjena nad morzem. Syrenka z początku odnosiła się do Arjena bardzo nieufnie, lecz z czasem zaprzyjaźnili się. Syrenka często dla niego śpiewa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to dobry pomysł :P Ale ma też swoją wadę; kto powiedział, że ta osoba w ogóle zajrzy do tematu? To może być utrudnienie...

Dla Arjena oczywiście syrena :P

Spotkali się podczas wizyty Arjena nad morzem. Syrenka z początku odnosiła się do Arjena bardzo nieufnie, lecz z czasem zaprzyjaźnili się. Syrenka często dla niego śpiewa :P

Czy zajrzy? O to już zadbam ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to dobry pomysł :P Ale ma też swoją wadę; kto powiedział, że ta osoba w ogóle zajrzy do tematu? To może być utrudnienie...

Dla Arjena oczywiście syrena :P

Spotkali się podczas wizyty Arjena nad morzem. Syrenka z początku odnosiła się do Arjena bardzo nieufnie, lecz z czasem zaprzyjaźnili się. Syrenka często dla niego śpiewa :P

...Po czym brutalnie zasymilowała mnie do ławicy. Podoba mi się :luna3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błazenek Nemo - małe to to, sympatyczne a i dowcip opowie. Poza tym ma wielu kumpli w morzu, nie wspominając o ławicy (śledzi czy czego tam), która uwielbia bawić się w kalambury a okazjonalnie pracuje jako GPS. Na imprezy zabiera ze sobą wyluzowanego żółwia. Kuzyna Tanka.

Czy zajrzy? O to już zadbam ;).

Od czego są PW? :fluttershy5:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dola Arjena syrena jak najbardziej ^.^ Pewnego razu gdy Arjen przychodził po plaży, usłyszał podejrzane włosy z za skały. Postanowił to sprawdzić. W pewnym momencie wytrzeszczył oczy i ujrzał syrenę. Powiedziała: -Arjen, czekałam tu na ciebie, zawsze chciałam spotkać kogoś takiego! Czy chcesz popłynąć ze mną do mojej ojczyzny? -Ale nie umiem oddychać pod wodą...-Posmutniał -Zaufaj mi... I popłynęli. Tak Arjen poznał wielu przyjaciół i od teraz kiedy tylko chce może popłynąć do zaczarowanej Atlantydy i wyruszyć na polowania, pozwiedzać podwodny las, przymierzyć ogony, lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dola Arjena syrena jak najbardziej ^.^

Pewnego razu gdy Arjen przychodził po plaży, usłyszał podejrzane włosy z za skały. Postanowił to sprawdzić. W pewnym momencie wytrzeszczył oczy i ujrzał syrenę. Powiedziała:

-Arjen, czekałam tu na ciebie, zawsze chciałam spotkać kogoś takiego! Czy chcesz popłynąć ze mną do mojej ojczyzny?

-Ale nie umiem oddychać pod wodą...-Posmutniał

-Zaufaj mi...

I popłynęli. Tak Arjen poznał wielu przyjaciół i od teraz kiedy tylko chce może popłynąć do zaczarowanej Atlantydy i wyruszyć na polowania, pozwiedzać podwodny las, przymierzyć ogony, lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi!

Dołączona grafika

Arjen, co Ty na to? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Saucy Celestia To znaczy...hmm...do Tarra będzie pasować...niedźwiedź polarny a'la feniks. Płonący misiek :rainderp:

Tarr poznał go podczas jednych ze swoich dyplomatycznych misji po lesie. Miś chciał uzyskać więcej miodu od swojego chlebodawcy. Tarreth jako Imperator pomógł mu w tym, używając swoich wpływów. Niedźwiedź wyrażając swoją wdzięczność ukazał mu swoją naturę feniksa i odtąd strzeże go gdziekolwiek pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale Tarrethowi dałbym fenka.

Celestia musiała wybrać się na wyprawę do Zebrici, oczywiście z obstawą, w której skład wchodził Tarreth. Prezentem od plemion zebr był lisek pustynny. Ze względu na to, że miała już pupila, a nie miała czasu na dwa zwierzęta, przekazała fenka Tarrethowi. Szybko się polubili. Podczas swojej warty dotrzymywał mu towarzystwa, siedząc na ramieniu. Poza tym dzięki znakomitemu słuchowi świetnie nasłuchiwał wszelkich oznak herezji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Też sobie odpowiem, a co! :D

Odbicie w Lustrze!

Pewnego dnia nasz wspaniały imperator Tarreth poszedł do łazienki i tam ujrzał lustro, a w nim swe odbicie! Połyskiwało ono zacnością, więc od razu przypadli sobie do gustu. Obaj byli bardzo do siebie podobni, w dodatku mieli podobne zainteresowania i osobowości, ta przyjaźń nie mogła więc nie wypalić. Tak oto od tamtego czasu Tarreth regularnie odwiedza łazienkę, a w niej swego przyjaciela. Z tego też powodu tak często jest AFK na GG :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym przyjacielem dla Emronna ostatnimi czasy mam wrazenie bylaby przyjazna azjatycka sekretarka, ktora jedynie za mile slowo zajelaby sie porzadkowaniem jego natloku podań/spraw do rozpatrzenia. A kiedyś kto wie? Przecie Emronn słynie z bycia Casanovą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Fajna zabawa to się wydaje, dołączam się ^^. To pora na Emronna tak? :rainpriest: A więc, podoba mi się propozycja Syrenki. Jakby nie patrzeć dużo razy pisali ze sobą, wydaje mi się że się lubią i takie tam. Ta osoba wydaje się najlepsza dla Emronna :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 1 month later...

Temat został odkopany sprzed bardzo, bardzo dawna. Zasadnicze pytanie, chcecie jego reaktywacji? Jeśli tak, stworzę nowy, na podobnych zasadach. Jednak każdy musi dołączyć do swojej wypowiedzi przynajmniej 2 zdania, lub jedno dłuższe. Tak jak napisałem w "Ogłoszeniach", nie toleruję wylęgarni spamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...