Skocz do zawartości

"Ja, mój lis i przygoda!" KitsunePl


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Byłem całkowicie zszokowany. Dopiero co przybyłem do Ponyville, ledwo co kupiłem sofę, poznałem z 4 kuce, a Pinkie odwala mi balangę godną Hoofstocku. To było niewiarygodne. Te dziwne śmiechy, ostrzeżenie od wilka, rozwalona chałupa i tajemniczy list. Teraz nic nie znaczyły. Taki uśmiech mi się nakreślił na twarzy, byłem tak szczerze szczęśliwy, że chciałem już zrobić tylko jedno:

"DEEJAY! DROP THE BASS!" - krzyknąłem po czym udałem się wraz z Pinkie i Kitim w tłum nieznajomych imprezowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś zauważyć tam między innymi Twilight, Rarity, Tęczowo grzywą pegazice, drugą pegazice z różową grzywą i królikiem oraz pomarańczowego kuca ziemnego z brązowym kapeluszem. Oprócz tego była jeszcze miętowa jednorożka z CM w postaci Liry, żółtą klacz ziemną z CM cukierków, trzy małe źrebaki w dziwnych pelerynach, szarą pegazice z żółtymi zezowatymi oczkami z towarzyszącym jej beżowym ogierem oraz różne inne nieznane ci kucyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie spodziewałem się takiej reakcji. Wiedziałem, że kozy czasami tak sztywnieją, ale żeby kuc?

Podszedłem do sztywnej klaczy szturchając ją kopytkiem.

"Heeeeej, heeej. Obudź się, co się stao? Sorki, żem krzyknął"

Kiti też zmartwił się stanem klaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"OK...wierzę ci na słowo" - odetchnąłem z ulgą i zacząłem się przedstawiać.

"Widzę, że się jeszcze nie znamy. Ja jestem Kitsune Yuki, a ten mały lis..." - W tym czasie Kiti wskoczył mi na głowę - "...to Kiti. No przywitaj się ładnie"

"Kya~!" -szczeknął Kiti machając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"OK to daj mi znać jak się ocknie. Chciałbym się z nią poznać...spokojniej ^^" - Powiedziałem do Dash i dalej udałem się w tłum.

Tym razem Kiti wyczuł jakiś znajomy zapach. To był kolejny psowaty. Do tego suczka =3 Zaczął węszyć. Węszył, węszył, aż stuknął nosem w pewne pomarańczowe kopyto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była to pomarańczowa klacz, która była kucykiem ziemnym. Jako swój znaczek miała trzy jabłka, a na głowie kowboyski kapelusz. Gdy zauważyła Kitiego uśmiechnęła się i zaczęła go drapać po brzuchu.

- Jesteś tak słodki jak jabłka z mojego sadu - powiedziała z uśmiechem nie zaprzestając swojej czynności względem Kitiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-"Ceeeee-e-e-e-e-e-e-lestio jak o-o-ona to do-o-obrze ro-o-o-obi" - Mówił mi telepatycznie Kiti mając wystawiony język i oddając się ekstazie.

Dałem mu się jeszcze nacieszyć jeszcze z 2 minutki, po czym zwróciłem się do cowgirl.

"Hejka! Widzę, że mój lis cię znalazł. Pozwól, że się przedstawię. Jestem Kitsune Yuki, a ten pieszczoch to Kiti"

//Wiem, że duszą towarzystwa to raczej nie jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Ty seksisto :lyraaxe: >

- Ano pracuje od rana do nocy, lecz czasami wyjdę na godzinę lub dwie z przyjaciółkami - powiedziała puszczając twoje kopyto. - Czy twój słodki lisek miałby ochotę zapoznać się z moją Winnoną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/*No nie miałem co wymyślić wybacz >w< Ty a działa ci lista emotikonów? Bo mi wyskakuje brak dostępu doń =3.*/

Spojrzałem na jeszcze rozleniwionego lisa i nawet nie pytałem go o zdanie, bo jego zdanie było wypisane na nim jak w książce.

"Raczej nie ma nic przeciwko^^" i wtedy wpadła mi koncepcja.

"Takie mam pytanko. Jak pracujesz od rana do nocy i nie masz czasu dla siebie. Dało by się u ciebie jakąś pracę znaleźć? Coś zdemolowało mi chatkę i potrzebuję funduszy na jej naprawę^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem do Applejack i uściskałem ją mocno w ramach podziękowaniach.

-"DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI~!" - Ściskałem ją i miotałem na wszystkie strony. Jednak po chwili się opamiętałem i odłożyłem ją. -"Ekhem...Dziękuję bardzo, nie wiesz jak dużo to dla mnie znaczy.Heh. Widocznie przebywanie z Pinkie sprawia, że czasami reaguję za mocno.^^" - Spojrzałem wtedy na moją Pinkną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...