Skocz do zawartości

Frakcja Wolność - S.T.A.L.K.E.R.


Dead Radio Man

Recommended Posts

- Aaaaaaa...

Zacząłem biegnąć srintem ponieważ ten stwór był tak blisko by mógł mnie trafić swoimi mackami.

-------

JAK COŚ DODAM NOWEGO STWORA

SLENDERMAN: tutaj w tej zabawie on jest 2 razy mocniejszy od kontrolera i bardzo licznie występuje niedaleko jaskiń na bagnach.

WYGLĄDA ON MNIEJ WIĘCEJ TAK:

16452510-the-slender-man-of-internet-mythology.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja kończę nie wiem kiedy wejdę jeszcze może za 2 tygodnie a może za 3 :dunno: . Żeby temat nie poszedł na stos proszę was o to byście robili jakieś wypady typu po artefakty lub ataki na powinność. Ja może wejdę od czasu do czasu ale dosłownie na 20 min więc i tak nie będę mógł pisać. Narazicho i macie piosenkę na pożegnanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A więc Marcin, moję imię to Adrian ale wszyscy wołają na mnie Wave lub WaveX, Tak i mam na zbyciu wudeczkę bo ja nie piję, muszę być trzeźwy aby dobrze strzelać jestem snajperem.

Odpowiedziałem podając mu naboje do Ak-47 i wudkę.

-----

Mam na zbyciu snajperkę SPRINGFIELD jest naprawdę dobrą szybkostrzelną snajperką, jeśli chcesz mogę ci ją dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w obozie Gandzia podszedł do Marcina.

-No, nowy, wprawdzie oficjalnej imprezy zapoznawczej dzisiaj nie będzie, bo wszyscy są padnięci, ale masz tu Kozaka i Przysmak Turysty. Oficjalne ognisko jutro, jak wrócimy od bandytów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Umm... Ok jutro zabawimy się z nimi lub nawet dzisiaj w nocy.

Powiedział otwierając skrzynie z egzoszkieletem.

- Jeśli chcesz możesz go wziąść mi on praktycznie jest niepotrzebny, walczę na długie dystanse więc go weź i też amunicję przyda ci się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(@WaweX Ja rozumiem, elicie dają najlepszy sprzęt etcetera, ale NIEWIDZIALNY kombinezon? W Stalkerze mamy niedaleką przyszłość, ok. roku 2016? więc skąd niby niewidzialny pancerz? Najwyżej z kamuflażem wojskowym - przyszyte jakieś patyki, siatka maskująca...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...