Skocz do zawartości

Ukesiowe Pluszaki~


Ukeź

Recommended Posts

Okej, gdzieś tam kiedyś wspominałem, że zajmuję się szyciem. Właściwie to na chwilę obecną jeśli chodzi o pluszaki z MLP wykonałem wyłącznie jednego, no ale myślę, że mogę go tu wrzucić.
Gdyby były jakieś istoty, które zainteresowane byłyby zamówieniem jakiegoś pluszaka, to owszem, mogę robić na sprzedaż :fluttershy5: Myślę, że jeśli chodzi o cenę to byłoby to jakieś 100 zł i w górę (niestety kasy potrzebuję, a zrobienie całego poniacza to trochę czasu~ muszę też podnieść cenę, bo to więcej materiałów niż przypuszczałam). Ale to też zależnie od tego z czego będzie miał grzywę, jeśli z syntetycznego włosia, czy wełny czesankowej to cena od razu idzie w górę. No i w ogóle wszystko zależne od poziomu skomplikowania kuca.

Okej, więc na początek przedstawiam Wam pluszową Vinyl Scratch! :untz:
D9esanX.jpg
Informacje jakby kogoś takie rzeczy interesowały:
Wysokość (od kopytka do ucha): Jakieś 23 cm
Długość (bez ogona): Około 18 cm
Materiały: Polar na ciałko, grzywa i ogon z futerka tzw lamy, po pofarbowaniu~
Okulary są na chwilę obecną z tektury, ale mam w planach zrobienie czegoś ambitniejszego~
Btw, jak tak patrzę na te zdjęcia, to nie ma ona aż tak wielkiego łba, to chyba wina ujęcia :twilight3:

Kolejnym pluszakiem jakiego zaprezentuję będzie Pinkie Pie :portalface: Jestem w stanie progresu, jednak trochę to potrwa, bo kombinuję jak zrobić grzywę, ino lamy nie pokręcę.

Btw. zastanawiam się.. Czy mogę tu wrzucać nie tylko pluszaki z MLP? I w ogóle czy ludzie byliby zainteresowani innymi miśkami, niż kucami?

Edytowano przez Ukeź
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pochwały ^^ Cieszę się, że Vinyl się podoba :3

Cóż, Pinkie nadal w trakcie tworzenia (a właściwie jest na etapie gromadzenia materiałów) ale tak sobie pomyślałam, że wrzucę tu dwa inne swoje pluszaki, tak o.

Tutaj mój pluszowy kotek, szyty przeze mnie jak byłam w 1 liceum, praca semestralna z zabawki miękkiej :3

oc_plushie___kaito_by_gocholudek-d5alrse.jpg

A tutaj mój OC o imieniu "Nemo", kolejna praca semestralna z zabawki miękkiej, tylko z 2 klasy (na zdjęciu bez skrzydełek, które jeszcze później miał doszyte):

oc___nemo_plush_doll_by_gocholudek-d547asg.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:soawesome: Nie no, naprawdę wyczesane w kosmos :D

Twój OCek i Vinyl wyszły wg mnie lepiej od kotka, Vinyl rules. A 80zł, to wcale nie jest drogo, na ebayu są droższe, a ten tutaj na zdjęciach w cale im nie ujmuje jakością. Przez to że głowa jest trochę większa niż w oryginale, wyszedł taki efekt półchibi ;>

Zastanawia mnie jedno, czy ta Vinyl nie przewraca się czasem w przód jak się ją źle ustawi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezik - Kotek to była moja pierwsza zabawka jak się nauczyłam szyć na maszynie, mam do niego cholerny sentyment, mimo, że faktycznie nie jest jakiś specjalny :P No i to poduszkowiec, czyli ma być płaski, bo jest z założenia miśko-poduszką :fluttershy5: A co do wywrotności Vinyl, to faktycznie może mieć problemy z równowagą, ale dlatego ma też dosyć potężny ogon, i teraz stoi lepiej niż jak było to jeszcze same ciałko :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja chciałbym się zapytać czy byłabyś w stanie uszyć maskotkę Fluttershy , jeżeli dałoby rade troszkę większą<30 cm> to byłoby już świetnie, i jeżeli tak to ile byś za to wzięła i ile by to zajęło , jeżeli wygodniej to napisz na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż, nadal nowych kuców do zaprezentowania w całości nie mam, ale tworzenie idzie pełną parą, możliwe, że nawet już niedługo skończę pluszową Applejack i Fluttershy oraz jednego OCka (zamówienia takie~ Na razie w fazie progressu XD). Wszystkie te będą miały 23 cm~

