Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Już w zeszłym roku Riot miał wyłączność na części dużych imprez, tyle że wtedy chodziło tylko o MOBA. Więc żadna nowość. Ja na pewno będę chciał wypróbować HotS, chociaż ostatnio nawet w LoLu często nie chce mi się robić first wina, a co dopiero grać dłużej.

Polityka Riotu jest w istocie coraz gorsza, HotS może nawet nie być lepszą grą od LoLa, ale Blizzard nigdy nie olewał swoich klientów, a coś takiego jak traktowanie społeczności EU Westa byłoby dla Blizzarda absolutną hańbą - a u Riotu to normalna praktyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w zeszłym roku Riot miał wyłączność na części dużych imprez, tyle że wtedy chodziło tylko o MOBA. Więc żadna nowość. Ja na pewno będę chciał wypróbować HotS, chociaż ostatnio nawet w LoLu często nie chce mi się robić first wina, a co dopiero grać dłużej.

Polityka Riotu jest w istocie coraz gorsza, HotS może nawet nie być lepszą grą od LoLa, ale Blizzard nigdy nie olewał swoich klientów, a coś takiego jak traktowanie społeczności EU Westa byłoby dla Blizzarda absolutną hańbą - a u Riotu to normalna praktyka.

3a52781edcb1d2d6aff9f1dc9bce1919.jpg

Szczerze? Myślałem że ludzie przesadzają , ale widząc to i opinie kilku kumpli z EUW uwierzyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUCIAN STOLE THE SERVER!

 

A tak na serio to budują jakąś serwerownię w Amsterdamie i mają być czary, tęcze i cycuszki. Tyle, że pewnie wyjdzie jak wyjdzie i po prostu będziemy mieli stabilny serwer. Nic więcej. Tę nową grę blizzarda obczaję (choć strasznie nie lubię warcraftowych klimatów - grałbym pewnie tylko dla starcraftowej części), ale boję się, że będzie mocno płatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w czym to miałoby być przegięte? Są postacie, które mają całe tarcze antymagiczne i to jest wariacja na ten temat. Możesz obronić więcej osób przed nadchodzącym ciosem, ale tylko z określonego kierunku.

 

Fajna umiejętność.

 

Weź także pod uwagę jego(przynajmniej na tę chwile) broken skillset. Mam szczerą nadzieje że Riot na podstawie testów PBE go stosownie zbalansuje.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam szczerą nadzieje że Riot na podstawie testów PBE go stosownie zbalansuje.

 

Większość ludzi grających na PBE ma gdzieś takie porządne testowanie i grają sobie tylko dlatego, bo to fajnie zagrać nową postacią/skórką przed innymi, więc nie liczyłbym na to :dunno:

 

Poza tym, nie wiem dlaczego niby Yasuo miałby mieć broken skillset. Fakt, Q będzie można spamować, ale W jest defensywne i ma spory cooldown, E można użyć na tym samym przeciwniku raz na jakiś czas (chociaż niby można skakać od wroga do wroga...), a i tak skaluje się z AP.

Chyba, że chodzi Ci o skalowanie z AD, to może masz rację, bo nie wiem, jakie ma przeliczniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi Yasuo, czas znaleźć sobie inną grę, bo w każdej rozgrywce będzie, więc każdy mecz jest z góry przegrany/wygrany (zależy, po czyjej stronie jest Yasuo). Podwójna szansa na atak krytyczny to coś chorego, tarcza będzie ratować mu skórę, kiedy dostanie cc na twarz, q i w nawet ciekawe i zbalansowane, e zapewnia boską mobilność, więc kiedy cię goni, to możesz równie dobrze stać w miejscu, bo i tak nie uciekniesz, a jeśli zdecyduje się zwiewać, to nawet autoatakiem go nie tkniesz, ulti całkiem spoko.

Yasuo to nowy Master, tylko trylion razy mocniejszy.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


e zapewnia boską mobilność, więc kiedy cię goni, to możesz równie dobrze stać w miejscu, bo i tak nie uciekniesz, a jeśli zdecyduje się zwiewać, to nawet autoatakiem go nie tkniesz

 

E musi być użyte na czymś (w przeciwieństwie do np. E Riven), więc jeśli będzie uciekał pustą linią, bez chociażby jednego miniona, to tego E i tak nie będzie mógł użyć i nie ucieknie.

 

A jego tarcza jest dosyć mocna, ale:

1. Jest tylko jednostronna, więc można go zaatakować z trzech innych stron

2. Ma długi czas odnowienia

3. Dopiero co go wydali, więc nie przesadzałbym z tym O JEZU WROGOWIE MAJĄ YASUO GG SURR AT 20 :despair: , bo na początku nie będą go ogarniać.

 

I pewnie będzie częściej widziany na topie niż na midzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E musi być użyte na czymś (w przeciwieństwie do np. E Riven), więc jeśli będzie uciekał pustą linią, bez chociażby jednego miniona, to tego E i tak nie będzie mógł użyć i nie ucieknie.

A jego tarcza jest dosyć mocna, ale:

1. Jest tylko jednostronna, więc można go zaatakować z trzech innych stron

2. Ma długi czas odnowienia

3. Dopiero co go wydali, więc nie przesadzałbym z tym O JEZU WROGOWIE MAJĄ YASUO GG SURR AT 20 :despair: , bo na początku nie będą go ogarniać.

I pewnie będzie częściej widziany na topie niż na midzie.

Nie trzeba być chyba specjalnie inteligentnym, żeby czekać na wypadek na miniony plus dochodzą stwory w dżungli, do których można się dashnąć (niebieski orb by na nim działał).

I tym nie trzeba umieć grać. Wystarczy zbudować Infinity, spamić q i co chwila walić kryty za 1000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego Infinity (nawet z pasywką Yasuo) nie będzie krytów po 1000.

 


Nie trzeba być chyba specjalnie inteligentnym

 

Spoiler: większość graczy LoLa to debile. Ja też. I nie umieją grać albo grają bardzo przeciętnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego Infinity (nawet z pasywką Yasuo) nie będzie krytów po 1000.

Spoiler: większość graczy LoLa to debile. Ja też. I nie umieją grać albo grają bardzo przeciętnie.

Zaokrągliłem w dość mocno w górę. I staram się nie oceniać ludzi po jednej ich grze. Każdemu zdarzają się gorsze momenty.

A przykładem takiego debilem jestem ja - za nic świecie nie zagram takim Masterem czy Gankplankiem pod full kryty, albo Akali, bo uważam to za niehonorowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...