Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zacząłem bezcelowo błąkać się po ulicach.

Aż poczułem głód. Sprawdziłem, czy przypadkiem w kieszeniach nie mam jakiś pieniędzy. Nie raz zdarzało pożyczać mi się części garderoby, w których były zapomniane pieniądze. Bogini, nie chce mi się wracać do mieszkania Kate. Niech te pieniądze gdzieś tu będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzonko, jedzonko. Z uśmiechem na ustach postawiłem miskę z zupą na stole, do którego usiadłem. Zacząłem spokojnie i bez siorbania jeść posiłek.

Gdy kończyłem wiedziałem, że nie mogę dać sobie odpocząć, tylko muszę nadal szukać tropów, lepszych lub gorszych. Tylko potrzebowałem sposobu, by móc kontaktować się z Kate. Zacząłem szukać w jej mieszkaniu jakiegoś telefonu - jeśli miała go, to wystarczyło, bym i ja go sobie kupił. Albo komunikator, ale teraz musiałem wiedzieć, co mi pomoże w kontakcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu wszedłem do mieszkania. Kate. Nie wiedziałem, co dalej robić. Usiadłem na stołku w kuchni i zacząłem wpatrywać się w ścianę, zastanawiając się, co teraz.

Do niczego nie doszedłem. Moim jedynym tropem były podmieńce, ale co do nich, to mogłem się dowiedzieć czegokolwiek dopiero za dnia. Mogłem także iść poszukać czegoś na mieście, ale to jak szukanie igły w stogu siana.

Uznałem, że najlepiej będzie odetchnąć i uspokoić się. Emocje nie były tym, czego potrzebowałem, a czym bardzie zamyślałem się, tym więcej ich czułem.

Zacząłem poszukiwać czegoś do picia, pokroju kawy bądź herbaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Sok pomarańczowy, a przygotowuje się jak herbatę. Nie na mój żołądek były takie wynalazki. Gdy ciecz tylko osiągnęła normalną temperaturę wypiłem ją jednym haustem. Nie lubiłem pomarańczy. Nie lubiłem niczego o smaku pomarańczy. To najgorsze, co kiedykolwiek zostało stworzone przez kucyki.

I tak po kilku minutach złorzeczenia, a raczej złomyślania na temat mojej nienawiści do pomarańcz, znalazłem spokój. Po cichu wróciłem do łóżka i spróbowałem przespać się choć odrobinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag, zapomniałem o tymA może ma jakiś słownik? Nie, to jest zbyt głupieDiscordzie, czemu teraz?

Usiadłem na stołku w kuchni i spróbowałem się uspokoić. Robiłem za proste pomyłki. Za głupie błędy. Jedynie spokojny będę mógł coś osiągnąć, więc szukałem spokoju wszelkimi sposobami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...