Ale trwają też prace nad Fluttershy która będzie miała ok 37 cm wysokości, więc będzie już nieco sporawa ^^ Na razie mam tylko wykroje, ale zszycie tego i uzyskanie ciałka to też niewiele czasu potrzeba. Dłużej idzie przyszywanie grzywy, w ogóle robienie tej grzywy, oczy, znaczki itd, czyli dekoracja ogółem.

Dobra, ale żeby tak nie wychodzić do ludzi z niczym, to inny pluszak XD

Pluszowe Onigiri. Właściwie to onigiri poduszka ^^ Powstała już jakiś czas temu, był to prezent dla znajomej na urodziny :fluttershy5:

onigiri_pillow_by_gocholudek-d5vqzds.jpg

Materiał to był biały polar, ale nori (to czarne coś) to nie pamiętam z czego, bodajże jakaś bawełna ^^ A wysokość.. z 50 cm bodajże?

A właściwie to macie jeszcze zdjęcie z progressu tych kuców 23 cm XD

0g6uaEl.jpg

I jeszcze, w sumie to nie pluszak, tylko lalka, no ale ubranka i część ciałka będzie miał szyte, więc też wrzucam. Progress lalki mojego OCka z Vinyl w tle XD :

wlfgXqG.jpg

No, to na chwilę obecną tyle :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Okej~ Z racji, że jest późno i prawie zasypiam przed kompem, to póki co wrzucam tylko pluszową Applejack, zrealizowane zamówienie :aj:

faM5EdP.jpg

Wysokość jak Vinyl tj, jakieś 23 cm~

Jakby ktoś był taką zainteresowany, z racji, że zrobienie jej było bardziej skomplikowane niż myślałam cena takiej to

100 zł + przesyłka (wersja bez kapelusza)

110 zł + przesyłka (wersja z kapeluszem)

A tu zamawiany u mnie OC i tutaj możecie zobaczyć jak prezentuje się grzywa zrobiona z włosów, a nie futerka :fluttershy5: I tak, to pegaz.

NjxxYpe.jpg

Mam jeszcze drugą AJ i Fluttershy, które szyłam dla siebie, a 2 kolejne FS są w fazie tworzenia (w tym jedna większa~). Jakoś na dniach pewnie wrzucę zdjęcia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie trochę się opóźni z racji, że będzie ona dla mnie, a na pierwszą kolejność idą kuce zamawiane jednak teraz :c Ale będzie na pewno! Materiał już mam ^^

A co do ceny, pisałam w pierwszym poście, zależnie od tego jaki to kuc, z czego ma grzywę itd to 100 zł lub więcej + przesyłka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę za mocno ją wypchałam, ale i tak nie jest tak bardzo za duża :aj:

Okej, narazie mam do pokazania moją prywatną Fluttershy, która ma grzywę z syntetyków właśnie. I dwie takie robię na zamówienie na chwilę obecną, ale powiem jedno, nienawidzę rozczesywać włosów syntetycznych XDD

fluttershy_plushie_by_gocholudek-d5xoyvo.jpg

Mam nadzieję, że się podoba :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że kuce się podobają :fluttershy4:

No to jak tak, to jeszcze moja prywatna Applejack, skoro już wrzuciłam ją na dA, to i tutaj niech będzie ^^

applejack_plushie_by_gocholudek-d5xpgbg.jpg

Następne kuce coś mi się wydaje, że dopiero w święta lub po świętach będą, bo chwilowo nie mam ani czasu, ani możliwości szyć :c

Chociaż może te dwie FS skończę teraz na weekendzie, to też bym wrzuciła :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...