Skocz do zawartości

"Pierwszy Kontakt" kameleon317


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Tylko jaszczurki i jaszczurki. Jestem Turianinem. A ty? Jeśli nie odpowiesz będę cię nazywał pyjakiem. Co do tych moich kolegów od bardziej przymusowych przesłuchań. Wiec że chce ci pomóc. Oni nie będą rozmawiać tylko zadawać pytania. Brak odpowiedzi - wyrywanie tego i owego lub użycie jakiś wyrafinowanych narzędzi. To co? Ostatnia szansa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A więc jesteś moim imiennikiem. Kamilu czy mam wzywać oprawce? To że to z ciebie wyciągniemy jest pewne tylko może to się odbyć na 2 sposoby. Co ja będę tłumaczył. Jesteś żołnierzem więc wiesz. My nie chcemy z wami prowadzić wojny. To nie jest naszym celem. My tylko chronimy galaktykę przed nowymi zagrożeniami. A na razie wy jesteście takim zagrożeniem. Opowiesz mi o was, a ja opowiem to mojemu dowódcy. Później politycy pogadają jak to mają w zwyczaju i wszystko będzie jak dawniej tylko że nie będziemy już wrogami - spojrzałem na niego wyczekująco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do niczego nie dojdziemy. Przynajmniej spróbuj współpracować. Rozumiem że możesz się bać spotkania z inną rasą tak samo jak każdy, ale musisz ten lęk przezwyciężyć. Jeśli tego nie zrobisz - tysiące twoich towarzyszy polegnie tak samo jak moich, a wiesz dlaczego? Ponieważ Kamil Tukaszenko nie podzielił się informacjami z Turianami. Gdy już podpiszemy pokój poproszę o taki napis na nagrobkach twoich kolegów, żeby każdy wiedział kto jest odpowiedzialny za ich śmierć i wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Tukaszenko ostatni raz cię proszę później wyjdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bo mogę cię przez przypadek zatruć jedzeniem. Bo widzisz w galaktyce są rasy które mają DNA prawo i lewo skrętne. Jedni jedzą to drudzy to. Rozumiesz? Dobra wróćmy do pytań. Jak jest wasza polityka? Chcecie skopać tyłki wszystkim rasom czy może podpisać z nami pokój? No i jaki macie ustrój i jak wygląda u was społeczeństwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...