Skocz do zawartości

Walki Wieczoru-Turniej Sezonu 2


Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie

    • Tak
      58
    • Nie
      0


Recommended Posts

Jeśli Rainbow1234567890 życzy sobie wystawić Sonica, ja do tej rundy poproszę Hidden Phantoma.

Jak już wspomniałem - z racji tego, aby zgadzał się wzrost walczących.

 

<To będzie raczej niełatwa walka... biorąc pod uwagę typ przeciwnika...>

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza

To moja pierwsza ocena walk więc będzie taka półprofesjonalna.

I WALKA

No cóż kibicowałem Lucy i jak się okazało kibicowałem zwycięscy. W pierwszej rundzie przeciwnik jeszcze miał coś do powiedzenia, natomiast w drugiej został wprost zmiażdżony pod naporem ciosów. Walka była bardzo jednostronna i krótka. Cóż nie wyglądało na to by zwycięzca się zbytnio wysilił.

II WALKA

No druga walka nie chce mi się włączyć, mam jakieś problemy z internetem więc ocenie ją gdy te problemy rozwiąże 
Link do komentarza

(spoilers, plz?)

 

Tym razem komentarze minimalnej długości, wybaczcie. Jestem... nie zainspirowany.

 

Portgas D Ace vs Lucy Diclonius

 

Czego możnaby się tu jeszcze spodziewać...? Hmm... w sumie... perfecta. Obszarowiec Dicloniusa żyć nie daje...

 

Hatake Kakashi vs Gohan ssj2

 

Widać jeszcze wyraźniej niż wcześniej, że Gohan to... ,,one - shot". Nie trafia niszczącym specialem... i nie radzi sobie w życiu... może to przez zbyt krótkie ręce...?

Uciekanie mu nie wychodziło. Szczenię białego Kła było odpowiednio zwinne by dopaść wroga w każdej chwili, i to bynajmniej bez teleportacji.

Jak na mój gust... jedna z mniej emocjonujących walk, jakie widziałem. Podobna nieco do tej, choć ta miała lepsze zakończenie: ^^

 

 

Domine - mówisz to tak, jakbyś nie zauważył, że w pierwszej edycji Lucy przegrała... zaledwie jeden pojedynek? :rainderp:

 

Link do komentarza

No wiec wakacje sie rozpoczely. Plaża słońce odpoczynek...chwila że co? Żaden odpoczynek lecimy dalej czas na zalegle starcie   BlackHawk i Spinwide

http://www.youtube.com/watch?v=Vc0nZVLy25Q&feature=youtu.be

No i taka jedna dodatkowa Guardian vs Mirmił

http://www.youtube.com/watch?v=4J_QWe5Zi6k&feature=youtu.be

Po 2 rundzie będzie małe wyzwanie dla was. Max 4 osoby moga brać udzial przeciwko pewnej postaci którą skrywam. Za wygraną będzie dodatkowy pkt

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...