Skocz do zawartości

Frakcja Wolność - S.T.A.L.K.E.R.


Dead Radio Man

Recommended Posts

- Ehh nerwy mnie biorą, dobra wszyscy na pozycje i czekamy. - Krzyknął do reszty. Sam poszedł do baraku i zebrał wszystkie dokumenty do własnego plecaka - Coś czuję że będziemy musieli wrócić do Magazynów wojskowych, a tego nie chcę - Pamiętał jak większość innych stalkeruw będących w bazie wolności wycinało mu kawały. - Ehh - Na samo wspomnienie niedobrze mu się zrobiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie od strony północnej 4 km od nas widać jakąś grupę około 8-9 ludzi idą bardzo powoli będą tu za jakieś 4-5 godzin, na szczęście muszą przejść bagno anomalii więc trochę im to zajmie - powiedział schodząc z wierzy- mamy szansę ich zaskoczyć nie spodziewają się kogokolwiek w tych budynkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Poczekaj - Wszedłem na wierze żeby się dokładnie przyjrzeć wrogom. Na kombinezonach powinności mieli dodatkowo insygnia orła. Oznaczało to że byli to najlepsi żołnierze powinności. 

- Nie mamy szans. - Czerwony zeskoczył i poszedł do studni odkrywając ją. Szybciej właźcie ineczej wszyscy zginiemy, idziemy do magazynów, no już ruszać się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Gdzie jesteście - Nagle wyszedł za grupką Czerwony - Za mną, mówiłem że łatwo tu zabłądzić, aa nowy jak miło jak dotrzemy do głównej bazy to dam ci kombinezon Wolności - Powiedział czerwony ponownie skręcając w uliczkę - Zaraz stąd wyjdziemy - Zapewnił resztę dowódca. 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Sorki za nieobecność ale nie mogłem niestety wchodzić w ogóle na kompa < mam egzaminy zawodowe i muszę się przygotowywać >.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...