Skocz do zawartości

"Pierwszy Kontakt" kameleon317


KougatKnave3

Recommended Posts

Siedziałeś w swojej kajucie na statku, rozmyślałeś co spotkacie na patrolu, Bandytów z Krwawej Hordy czy jakiś awanturniczych Krogan którzy szukają jakiemu to Turianinowi czy Salarianinowi nie dać w twarz za Genofagium. Do pomieszczenia wchodzi Sirrius, zauważył cię po czym do ciebie podszedł i rzekł.

- Jak tam Kamil? Co tak rozmyślasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Osiemnastoletni turianin Widmem. Słyszałem że jest bardzo skuteczny i stawia zwycięstwo ponad wszystko. Nie wiem czy się go bać czy cieszyć się że ktoś tak uzdolniony jest po naszej stronie. Raczej wątpię aby został Widmem. To elitarna grupy do której wstęp mają tylko doświadczeni agenci. Ale kto wie może Rada będzie tak zdesperowana że zaczną zatrudniać młokosów takich jak my - wstałem i podszedłem do barku, spytałem - Napijesz się czegoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chętnie - powiedział po czym ruszyliście prosto do kantyny.

===

Kiedy wchodziłeś to widziałeś jak wynoszą nachlanego Turianina, jak po pojedynku na picie.

- Faaster, znów wyzywasz na pojedynki? - spytał się Sirrius

- Tak a co? - spytał się Faaster siedząc przy jednym ze stolików

- Bo twój Braciszek, Saren jest na pokładzie. Wiem że tylko on da rade ci dorównać w piciu - odpowiedział mu po czym się do niego przysiadłeś a Sirrius poszedł po napitki.

To prawda, nie raz słyszałeś że Saren i Faaster to rodzeństwo, Saren go kochał jak młodszego brata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślając nad tym co przed chwilą usłyszałem, powiedziałem do Faastera:

- Chciałbym zobaczyć jak ktoś pokonuję cię w piciu - uśmiechnąłem się po czym spytałem - Wiesz coś może o tym czy Saren zostanie Widmem? Dobrze dowiedzieć się czegoś o naszym dowódcy, a ty chyba powinieneś go znać najlepiej - czekając na napitek i odpowiedź rozsiadłem się wygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cieszył bym się gdyby został WIDMEM, przyznaje jego sposoby są troszeczkę złe, ale czego się nie robi dla zwycięstwa - powiedział Faaster. Nagle rozległ się alarm, po czym usłyszałeś głos Sarena.

- Uwaga! Niezidentyfikowane obiekty próbują aktywować przekaźnik. Wszyscy na stanowiska -

- Cholera, a już miałem się napić - powiedział niezadowolony Sirrius niosąc cztery napitki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszliście do zbrojowni i wzięliście sprzęt, by następnie udać się na mostek. Kiedy tam weszliście w oddali zauważyliście przekaźnik i z sześć niezidentyfikowanych statków.

- Witajcie drodzy zgromadzeni. Dzisiaj nie będzie abordażu więc, nie musieliście brać sprzętu. To tylko małe kanonierki więc nasza flota nie będzie miała problemu - powiedział po czym wydał rozkaz do ataku. Widziałeś jak Turiańskie statki niszczyły statki bandytów, ale niestety zdążyły aktywować przekaźnik po czym szósty z niego skorzystał.

- Cholera, spóźniliśmy się. Niech cała flota ruszy za statkiem - kazał Saren po czym wszystkie statki skoczyły przez przekaźnik.

- Twój brat chyba zwariował, Faaster. On Chce wejść do nieznanej przestrzeni bez konsultacji z radą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mi również to się nie podoba. Saren zaryzykuję istnienie części floty dla dorwania jednego statku bandytów. To rzeczywiście szaleństwo. Szczególnie że po drugiej stronie może być dosłownie wszystko. To może być taki przekaźnik Omega 4 v2. Nigdy nic nie wiadomo, dlatego Rada zabroniła uruchamiać te przekaźniki. A ty Faaster, co o tym myślisz? - zapytałem patrząc jak zbliżamy się do przekaźnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witaj. Dyskutujemy o decyzji dowódcy. Niezbyt się nam ona podoba. Trzeba się zastanowić co z tym fantem zrobić. Nie powinniśmy się stawiać dowódcy, ale ja chcę jeszcze trochę pożyć. Zobaczymy. Na razie poczekamy na rozwój wypadków. A ty Sam masz jakieś rozkazy czy tak jak my nudzisz się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zgadzam się, mój coś swę... Sirrius!! - Krzyknął Faaster, kiedy zauważył że on się śmieje

