Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Wave obudził się lecz nie krzycząc tylko spadując z łużka robiąc przy tym hałas rozglądał się po sobie i zobaczył że jego Cutie Mark jest normalny ale ze skrzydłem było gorzej miał je zszyte nic więcej nie widział. Podszedł do lustra i zobaczył że ma czerwone oczy, zdziwił się lekko. Zobaczył że jest w pokoju hotelowym ale nadal nie wiedział co się dzieje, podszedł do okna i patrzył w niebo próbując sobie przypominieć co się działo.

Link do komentarza

Pojawiłam się nieco wyższa od normalnego kucyka klacz

-Nie dziękuję

Biały kucyk zdjął kaptur i wycisnął swoje czerwone włosy i ogon. Z małym problemem przeszedł przez drzwi z powodu płaszcza.

-Witam wszystkich

Popatrzyłam (jeszcze) nieznajomych

~~~~

starłam się tu podać mniej więcej wygląd

Link do komentarza

Śmierć uśmiechnął się

- Chodź do nas droga Hatte. Oczekiwałem ciebie także. Trochę się spóźniłaś, ale OK.

Śmierć spojrzał się w górę. Wiedział że WaveX coś tam robi. Powiedział do Victa

- Przypilnuj ich drogi Victo, a ja idę do WaveXa sprawdzić do się dzieje tam.

Zwrócił się do reszty

- Zapoznajcie się z nową i macie teraz trochę wolnego czasu, ale nie wychodzić na dwór. Zrozumiano?

Po czym Śmierć poszedł na górę.

Link do komentarza

Wave przytaknął tylko głową i załorzył kaptur na głowę z kaptura widać było tylko jego czerwone oczy jakby świeciały. Zszedł na parter hotelu i podszedł do jednego ze stolików.* jak coś nikt nie poznał wave'a po tym kapturze, oczach czerwonych i płaszczu oraz ponurym głosie*

Link do komentarza

Śmierć zszedł na dół i popatrzył się wokół. Nie było Ruffian. Śmierć zrobił się czerwony ze złości gdyż jej tam grozi niebezpieczeństwo większe niż Alma.

- Mówiłem jej żeby nie wychodziła, a ona co?

Po czym Śmierć walnął w stół kosą. Powiedział do reszty

- Idziemy, zbierać rzeczy i trzymać się na baczności. Nie rozdzielać się pod żadnym pozorem, chyba że chce przebyć resztę drogi w magicznym worku

Po czym Śmierć wyszedł z baru.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...