Skocz do zawartości

Frakcja Wolność - S.T.A.L.K.E.R.


Dead Radio Man

Recommended Posts

Bracia wolnościowcy, nie możemy pozwolić, aby tak znamienity temat obumarł, niczym kot w czerwonym lesie nocą. Może ja zacznę. Która baza Wolności spodobała wam się najbardziej? Mi ta z CS - wiadomo, dyskusje Aszota i Jara, a i Dolina Mroku jakoś bardziej Wolności pasuje, niż nieco pustawe Magazyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa rozmowy Jara z Aszotem są da best na przykład ta z mojej sygny o pomiarze męskości xD. Raczej baza z Zewu Prypeci nie wchodzi w grę xD. Mi się podobał baza w CC cieniu czarnobyla, prawdziwa forteca, wystarczało 5-6 snajperów obsadzić we właściwych miejscach i już była obrona nie do przejścia xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Usłyszawszy strzały pobiegłem w strone wołania o pomoc. Zobaczyłem chatkę i nacierające zombie. Wyjąłem Vintara wymierzyłem i wyeliminowałem większość napromieniowanych. Wyjąłem Chasera 13 i dobiłem resztę zombiaków. Wszedłem do chatki i spojrzałem na stalkera w skórzanej kurtce.

- Nic ci nie jest młody?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ahh... nic dużego tylko rana postrzałowa od zombie. ( jak coś grałem w stalkera zew prypeci i tam zombie strzelają z karabinków )

- Mam karabin snajperski Svd dragonkow zabytek i 2 magazynki.

Powiedziałem po czym patrząc się na swoją zakrwawioną nogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...