- Po prostu nie mogłem nie skorzystać z tego proszku który kupiłem na poprzednim postoju na Ilium - Powiedział rozbawiony Sirrius

- Toniejest... Znaczy to nie jest śmieszne, Sirrius. Może się czymś zarazić - Powiedział zmartwiony Sam

- Ee tam. Przejdzie mu, za minutę lub dwie - powiedział Turianin Sirrius.

- Mi nie jest do śmiechu idioto. Kamil, co myślisz co tam znajdziemy, coś podobnego do Raknii? Czy coś innego? - spytał się Faaster.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ładnie Sirrius! Co do twojego pytania... To może być o wiele gorsze niż Raknii. Możemy się również tego nie dowiedzieć ponieważ wpadniemy w gromadę meteorytów. Saren może zaprzepaścić tym wybrykiem swoją karierę Widma, ale jeśli nam się uda to może poprawić swoją opinię. Dużo ryzykuję. On JUŻ zachowuję się jakby był Widmem. Nie wiem panowie, nie wiem to może się cholernie źle skończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To normalne w rodzie Arterius, Saren się tak zachowuje jak i Faaster, czemu jedziecie po trupach? - spytał się Sirrius

- Przymknij się, to nie moja wina że wtedy na Paraven wybuchł budynek, skąd miałem wiedzieć - odpowiedział mu Faaster

- Nie wciska się czerwonych przycisków. ZAWSZE zwiastują śmierć - odpowiedział mu Sam

- Mam nadzieje że to przeżyjemy. Jak nie, to dorwę cie w niebiańskim barze, Faaster i ci wleje tak mocno że cię spowrotem do życia wpieprzą - krzyknął Sirrius tak że każdy żołnierz w pobliżu się na niego popatrzył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymając się razem wyjdziemy z każdej opresji, a jeśli nie to będziesz miał podwójny wpie****. I tym razem nie klikaj czerwonych przycisków bez wyraźnej potrzeby lub rozkazu. Sam masz jakieś nowinki na temat technologi? Ostatnimi czasy nie sprawdzałem extranetu, więc niezbyt wiem co się dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Lepiej od Mścicieli? Wow, to musi być na prawdę dobra broń. Mściciel to był wielki przełom w tworzeniu broni. Karabin uniwersalny. Ciekawe kiedy dadzą nam ją wypróbować. Choć i tak czekam na jakąś nową snajperkę. W końcu tym się specjalizuję - dopowiedziałem po czym spojrzałem w kierunku pilota. Ciekawy kiedy w końcu ruszymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś jak już skoczyliście przez przekaźnik, by po paru minutach znaleźć się w wrogim systemie. Widzisz flotę kanonierek, i planetę na której skanery mówią że jest życię.

- Do wszystkich jednostek, otworzyć ogień - powiedział Saren po czym dało się usłyszeć Huki dział.

- Jednak to zrobił. Skończony idiota, rada już mu to wypomni - powiedział Sirrius

- Właśnie, to nie zgodne z traktatem iść przez nieznany przekaźnik - powiedział Sam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie wątpliwie pójdzie na dywanik. O statusie Widma może już pomarzyć. Nie tylko przeszedł przez nie znany przekaźnik to jeszcze zaatakował planetę na której jest życie. Słabo to widzę. Mam nadzieję że nie pociągną nas do odpowiedzialności za tego narwańca. Mam nadzieję że ma chociaż trochę rozsądku i nie posunie się do jakiś masowych egzekucji bandytów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze powiedziane. No nic panowie, skoro Hierarchia zezwoliła na atak to musimy ruszać. Ciekawe z czym mamy do czynienia. Krwawa Horda albo może po prostu bandyci - zacząłem sprawdzać pancerz - Kamuflaż... działa. Amunicja jest no i broń - uśmiechnąłem się - a jak u was panowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...