Skocz do zawartości

Walki Wieczoru-Turniej Sezonu 2


Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie

    • Tak
      58
    • Nie
      0


Recommended Posts

Dobra, wyślę Drizzta będzie śmiesznie.

 

Anyway

 

Chipp vs Ichigo

Cholernie....szybkie. Widać Ichigo zaatakował trochę zbyt szybko i gdyby Chipp blokowałby jego ataki trochę bardziej, to bardzo możliwe że by wygrał. W pierwszej rundzie był bardzo blisko. Chciałbym też zauważyć, że fajnie wyglądało w pierwszej rundzie jak Chipp przechodzi do kontry w momencie gdy piosenka się rozkręca

:D

 

Deadpool vs Cyclops

Oryginalne...obie strony ukazały istny festiwal nieudanych specjali...Chociaż Cyclops w trzeciej rundzie zabrał mu połowę paska tym jednym trafieniem...widać, że szybkość jest jednak trochę ważniejsza niż siła ataku

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza

Mm... no to ja się zgłaszam wraz z mym Phantomem jako czwartym. Ot aby mu szansę po porażce z Soniciem. I kij z punktami, niech trafi po prostu którymkolwiek ze speciali. :rd11:

 

<Tak, skoro nie każdy ma szansę go uzyskać, to ja wolę na starcie z niego zrezygnować. Nie przekreślam szans na porażkę. Jedynie... nie chcę go.>

 

Obiecuję opisać szczegółowo walki, jak tylko znajdę dłuższą, wolną chwilę. Dopiero co zaczął mi się wakacyjny, poważny remont mieszkania. Proszę o wyrozumienie.

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza

Pierwsza walka poszła lepiej niż się tego spodziewałem, chociaż gdy Chipp zaatakował tym combosem to myślałem, że już po Hichigo.

 

Druga walka była jedną wielką serią specjali, nie zawsze udanych w każdym razie warto obejrzeć

 

Link do komentarza

No cóż warmen 4 jest więc nie za bardzo mogę ciebie tym razem. Ale na kolejne masz miejsce.Dobra czas dokończyć 2 rundę przed eventem a zaczynamy od:

Jack Syskeł vs Bartis

http://www.youtube.com/watch?v=7oRM5uQv9KE&feature=youtu.be

Warmen vs Myhell

http://www.youtube.com/watch?v=wyu2wkTvjRQ&feature=youtu.be

Matyas Corra vs Zefir

http://www.youtube.com/watch?v=Yfglog9Y0_Y&feature=youtu.be

Postaram się zrobić na jutro i oczywiście wcześniej pokazać przeciwnika

Edytowano przez Sakadetsu
Link do komentarza

Moja walka:

Remi agresywnie, jak widać z mieszaną skutecznością. Piccolo dobrze się wybraniał na początku rundy. Poza bardzo dobrą obroną nie był w stanie niczym zaskoczyć przeciwniczki, choć próbował, huh? Pełna kontrola Szkarłatnego Diabła i równie widowiskowe Bezsenne Czerwone Miasto na dobry koniec rundy.


R2:
Druga runda, Piccolo w defensywie, chociaż zaczyna już mocniej wierzgać nogami, ładnie. Korzystał z pomocy kolegi, woo! Remilia od początku darowała sobie obronę z grubsza, polegając na kombosach i szybkości. Celny rzut Gungnirem. Bardzo wyrównana runda. Na końcu Piccolo tak brutalnie pobił moją postać, smutek.
R3:
Remi postanowiła się bronić, wyszło ładnie. Piccolo przecenił wygraną z poprzedniej rundy i dostał potężne baty. Chociaż tylu nietrafionych ataków nie widziałem już jakiś czas x3 Zostałem uraczony ładnym combo na koniec walki i...

Mam wrażenie, że obie strony się oszczędzały.



Event:

Tak, Udonge przez sporą większość swojego czasu spamowała pociskami. Których pierwotnie w bijatykach z TH używa Konpaku

:P Gdzie są czopki Reisen? Gdzie? Ona z resztą skutecznie radziła sobie z wszystkimi postaciami, póki nie było dwóch na jednego (w domyśle: zawodników, wiadomo przecież, że płeć bywała rózna). Marisa trzymała dość równy poziom, czasem tylko korzystając z pomocy lalek Alice. Za dużo fachowej terminologii nie daję, bo Touhoutardów tu brak x3
"Szczęśliwa biało-czerwona", przybyła by spuścić im wszystkim w :yay: dol. Same walki to był niezły mindfuck, nie ogarniam co się działo. Chyba trochę się cięło.
Plus też za tło, ładnie podrygiwało do rytmu, i w ogóle Bad Apple w tle, hoh hoh...
Kolejny plus za Reisen, Marisę i Reimu : P


W sumie to na jakiej zasadzie on działał? xD

Link do komentarza

Oglądnąłęm początek walki kolesia z Naruto, Itachiego bodajże a potem tylko Drizzta.

Co i tak było na zasadzie "zatrzymaj, puść, działa przez 10 s i kolejne 10 minut buforowania, zatrzymaj, puśc, działa przez 10s...."

I ostatecznie wyszedł mi jeden wniosek:

WTF?

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...