Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

@up nie mogę z tej twojej sygny :P

--------------------------------------------

Odwróciła się w stronę Wave.

Jak jest w moich czasach? Jest bardzo fajnie zdecydowanie jak w 2035 weszła cyfrowa technologia widzisz te Skrzydła one są wykorzystywane w obronie Equestri. *szepcze mu na ucho ->*Nie mów Socks ale w wiosce w której się urodziłam ona była jak to powiedzieć (xD nie pamiętam jak ci się nazywają poseł xD czy jakuś tak:P) czyli zbudowała tą wioskę.

*przerywa szept*Ogólnie po za tym że cyfrowa technologia weszła w nasze czasy nic konkretnego się nie zmieniło. Żadnych wojen i wgl.

Po czym odwraca się w stronę Socks.

Na prawdę dzięki będzie pamiątka jak to wszystko się skończy *uśmiecha się do Socks* a strzelać i tak nie będę z niego mam swoją zabawkę *uśmiecha się*

Link do komentarza

Spogląda na chmury.

W wolnym czasie to albo latać i trenować na moich skrzydłach albo czytać szczególnie dużo czytam o tematyce wampirów*po czym spoglądnęła się w stronę Wave i znów na chmury*

Słuchaj jeżeli by się udało ciebie przenieść do moich czasów to wojskowi medycy mogli by wszczepić ci implanty w skrzydła dzięki którym będziesz mógł znów latać.*mówiła cichym i spokojnym głosem*

*Myśli*Hmm chyba wiem jakie będzie moje życzenie *uśmiechnęła się tak by nie było tego widać*

Link do komentarza

Gdy usłyszała że Wave chce skorzystać od razu się podniosła po czym podniosła swój hełm.

Poczekaj chwile włączę co trzeba.

Zakłada hełm po czym wypowiada kilka komend.

Dobra słuchaj by lecieć i wgl musisz tylko wydać odpowiednią komendę. *Nim dała mu swój hełm*

Kod: 9 aktywacja rozpoznawania mowy.

Powiedz coś. Cokolwiek ogórek, trawa, chmury.

Link do komentarza

*Tera gram tak jak by komputerem w tym hełmie*

Witaj Wave *usłyszał to z głośniczków w hełmie*

Orange powiedziała mi że będziesz się uczył w moim symulatorze więc dobrze*Komputer przenosi cię na wirtualne pole*

Witaj na wirtualnym polu treningowym od czego byś chciał zacząć.

1:)Od startu do podstaw lotu.

2:)Od podstaw uzbrojenia.

3:)Od podstaw lądowanie.

Komputer dał ci 3 kursy które możesz sobie wybrać.

Link do komentarza

Wybrano kurs 1 zaczynamy i miłego lotu. Życzy orange.

Po chwili na Wave ukazały się AeroSkrzydła bez uzbrojenia tylko z silnikami.

Przed tobą za moment pokarze się pas startowy.

*wczytywanie danych*I po chwili pas był gotowy.

By włączyć silniki wydaj kilka komend pamiętaj by zawsze przed startem to sprawdzać.

Komenda pierwsza-Sprawdź system

Komenda druga-Sprawdź system napędowy

Kiedy będziesz gotowy do startu wypowiedz komendę.

Silniki start.

W między czasie podeszła do Socks.

Co tam słychać masz jakieś plany dot. życzenia?

Pytała spoglądając na Wave.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...