Jump to content

Ocena pracy avatarów CMC


Guest
 Share

Recommended Posts

Drodzy kochani,

My, Fragin, Oromis i Ślimak, jako opiekunowie działu CMC zwracamy się do Was, do tych, dla których pracujemy dla zapewnienia rozrywki, o ocenę naszej pracy.

Zależy nam, aby dział poświęcony naszym dzielnym Poszukiwaczkom Znaczków był jak najbardziej żywy i ciekawy, dlatego chcemy wiedzieć, czy to, co czynimy, jest uważane przez was za dobre i słuszne.

Jednocześnie pragniemy, aby aktywność w dziale była jak największa, zatem zgłaszamy się z pytaniem: Czy jest jakaś zabawa, którą chętnie ujrzelibyście w tym dziale?

Link to comment
Share on other sites


A co właśnie do Was, Drodzy opiekunowie działu tych małych źrebiąt, które obrały sobie za cel zdobycie słodkiego znaczka, muszę z przekonaniem stwierdzić, iż faktem jest że jestem z Waszej pracy zadowolony. Dlaczego? Wiele Waszych pomysłów okazało się trafionych, jako przykład argumentujący to zdanie podam choćby temat służący do czerpania przyjemności i zabawy, konkurs ''Ogniskowe Opowieści''. W mojej opinii jest to najlepszy temat w dziale, którym się opiekujecie. Żadnych zastrzeżeń nie mam, niech Wasz dział rozwija się, bo wierzę, że pomysłów na jego rozbudowę Wam nie zabraknie.

Edited by BRONIESiPEGASIS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Świetny dział, gry, w których można się wykazać kreatywnością. Są też oczywiście gry łatwiejsze, do "wyluzowania". Prowadzenie quizu regularnie to jak najbardziej duży plus (Chociaż, jeśli oczywiście macie chęci, pytania mogłyby być nieco bardziej zaawansowane, na przykład jakieś easter eggi. Coś typu "Jaki utwór był grany podczas wychodzenia CMC na scenę w osiemnastym odcinku pierwszego sezonu?".). Ogólnie zawsze szybkie odpowiedzi od avatarów, zawsze kulturalnie, miło, można się dogadać. Świetna atmosfera.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak wiem Daffy i nawet dzisiaj myślałem nad tym, ale jednak jest to swego rodzaj sentyment, do dawnej obsady CMC i dlatego nie mogłem zmienić tego tekstu....

 

 


(Chociaż, jeśli oczywiście macie chęci, pytania mogłyby być nieco bardziej zaawansowane, na przykład jakieś easter eggi. Coś typu "Jaki utwór był grany podczas wychodzenia CMC na scenę w osiemnastym odcinku pierwszego sezonu?".)

 

Cóż, może to być wielkim wstydem i hańbą, dla opiekuna CMC, lecz... Muszę przyznać, że ja sam osobiście nie znam takich detali z serialu  :applebloom:

Może koledzy i koleżanka awatarowie, :cmc: będą bardziej doinformowani i zadadzą bardziej wymagające pytania, bo ja niestety nie mogę sprostać tak zaawansowanemu userowi... 

Link to comment
Share on other sites

Dział bez zarzutów, jednak moglibyście odświeżyć ten napis w tym wątku.

Oromis i Ślimak już nie są avatarami.

 

Można, ale jednak ten temat był napisany przez tą ekipę moderatorów, zresztą... dosyć często się zmienają u nas avatarowie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

​Witamy, dawno nikt się nie wypowiadał w tym temacie, dlatego aktualizuję listę Opiekunów i liczę na wasze opinie dotyczące działu i ekipy :cmc:

BRONIESiPEGASIS  :sweetie:

Phinbella Flynn  :spin:

Ślimak Parówka :scootaloo:

Schizo Zandi 

Edited by BRONIESiPEGASIS
Link to comment
Share on other sites

Pytanie mamy do Was...

Czy chcielibyście, aby powstała jakaś sesja z udziałem :cmc: i Waszymi postaciami?

Jeśli są zainteresowane osoby i mają chęć wzięcia udziału w takowej sesji, to proszę o zgłaszanie się w tym temacie, najlepiej z opisem postaci.

Jeśli będzie dość zacna ilość ludzi zainteresowanych tą zabawą, wówczas pojawi się opis fabuły, itd.

Zapraszam zatem do zgłaszania się  :sweetie:

Edited by BRONIESiPEGASIS
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ślimak odszedł. Powody nie są mi znane.

W każdym razie, zostałam nowym avatarem Scootaloo. Jak miło ^^

 

Zapraszam w takim razie też do oceniania mojej pracy.

Wiadomo, mam mniej czasu. Jeden dział prowadzę całkowicie sama i staram się o niego należycie dbać. Jest też ogłoszony nabór na pomocników. Mamy już wystarczająco dużo zgłoszeń. Miejmy nadzieję że będę miała czas dla obu działów. ^^

 

Pozdrawiam,

Nowy avatar, Timber

Edited by Timber Sprawiedliwa
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie w dziale brakuje zabaw opisowych. Takich gdzie trzeba wykazać się kreatywnością.

​Masz na myśli zabawy bardziej wymagające niż "Opisz obrazek"?

A może jakąś nową dyskusję?

Edited by BRONIESiPEGASIS
Link to comment
Share on other sites


Co do zabawy, to może "Gabigams pisze kolumnę" czy jakoś tak. Avatar podawał by sytuację, a userzy pisali by o tym artykuł do gazety. Oczywiście wszystko podkoloryzowując.

Dobry pomysł, wykorzystamy go :cmc: (chyba, że sama chcesz go rozpocząć jako autorka pomysłu?).

Co do samej gazety, to jutro wrócą "Wywiady" :sweetiebelle:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

×
×
  • Create New...