Tarreth

Odcinek 3: Problem z biletem

Recommended Posts

Miły początek przygód i problemów mane 6. Plusy: -przedstawienie marzeń lub celów w życiu mane 6 (a tak właściwie to mane 5,bo Twilight nie powiedziała co chce robic na tej gali). -2 piosenki (nie są jakieś super fajne ale miło posłuchać) -pełno śmiesznych tekstów i momentów: *Granny Smith z nowym biodrem *łóżko na drzewie *Twilight jedząca płatki kwiatu :D *"zrobiła bym to dla każdego kucyka" *Rarity: "Twilight, pada deszcz" Twilight: "Nie,naprawde?" *Rarity wpychająca ręke Spika to gęby XD *"Och nie, po prostu jesteś moją najlepszą przyjaciółką.Prawda, Angel?" i ta mina Angela :) *"TAK! To znaczy, że bilet jest mój.Ha-ha, to ja mam bilet to ja mam bilet" Minusy -trochę za dużo gadania,za mało akcji Ocena: 8/10 Fajny, śmieszny, pełen humoru i piosenek odcinek. W dodatku zapowiada że będzie odcinek o gali. Praktycznie trudno znaleźć w nim minusa,jednak czegoś mu brakuje do ideału.

Gdybym MUSIAŁA wybierać to bym dała bilet Apple Jack żeby zarobiła na operację babci i Rarity żeby miała randkę z ukochanym. Albo bym poszła ze Spike'm żeby pozostałym kucykom nie było przykro. A najlepiej od razu bym napisała do Celestii żeby przysłała więcej biletów. Chociaż z drugiej strony w odcinku "Niezapomniany wieczór" miały tą swoją wymarzoną imprezę i wcale nie było tak fajnie jak myślały...

Jak każdy odcinek MLP wciągnął mnie a rozwaliło mnie to jak Twilight zamówiła tą kanapkę z żonkilem i stokrotką. A myślałem że kucyki jedzą siano  :pblt:

Odcinek był fajny, w dodatku pierwsza gonitwa w historii My Little Pony .  Chciałam też dodać, że dlaczego księżniczka Celestia wysłała Twilight 2 bilety, skoro wiedziała, że ma przyjaciółki? Inni myślą , że po prostu chciała się patrzeć, jak one się biją żeby dostać bilet a inni inaczej. Ja już wiem o co chodzi. Księżniczka chciała sprawdzić, czy Twilight zdecyduje się zostawić inne przyjaciółki i pójść z jedną z przyjaciółek, czy po prostu napisze jej, że nie pójdzie na Galę bez wszystkich koleżanek. 

Pierwszy odcinek mlp który obejżałem,od niego wszystko się zaczęło....wspaniałe czasy :D

Odcinek śmieszny, dynamiczny z ciekawym dylematem. W sumie każda z nich miała dobry powód, by dostać ten bilet, choć niektóre były lepsze od pozostałych :P Główny minus odcinka jest taki, że Twilight chodziła cały czas głodna. Strasznie żal mi było jej z tego powodu.

Fajne były podchody kucyków, by zdobyć bilet. Rozbroiła mnie Flutterka, przyznająca się że robi to wszystko, by Twilight dała jej bilet. Fajny odcinek też z tego względu, że nadal poznajemy bohaterki i ich marzenia. Celestia wiedziała o tym, że Twilight ma przyjaciółki, a pomimo to dała jej dwa bilety. Nie przyznała się do tego, ale podejrzewam, że zrobiła to specjalnie, bo to miał być test dla niej. Co zrobi w tej sytuacji :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się