Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

- Ano latać mogę.Ale to usypiająca amunicja jest więc "zimny prysznic nic nie da.A poza tym takiego czegoś nie bedę mu robiła.W końcu w nocy było mi przykro z powodu zalanego namiotu więc nie będę robiła przykrości przyjaciołom.Dawaj go na swoje AeroSkrzydła!Utrzymają go.

Wzięła Wave'a i z trudem położyła go na AeroSkrzydła.

- Teraz trze albo wolno lecieć albo iść tak z nimi założonymi...

Link do komentarza

Imię: Dangerous Travel (Travel)

Wiek: 19 lat

Rasa: kuc ziemny

Historia: Klacz wychowywała się w wiosce niedaleko Manehattanu. Jej dzieciństwo było spokojne, a znaczek dostała nawet dość wcześnie, gdy zgubiła się w lesie. Wtedy dzięki swojej wiedzy wiedziała co należy zrobić. Jak rozpalić ognisko itp. Od tamtej pory często i na dłuższy czas wychodziła z domu. Gdy miała 15 lat, znudziła się dawno poznanym terenem i pragnęła większych przygód. Po spakowaniu potrzebnych rzeczy, po prostu zostawił dawne śmiecie wyruszając w świat. Robi to po dziś dzień. Mimu wielu przeszkód jakim jest koczowniczy tryb życia ma nielicznych, ale prawdziwych przyjaciół. Oni zaś akceptują jej trudny, wredny i egoistyczny charakter.

CM/WYGLĄD:

delta_by_deltalix-d602ifk.png

Link do komentarza

No postarałaś się z wyglądem Animal :D Mi się podoba.

--------------------

Nagle z mgły wyszła klacz w kapturze i bandażem na kopycie. Śmierć zatrzymał się i się jej przyjrzał. Nic nie wiedział przez tą gęstą mgłę więc machnął kopytem i mgła kulturalnie znikła ukazując klacz. Śmierć przyjrzał się znowu i powiedział

- Tak...to Travel...

Po czym wrzasnął do niej

- Mogłaś przyjść wcześniej. Ominęła ciebie walka!

Link do komentarza

Nie zareagowałam na nagłe wydarcie się na mnie. Patrzyłam się jedynie na Śmierć pustym oraz znudzonym wzrokiem. Gdy przestał odpowiedziałam:

- Lepiej późno niż wcale - odparłam spokojnie, rozglądając się po grupie - ... dobrze mieć kuca ziemskiego - powiedziałam podchodząc do trzęsącej się klaczy.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...