Skocz do zawartości

"Pierwszy Kontakt" kameleon317


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobrze trafiliście, to był wasz. Po chwili drzwi się zamknęły i zaczęliście desant.

===

Po paru chwilach, wylądowaliście na planecie ostrzeliwani przez bandytów. W radiu usłyszałeś głos jednego z dowódców

- Tu Kapitan Paros Vakarian, do wszystkich na tej częstotliwości. Zostaliśmy zestrzeleni, prosimy o wsparcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałem za radio i powiedziałem:

- Tu Kamil, dowódca oddziału RAPTOR-17. Potrzebuję wsparcia na (Tu podaje współrzędne), powtarzam potrzebuję wsparcia na (znowu podaje współrzędne).

Następnie (ktokolwiek kieruję) kazałem kierowcy jechać na podane współrzędne - Panowie, gotowi na akcje? Sirrius obstaw działko, Faaster ty szykuj się do ewakuacji naszych. Ja będę wszystkich osłaniał ze snajperki. Za to ty Sam (Dobra przypuśćmy że to on prowadził) kieruj tak żebyś my nie dostali jakąś ML-ką po plecach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak jest - powiedzieli jednocześnie.

Dolecieliście na pole wali i widok was dosłownie zszokował. Nieznane pojazdy i broń używana przez piratów, wyglądały dziwnie, a same sylwetki bandytów wskazywały na batarian. Wykonali każdy powierzone przez ciebie zadanie i wylądowaliście, wszyscy ocalali weszli do transportera i odlecieliście do sztabu polowego.

- Dziękuje, gdyby nie wy było by już po nas - powiedział Vakarian

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie, jakoś szybko się z nimi uwinęliśmy. Inne oddziały które wylądowały na innych częściach planety też wygrały, macie fajrant aż do... - powiedział Saren ale coś mu przerwało, na zewnątrz usłyszałeś wybuch, a po chwili do sztabu wbiegł Turiański żołnierz.

- Szefie do bazy przedarło się dwóch nieprzyjaciół. Jeden podbiegł pod zbrojownie i krzyknął "Allah Akbar" a następnie się wysadził, drugiego złapaliśmy i siedzi teraz w celi - powiedział

- Dobra robota. Kamil... - powiedział Saren twoje imię a tamten turianin zaczął się chichotać -... Przesłuchajcie go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Możesz mi mówić Kamil. Co do ataku. To widzisz naruszyliście granice Hierarchii i otworzyliście przekaźnik masy co jest zakazane w całej znanej galaktyce. Do tego wzięliśmy was za batariańskich bandytów. To może teraz przejdziemy do rozmowy na poziomie? Bo na razie coś się nie klei. Ja opowiem ci o naszej rasie o ty o swojej. TY pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...