Skocz do zawartości

Frakcja Wolność - S.T.A.L.K.E.R.


Dead Radio Man

Recommended Posts

Powoil na choryzoncie pojawiło się małe obozowisko z żołnieżami z wolności. Gdy weszliśmy przywitali nas.

- Siema Czerwony - Zaśmiał się jeden z nich - Co tak szybko, już nie boisz się snorków.

- Ehh a wy jak zwykle o tym - Powiedział Dowódca - Dostał nas odział powwiności, w dostku z naszywką orła.

Było widać że strażnicy posterunku byli wstrząśnięci tą informacją. ten oddział był tylko do wypraw w centrum Zony.

- Widzę że musieliście uciekać, dobrze was widzieć - Powiedział drugi ze strażnikuw - Możecie dalej iść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ehh nigdy się nie zmieni - Powiedział dowódca patrząc na swojego kompana idącego w stronę baru. Sam skręcił do dowództwa. Gdy wszedł powitał go strażnik pilnujący wejścia.

- Zaledwie 3 dni temu byliście tu, co nowego was sprowadza - Powiedział z uśmiechem.

- Zaatakował nas odział orłów z powinności - Powiedział Czerwony - Nie mielibyśmy szans, oni przecież rozbili całą naszą kolumnie a z tego co pamiętam mieliśmy wtedy 20 egzoszkieletów i 15 karabinów Gaussa.

- No to widzę że mieliście szczęście - Strażnik przestąpił z nogi na nogę - Loki jest na górze.

- Ok dzięki. 

Czerwony wszedł na górę po schodach i wszedł do 1 z 4 pokoi. 

- Ahh witaj - Powiedział Loki - Masz jakąś sprawę? 

- Taaa - Powiedział Czerwony drapiąc się po głowię - Może znasz jakąś bezpieczną kryjówkę poza naszymi terenami. 

- Znam parę, powiem ci gdzie są ale najpierw będziesz musiał coś dla mnie zrobić. Monolit ciągle próbuje się przebić przez zaporę. Chciał bym żebyście poszli do bazy monolitu i wyłączyli tamtejszy mózgozwęglacz bo inaczej nie wybronimy tego terenu. Możecie wyruszyć jutro. Dostaniecie specjalnie przygotowane sevy nastawione na ochronę przed promieniowaniem i tyle amunicji ile będziecie chcieli. Po robocie podam ci na twoje PDA te kryjówki i wybierzesz sobie najbardziej odpowiadającą. 

- Ohh to ciężkie zadanie ale myślę że damy radę, mam nowych rekrutów. 

- No to do jutra, tak koło 10'tej przyjdzie tutaj i wydamy wam sprzęt.

- Dobra to ja lecę sprawdzić co u nich i powiedzieć im o misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Przecież mamy już wymarsz - Ehh, zrobimy sobie potem postój w Czerwonym lesie, idziemy dalej - Podeszliśmy do Lokiego, obecnego dowódcy Wolności. Wyszliśmy na plac i zdziwiłem się widząc nie tylko Lokiego. Byli tam także dowódcy udziałów elitarnych Wolności zwane Skrzydłami Wolności. 

- Eee co się dzieje? - Zapytał Czerwony.

- Dostajecie awans, zostajecie 5 oddziałem Skrzydeł Wolności. Zostaliście nim wraz z przyjęciem misji którą wam dałem. Proszę - Każdemu z nas dał takowa odznakę :

wings_of_freedom__recon___shingeki_no__k

- Macie też sprzęt do wyboru - Wskazał na skrzynie ze sprzętem - Bierzcie ile potrzebujecie.

Czerwony wziął jedynie kilka magazynków, apteczek miał pod dostatkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc drogą spotykaliśmy dużo zwykłych stakeruw i żołnierzy Wolności, ciągle gapili się na nas co przeszkadzało dowódcy.

- Ehhh czy oni muszą się tak gapić - Warknął z poirytowaniem Czerwony -  Zaraz będziemy na granicy z Monolitem, przygotujcie broń - Powiedział Czerwony przeładowując swojego VintaraBC - Gdy tam wejdziemy będziemy przestrzegać kilku zasad, wymienię je wam : Stała czujność, szybkie myślenie i dokładność w strzelaniu. Przed strzelaniem upewnijcie się do czego lub kogo strzelacie - Powiedział z powagą Czerwony - Gdy tam wejdziemy obowiązuje także bezwzględny zakaz picia wódki. No to by było na tyle, idziemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...