Skocz do zawartości

Ukesiowe Pluszaki~


Ukeź

Recommended Posts

Klejone oczy też przeżyłyby to bez większego problemu, zwłaszcza, że klej mam teraz mocniejszy i w dodatku je lakieruję, żeby się nie ścierały ^^ Z czasem się poprawia takie rzeczy. Mnie to bardziej martwiłaby kondycja jej grzywy po tym kąpaniu. Nic nie wyblakło, albo coś? Bo to w końcu farbowane, spierać się kolor nie powinien, ale nie wiem, różne są trwałości akryli. 

 

A w temacie Bułek tak btw, to robię takie na zamówienie jakby kto kiedy chciał, takiego fokoryba XD Mniej z tym roboty niż z kucami, więc i tańsze to :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w sumie XD Standardowa Bułka idzie po 30 zł plus przesyłka, ale że Rarciowa musiałaby mieć grzywę z wełny czesankowej i różek jej krytym doszyć trzeba, to jakieś 40-50 zł plus przesyłka. Bo akurat u Rarity to ja futrzanej grzywy nie widzę, a czesanka jest trochę pracochłonna, żeby ją tak uformować ^^" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Bo dawno nic nie wrzucałem, wypadałoby coś dodać.

Takie tam zamówienie, nie aż tak stare. Pierwszy raz robiłem kucyka-księżniczkę. Ogółem, sporo roboty z nią było, ale w sumie jestem z niej raczej zadowolony. W każdym razie, zarzucam fotką~ 

10615328_345901158921658_375760528242507

Edytowano przez Ukeź
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Oh well, temat praktycznie martwy, bo jakoś niczym nie zarzucam, bo w sumie zamówień nie ma specjalnie, a dla siebie szyć też mi się nie chce aż tak bardzo. 

Ale no. Ożywam z pluszakami! 

 

Właśnie wczoraj skończyłem pluszową Octavię standardowej u mnie wielkości, bo wreszcie miałem zlecenie na pluszaka. Oto i ona (link do dA):

mlp___octavia_plushie_by_gocholudek-d8ya

 

A tu w ogóle ciekawostka taka, z porównaniem jak ewoluował mi styl w pluszakach:

plush_it_again___fluttershy_by_gocholude

 

Głównie widać, że zmieniły się materiały (choć polaru nadal używam, gdy nie mam dostępu do czegoś milszego w odpowiednim kolorze), no i sam wykrój ewoluuje ciągle (skrzydła bardzo).

 

Swoją drogą, jakby ktoś był zainteresowany, to zlecenia przyjmę, piniążki potrzebne jak tlen, bardzo </3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wiem, że nikt tu nie zagląda, ale poczyniłem jednego OCka i jedną RD ostatnio, z kucykowych prac. A poza tym ostatnio staram się szyć z czegokolwiek innego niż ten nieszczęsny polar, jeśli mam dostęp. No chyba, że polar pasuje akurat do zabawki. Ale kuce są fajniejsze jak są bardziej przyjemne. 

Ocek, komisz. 

moonlight_shadow___plushie_by_gocholudek

 

Rainbow Dash (a może Study Dash?), też komisz.

mlp___rainbow_dash_plushie_by_gocholudek

 

I niekucykowo. Baymax z Wielkiej Szóstki

big_hero_6___baymax_plushie_by_gocholude

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Study Dash podbija serca, z tego co widzę!

 

Baymax nie jest futerkowy, bo w sumie, do gumowego robota średnio pasowało futerko. Tu akurat lepiej polar się prezentował. 

Ale w kwestii futerkowych jegomościów, zapomniałem wrzucić mojej armii! Więcej niż jedno zwierze, haha.

11958143_485390881639351_579574948328407

11922859_485672428277863_800445938358288

Masowo produkuję alpaki sobie ostatnio, tak z nudów. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...