Skocz do zawartości

Ukesiowe Pluszaki~


Ukeź

Recommended Posts

Dobra.. Wypadałoby coś wrzucić.

A więc, co prawda pluszak z lipca, OC dla Arcana, Gore Soul czy jakoś tak. W każdym bądź razie: 

gore_soul_oc_plushie_by_gocholudek-d6s4i

Te włosy.. Były istną męką XD Serio. Klej na gorąco i syntetyki były WSZĘDZIE. A palce pokłute i poparzone. Ale dało radę~

I jeszcze coś nie-kucykowego, pluszak z tamtego roku szkolnego, dla znajomej prezent. Taki tam Mudżin. 

internacki_mudzin___plushie_by_gocholude

Lubię go ogółem XD Jak na coś szyte w jeden wieczór wyszedł nienajgorszy~

 

Cóż, następny do uszycia? Jak skończę pluszowego Leviego to się pochwalę. Z poniaczy? Nie wiem, zobaczy się jak zamówię materiały jakieś, czy coś. Ale coś mi mówi, że rzucę niedługo szycie z polaru bo zaczynam mieć go serio dość XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Skąd bierzesz materiały?

 

Kupuję w sklepach z tkaninami, albo u mnie w mieście, albo na allegro, albo na stronach internetowych ^^ Zależy jakich kolorów potrzebuję i gdzie  znajdę odpowiednie.

 

Black Dahlia

Jak coś to zachęcam, ale chwilowo mam sporo zamówień a mało czasu XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Masz naprawdę wielki talent do szycia! Ja może byłabym zainteresowana kupnem pluszowego kucyka (marzy mi się derpy). Ale czy za mniejszego kucyka (ok. 12 cm) byłaby niższa cena? I jak zapłacić za pluszaka? Przelewem?  :spin:

Edytowano przez Marionce muffin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Okej, dawno nic nie wrzucałam, ale chyba pora trochę to zmienić.

Może zacznę od kucykowych pluszaków~

1531783_235816349930140_1278440746_n.jpg

Zrobiłam Pinkie Pie. TAK. W końcu. W sumie to już gdzieś w ferie.. Ale ok. Tak czy inaczej nadal czeka na sesję zdjęciową, ale tu ją jakoś widać~

 

O a jednak mam coś z samą Pinkie i kolory są lepsze ^^

0489e1692f62b.jpg

 

A tutaj proszę państwa nowa wersja Fluttershy i Rarity, też już u nowego właściciela ^^

3fbcca371b852.jpg

 

A jeszcze jakieś takie, prawie cały komplet ^^

f0d6f364cb029.jpg

 

Pam, pam, pam~ A to kto? Pinkamena, w dodatku ostatni z uszytych przeze mnie kuców. Jak widać z innego niż polar materiału. Jest już u swojego nowego właściciela. I chyba prezentuje się nienagannie c:

10153890_273202112858230_442599397480341

 

Z kucyków to na razie tyle. Ale w sumie coś jeszcze zapodam, a co~

LEVI. Tak, pluszowy Levi. Ten z Shingeki no Kyojin. Trochę osób miało okazję nawet zmacać go na B-xmassie. Ale wtedy był jeszcze w progresie, a tu skończony~

1503832_241519046026537_241212539_n.jpg

 

No i na koniec moje lalki dyplomowe. Obronione, historia sztuki zdana :D Flakon, Prykon i Balkon, to inspiracja konwentowiczami, na co wskazują ich imiona XD

10168103_269193799925728_425019997173600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Bo dawno nic nie było... 

Chcę zaprezentować ostatnią kucykową twórczość.

Jako pierwszy idzie zamówiony u mnie OC Wing Dancer ^^ W sumie pierwszy raz szyłam nietoperze skrzydełka i ogółem cóż, trochę z nimi roboty było, ale jestem z efektu zadowolona :) Zwłaszcza, że obyło się bez drutów i temu podobnych, a skrzydła trzymają się na swoim miejscu i nawet dałyby się wyginać, jakby się chciało je trochę formować :P

10547610_303420119836429_533832872841151

 

I drugie zamówienie, tym razem Flutterbat. Niestety zdjęcie słabe, lepszych nie posiadam, a kuc powędrował już do swojego nowego właściciela. Tutaj najwięcej problemów było z grzywą, ale ostatecznie wyszło to na tyle, że osobiście jestem nawet zadowolona. 

10577203_307723706072737_265152137746696

 

A na chwilę obecną pracuję nad wykrojami na Szczerbatka, w dodatku no, trochę sporych rozmiarów i mam nadzieję, że wyjdzie mi to całkiem nieźle ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka do Ciebie. Pierwsze ile by kosztował standardowy pluszak postaci z mojego avatara, a drugie to czy szyjesz na zamówienie ludzi i ile by kosztował taki człowieczek z królewską szatą i pelerynką o ile potrafisz uszyć takie ubranie? 

Gdyż ponieważ oba to moje OC i nie jestem pewna, które bym wolała mieć najpierw w wersji pluszowej, a właśnie zamierzam się w zamówieniu czegoś u ciebie *-* 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszatka - sprawdź pw :P

 

A jeszcze zarzucę swoim pierwszym pluszowym ogierem! Bo znalazłam zdjęcia :P Też zamówienie na OC, właściwie to ponyfikację kogoś, no ale mniejsza :P Może słabo to na zdjęciach widać, ale zmieniłam wykrój na skrzydełka u pegazów, już nie są takie "chibi" chociaż tutaj wyglądają jak jakieś łapki, ale mniejsza XD

zohemDnl.jpg

BrCz600l.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam to odbierać jako coś na zasadzie, że cała reszta mi nie wychodzi? ;_; XD 

 

Swoją drogą, ostatnio szyję tzw. fokoryby, aka bułki, wzorowane na różnych postaciach (albo i nie). Zarzucam więc przykładowymi Bułkami w rozmiarze XL, bo zaczęło się od mini bułek kieszonkowych.

 

Bułka Muras w trakcie podróży do Nałęczowa do swojej nowej właścicielki (dla niewtajemniczonych wzorowany na Murasakibarze z Kuroko no Basket )

1505576_286497798195328_7828585996580397

 

Harry Bułłka. Przypomina Wam innego znanego Harry'ego?

BZvaIwul.jpg

 

No i jeszcze tzw. Klasyczna Bułka, bo to od mini fokoryba z taką miną pt. Zjem Twoją duszę wszystko się zaczęło. Cała ideologia Bułek.

T7Tza4Tl.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wykąpałem swoją Daring Do. Przyjechała z woodstocku zdecydowanie w złej formie i moja pluszowa Rarity odsunęła się od niej z niesmakiem. Ale wykąpaliśmy DD i teraz klaczki znowu się tulą do siebie ^^

 

Pluszak przeżył to bez problemów, ale podkreślam, że nie ma już klejonych oczu, a przyszywane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...