Skocz do zawartości

W_objęciach_Chrysalis: Nadchodzi ratunek! (by Po prostu Tomek)


Nightmare

Recommended Posts

Wyrwałem się ze stanu rozleniwienia i z ledwością obróciłem głowę ku namiotowi. Sam ziewnąłem rozgłośnie, po czym, pozbawiony sił, znów klapnąłem na glebę.

- Wstałeś wreszcie, czy mam namiot podpalić? - wymamrotałem w powietrze, niezbyt głośno. Ot, tak dla samej chęci powiedzenia czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 762
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spojrzałem na niego, po czym powoli skierowałem wzrok na kryształowe jagody. I znowu na Dusta. Tak sobie siedziałem, wysoce zaskoczony oraz pozbawiony zdolności wydawania z siebie głosu. Oczy moje, nagle nienaturalnie powiększone, błądziły nieskoordynowane. Ale udało mi się nie zemdleć. Hura. Dalsze kilka(naście?) minut spędziłem na dochodzeniu do siebie. Musiałem w końcu coś powiedzieć. Zebrałem się zatem w sobie.

- Wiesz, idź się przejrzeć w strumieniu. Zdziwisz się. - wykrztusiłem z trudem. Na więcej nie mogłem sobie pozwolić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, już myślałem, że do niego wpadł. Postanowiłem zostawic apteczkę na brzegu i pójść w jego slady. Obu nam przyda się chwila spokoju i woda dla ochłonięcia. Wciąż nie przychodziło mi do głowy nic rozsądnego do powiedzenia, siedziałem zatem cicho.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Doszedłeś już do siebie, czy zaraz zanurzysz nos w tej potrawie? - zagadnąłem, ziewając rozdzierająco. Wciąż byłem w raczej nieciekawym nastroju, ale to, że mój przyjaciel stoi na nogach, robiąc cośinnego niż wpatrywanie się w pustkę nieco ów nastrój poprawiło.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...