Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

A Ramus na to: Ok....

 

Tyle w temacie Yasuo i Mastera.

 

Ostatnio na midzie miałem w drużynie Nunu a oni wystawili Zileana. Śmiesznie to wyglądało - podbiegają do siebie po spelu w twarz i w nogi... Do tego Zilean nieogarnięty w kosmos, na 12 chyba lvl ogarnął że W zmniejsza mu CD O.o Ja się pytam jak to to ma 30 lvl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na topa? Problem taki?

 

Also edit, żeby nie walić jednozdaniowymi postami: Nie musisz mieć osobiście hard cc. Ważne, by twój zespół takowe posiadał. Skupicie się na takim Yolomasterze i żadne krytyki i tony AD mu nie pomogą, bo będzie papierowy.

Edytowano przez Avanidius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also edit, żeby nie walić jednozdaniowymi postami: Nie musisz mieć osobiście hard cc. Ważne, by twój zespół takowe posiadał. Skupicie się na takim Yolomasterze i żadne krytyki i tony AD mu nie pomogą, bo będzie papierowy.

Spróbuj to powiedzieć ludziom z EUNE, no spróbuj :rainderp:. Zanim zdążysz coś napisać, cały team zinstalockuje i będzie kłócić o pozycje, wyzywając się od noobów i debili oraz grożąc sobie reportami.

To właśnie mnie najbardziej boli w LoL'u - na daną pozycję idzie osoba, która pierwsza zaklepie ją na chatcie. Jestem chyba jedyną osobą na EUNE, która czeka i patrzy, co biorą sojusznicy. A potem oczywiście muszę iść na supporta. Najchętniej przeniósłbym się na North America, bo ponoć tam takich akcji nie ma, ale niestety miałbym lagi chociażby przez odległość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem chyba jedyną osobą na EUNE, która czeka i patrzy, co biorą sojusznicy.

 

Ja też tak robię. I idę tam, gdzie jest wolne. Czasem trzeba się dostosować.

 

Swoją drogą, szkoda Rammusa. Fajna postać, zabawny, acz wolny jungler, a tu nerf. Bywa. I tak obecnie co ktoś chce iść do dżungli, to bierze Lee Sina, bo ktoś znany ostatnio napisał, że obecnie jest w god tier. I potem nie chcą wziąć Hecarima/Kha'zixa/Rengara/czegokolwiek innego, bo on MUSI grać Lee Sinem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do EUNE - faktycznie, masakra. Wbiłem kiedyś na EUW, a tam spokój w lobby i ogarnięcie NAWET na pierwszych levelach. Inna sprawa, że masa tam smurfów...

Yasuo/Yi - Co do Yasuo, to jest broken TYLKO gdy ma Malphite'a w teamie. Albo Vi (ult Yasuo działa podczas wyrzucenia w górę przez jej ult). Yi? Gram nim, gdy chcę sobie poprawić humor (szybko wygrać jakąś grę). Nie pamiętam meczu, w którym przegrałem, gdy go wziąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj to powiedzieć ludziom z EUNE, no spróbuj :rainderp:. Zanim zdążysz coś napisać, cały team zinstalockuje i będzie kłócić o pozycje, wyzywając się od noobów i debili oraz grożąc sobie reportami.

To właśnie mnie najbardziej boli w LoL'u - na daną pozycję idzie osoba, która pierwsza zaklepie ją na chatcie. Jestem chyba jedyną osobą na EUNE, która czeka i patrzy, co biorą sojusznicy. A potem oczywiście muszę iść na supporta. Najchętniej przeniósłbym się na North America, bo ponoć tam takich akcji nie ma, ale niestety miałbym lagi chociażby przez odległość.

Może na niskim poziomie tak jest, na moim diamencie bardzo łatwo jest dostać swoją rolę, najczęstszy płacz był o supporta (Can't support), teraz ludzie pickują supportów jak głupi, przez zmiany na s4. Ja jako last pick piszę Adc prefer i w 90% go dostanę. Najwyżej ze chodzi ci o normale, to wtedy nieważne czy to Eune czy inny server, wszędzie jest tak samo. Edytowano przez Jinxed Adisso
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...