Skocz do zawartości

Moja OC - Amber Royal


Spectra

Recommended Posts

Usuwanie posta i pisanie go kolejny raz aby podnieść temat wyżej ? :twilight5:

Nie.. Ostatnio mi się psuje internet i gdy patrzę na ostatni post to on jest pusty :( Obecnie kombinuję jak to naprawić, ostatnio mój komputer szaleje :rainderp: Nie miałam zamiaru go podnosić. Dobrze wiedzieć, że dla innych jest widoczny :)

Link do komentarza

No niestety, jestem po prostu nikczemna. :twilight3: Już po raz drugi znalazłam błędzik. Tym razem dotyczy rodziny i historii. W punkcie "siostra" jej siostra nosi imię Laura. Na początku historii jest nazywana Loren, ale dalej już jej imię powraca do normy. Jest to po prostu przeoczenie, bo pierwszy akapit i większość tekstu pozostał po wcześniejszej historii, no nie? Tylko zwracam uwagę. I jeszcze raz zawiadamiam, że ta postać jest super! :twilight2:

Link do komentarza

Jestem w fandomie rok i nie do końca rozumiem skąd ta alergia na Alicorny. Rozumiem jeśli ktoś stworzy kucykowy "badassa", odpowiednik Przepotężnego Lorda Sith z Gwiezdnych Wojen - też tego nie lubię, ale nawet zwykłe, normalne postaci obrywają po głowie :/

A wracając do Twojej postaci. Pisałem to na PW, ale dam jeszcze raz -

Wygląd 10/10. Po prostu śliczna. Jakby to ujęła Dżoanna Krupa "taka hipnotajzing amejzing" :derp:

Reszta 8/10 (10 wystawiam w wyjątkowych przypadkach).

Link do komentarza

Mam strasznie dużo pomysłów i próbuje znaleźć ten najbardziej odpowiedni :fluttershy5: Obecnie ten najbardziej przypasował mi do gustu, i nie zamierzam go w najbliższym czasie zmieniać :rainderp:

Trochę to wkurzające. Ale jeśli to uważasz za normalne to ok..

daję mu 6/10, a byłoby więcej gdyby w ciągle nie zmieniała grzywy, bo to mi się kojarzy z.. peruką -.-

Link do komentarza

Powiem tak moim zdaniem lepiej wyglądała z czarną jedwabistą grzywą, ale nie powiem nadal wygląda pięknie :rd9:. Dam jej 9/10. Tylko dlaczego nie ma skrzydeł? :rarity5: Przecież to alicorn i alicorny mają skrzydła dlatego nazywają się alicorny :lyra3:

Uj.. Poprawie to jak naprawię komputer. Narazie nie mam jak.. Ewentualnie poproszę kolege, by zmienił mi na wersję ze skrzydłami na czas naprawy komputera :fluttershy5:

UPDATE : Gdy naprawię komputer zmienię obrazek na wcześniejszy. Muszę najpierw ogarnąć nowy program :rainderp: Wracając do sprawy komputera.. Zepsuła mi się płyta główna i muszę zakupić nową, więc to może potrwać trochę (2-3 dni) Obecnie korzystam z komputera babci lub z telefonu. Postanowiłam, że ewentualne zmiany jej wyglądu zachowam dla siebie, i nie będę go zmieniać na forum.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...