Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja to jednak czasami mam szczęście! Choć wydało mi się to lekko podejrzane, najostrożniej jak umiałem i najszybciej jak umiałem spróbowałem złapać magią miecz. Gdybym mógł skorzystać także z niego, to byłbym w wiele lepszej sytuacji. W mojej głowie nawet powstawały już zalążki planu działania. Tylko mi się tam nie wykrwaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag, niech coś z nim zrobią! Na wszelki chaos, muszę jakoś uciec. Czy będę musiał przebijać się do wyjścia? Na draconequusa, a chciałem walczyć bezkrwa....

Teleportacja. Ale czy zdołam się teleportować na taką odległość? Przypomniałem sobie miejsce, w którym stałem, gdy zauważyłem tą dziurę do tego podziemia. Dzięki temu miałbym trochę czasu. Przeklęte sumienie. Zabiłbym ich i byłoby po problemie, a tak mogę zabić siebie. 

Skupiłem się na tamtym miejscu i podjąłem próby teleportacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem podźwignąć się do pozycji, w której mogłem się ruszać. Bezskutecznie. Ponownie upadłem na kolana. Nie poczułem bólu - strach wchłonął wszystkie inne odczucia. Strach o życie moje i niewolników, których mogę uratować.

Brak sił, hałasy, dom Kate. Nie krzyknę - nie mam sił, by wziąć głęboki oddech. Tylko przez drzwi. Dasz radę. Na pewno ktoś cię znajdzie. Ostatkami sił otworzyłem drzwi i przetoczyłem się do środka, korzystając z energii kolejnego upadku. Powoli zaczynałem tracić obraz.

Po chwili ciemność pochłonęła wszystko.(stracił przytomność przez brak siły, a nie zło zalało świat. Tak bardziej poetycko :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...