Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na Arramach zawsze go robię AP. W normalach niezbyt się nadaje(chyba że supp) bo jest zbyt manożerny niestety :/ Ale to jak AP GP OP :D Z Lich Bane bijesz jak potrzepany, a pomarańczka cię leczy po 900 minimum xD

No i AP Fortunka... ostatnio na aramie robiłem nią popłoch. Mieliśmy 4 AD i Amumu, a że tamci składali armor a ja nie zmieniłem runek, to stwierdziłem, why not i zbudowałem jątak, jak buduję innych casterów. Piękny efekt i gigantyczne obrażenia z E :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest zbyt manożerny niestety :/

Bez przesady, wystarczy nie farmić za pomocą w we wczesnej fazie gry, zacząć z Doranem, kupić kolejnego przy powrocie do bazy i przy okazji przedmioty do sheena. Jego burst jest na tyle duży, że wystarczy walnąć combo dwa razy + ignite i ma się killa. Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak. Kłopot w tym że nawet jak nie spamisz W to jego Q jest potworem. No i nie masz żadnej mobilności. Fakt, gigantyczna tarcza zawsze ratuje skórę w chwili jak ci gank leci na twarz, a możliwość wyłączenia jednego z atakujących to jeszcze lepsza opcja, ale jakoś nie umiem się z tym zgrać :(

Co innego ostatni raz jak grałem Fiddlem xD Maksowałem kruki, więc i farma i obrażenia były, ta 1 sekunda fera nie raz ratowała ten słomiany czerep, a już nie mówię jak ktoś maksuje W...

"Ty ten fidel ma 20% HP, patrz, wskoczę i go zniknę"

Lol nope...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak. Kłopot w tym że nawet jak nie spamisz W to jego Q jest potworem. No i nie masz żadnej mobilności.

No tak... Tylko po co spamić q ;) ? Sama tarcza ma dość duży zasięg rażenia, więc nawet nie trzeba za każdym razem stunować. A buty muszą być mobilitki i tyle... Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że maksujesz q :ming: ?

 

Nie trzeba się zgrać, włączasz tarczę, stunujesz, podbiegasz, bijesz po twarzy ze wzmocnionych autoataków, tarcza wybucha, odbiegasz - powtórzyć dwa razy i zabić.

 

"Ty ten fidel ma 20% HP, patrz, wskoczę i go zniknę"

Lol nope...

Tak bardzo pasuje do Siona xD. I fakt, Fiddle jest potężny, ale jakoś mi nigdy nim nie idzie. Podobnie mam z Vayne - niby wszystko robię dobrze, ale i tak kończę ze statami 5/14.

 

EDIT Ech, panowie, trzeba będzie się kiedyś zorganizować i zagrać wspólnie dla jaj, byłby fun :3.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć jednego kozaka w drużynie. Ale jeśli tamci jakimś cudem go skasują przy minimalnych stratach własnych, to wy zostajecie bez kozaka na ekipę, która mimo wszystko ma przewagę liczebną, o ile nie farmową.

Miałem taką sytuację, było jakoś 20 do 50 - z czego u nich jeden miał te 32 bo ciągle wbijał na ostatek walki albo wyłapywał kogoś 1v1 w jungli.

My mieliśmy mniej więcej po te 4 każdy, gdzie u nich jeden miał 8 reszta po 2-3. No i my mieliśmy większą farmę, bo u nich farma była u jednego czopa. Efekt?

Chodziliśmy razem i to my łapaliśmy czopa, likwidowaliśmy go zanim zdążył kogoś zabić a potem wgryzaliśmy się w ich drużynę. Przed końcem gry z 20:50 zrobiło się 50:60.

Wytryniliśmy im 30 fragów kiedy im ledwo 10 się udało. Kozak może i jest fajny, ale oparcie wszystkiego na jednym kolesiu zwykle źle się kończy...

Ich odpowiedzią w końcu stało cię też chodzenie grupą. Ale na to było już za późno. oni mieli Nawalonego jednego czopa i ich jungler też coś tam podłapał. My mieliśmy nawalone 4 postacie i troszkę supporta.

Jedna walka, jeden ave przy poświęceniu suppa(Lulu w ostatniej chwili zamiast inicjować ulti, to osłoniła tym i tarczą drużynę przed R Karthusa, piękne). R zachlastało nam Lulu, no ale przy Ace, 4 żywe postacie a nie 2 potrafią pchnąć cała linię i bazę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...