Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Różowooki maluch zniknął. Chwilę później poczułeś, jak coś uderza w ciebie od tyłu. Na twoim rogu zacisnął się pierścień antymagiczny. Upadłeś na ziemię. Dwójka maluchów dołączyła do tego, który siedział na tobie. Wszystkie pędem cię związały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszki podskakiwały na tobie. Przywołało to myśl o siniakach. Wzięły miecze i rzuciły je w powietrze. Jeden wyleciał przez okno. Źrebaki zauważyły poluzowane liny. Usłyszałeś brzęk. Przed tobą, zielonooki pchał ku tobie wielką, metalową skrzynię. Lekko uniosłeś się w powietrze i wylądowałeś w skrzyni. Dołączyło do ciebie ciało i Kate, po czym zapadła ciemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciało i Kate?


Na szczęście musiały nie wiedzieć, z czego są te buty. Obiecałem sobie, że nieważne czy źrebak, czy nie, jak znajdę któregokolwiek z nich, to poczują mój gniew. Szybko się opanowałem. Nie chciałem złych emocji. To zbyt szybka droga do ciemności. Modliłem się, że Kate jeszcze żyje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Można powiedzieć, że sithowie stanęli w kolejce, by spuścić mi łomot. Prawie pokonałem mistrzunia, ale uciekł on w perfidny sposób i zabił twoją przyjaciółkę. Ale to wiesz. Ale potem pojawiła się Chrysalis i jakieś bachory. Jak zauważysz trójkę małych źrebiąt, które robią słodkie oczy, to radzę ci je pobić zanim się na nie spojrzysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie było ciemne, ledwie było cokolwiek widać. Przez obydwa okna widać było białe paski, które oznaczały, że lecą nadświetlną. Kate leżała obok ciebie. Stęknęła i usiadła. Z jej skrzydła, jednej tylnej i jednej przedniej nogi kapała krew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jesteś związana? -miałem nadzieję, że będzie mogła mi pomóc z więzami. Jeśli nie, to pojedynczo mogłem przerywać elementy wiązania moich nóg.Jeszcze rana Kate. Pamiętałem co nie co z lekcji pierwszej pomocy. Musiałem tylko rozerwać mój płaszcz i mocno związać rany. I nastawić kości. Ale dopiero, jak Kate będzie nieprzytomna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...