Tarreth

Odcinek 12: Zew Znaczka

19 postów w tym temacie

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=fsMJKYd88LE&feature=related

Komentarze odnośnie odcinka można stawiać tutaj.
0

Link do postu

Blank Flank? Czy tylko mi kojarzy się to z Gankplankiem? :D Ciekawe, czy BlankFlank też sadzi crity po 1k

0

Link do postu

Blank Flank?

Czy tylko mi kojarzy się to z Gankplankiem? :D

Ciekawe, czy BlankFlank też sadzi crity po 1k

Dobre ^^, fajny odcinek, dobre były momenty jak Applebloom

chciała pomagać Applejack :D

0

Link do postu

O w mordę. Trzeba wreszcie się wypowiedzieć. Nie no odcinek oczywiście superancki. Apple Bloom i jej przedsięwzięcie handlowe xD i w ogóle próby zdobycia znaczka xD Nie muszę oczywiście mówić, że najlepsza scena, to skradanie na przyjęciu, które zostało zwieńczone epicką, Solid Snake'ową akcją ze stolikiem xD

0

Link do postu

Odcinek świetny. Zwłaszcza pomaganie Applejack przez Applebloom. Ale czy nie lepiej by było, gdyby Applebloom zrobiła sobie tatuaż? Mogłaby powiedzieć, że zdobyła znaczek. :D

1

Link do postu

Odcinek świetny. Zwłaszcza pomaganie Applejack przez Applebloom. Ale czy nie lepiej by było, gdyby Applebloom zrobiła sobie tatuaż? Mogłaby powiedzieć, że zdobyła znaczek. :D

Ale ona chciała taki prawdziwy znaczek :P Jakby chciała fałszywy, to by na to dawno by wpadła. I co do odcinka - szczerze mówiąc dawno już go nie oglądałem. Jednak pamiętam scenę jak Applebloom pomaga AJ :D

0

Link do postu

A wiecie jak się nazywa ten kucyk z wąsem i rakietą od tenisa? W 7:07 minucie mówi "Ej, kto upaćkał moją rakietę?" :D

0

Link do postu

Metal gear solid na imprezie :D Odcinek jest jednym z fajniejszych, na imprezie i prze pomaganiu AJ jak dla mnie było najfajniej xD Czy już pisałem, że lubię AJ jak nie to teraz piszę ! \m/

0

Link do postu

Ten moment kiedy AB pomaga AJ mnie rozwalił :D a ten od rakiety...niemam pojęcia

0

Link do postu

Odcinek jeden z lepszych. Tak się zastanawiałem: może ma talent do szukania znaczków?

Najlepsza byla piosenka Pinkie Cupcakes

Wolę nie wiedzieć skąd były składniki :crazy:

0

Link do postu

tak też mi się ta piosenka podobała , tylko szkoda , że taka krótka była !!! odcinek fajny i ten moment jak apple bloom , prosi TS o znaczek :molestia:

0

Link do postu

Przygody Cutie Mark Crusaders czas zacząć. Plusy: -dowiedzenie się czym dokładnie jest cutie mark. -piosenka (nie jest szczególnie fajna ale zasłużyła na małego plusa) -wiele nowych postaci np: wszystkie te bachory z tego żłobka czy co to tam jest, całe CMC (mimo że pojawiły się już wcześniej i 1 odcinku, teraz odgrywają jakąś ważną role) i Cheerilee. -Rozpoczęcie nowego wątku. *Apple Bloom próbująca przekonać dr Whoovesa do zakupu jabłek *Ten kuc z rakietą tzw. Ace "Hej! Kto używał mojej rakiety?" HAH *Apple Bloom próbująca uprawiać karate :) *Ciasta zrobione przez AB na przyjęciu Minusy: -Nuda, jakoś mnie nie wciągnął ten odcinek -Ten odcinek zaczął przygody CMC, a odcinki o nich nie są zbyt fajne (oczywiście są wyjątki) -Sweetie Belle i Scootaloo robią wykład o CM, potem wtrącają się Twilight i AJ i coś jeszcze dopowiadają i wszyscy się zaczynają interesować Apple Bloom. Za bardzo nie lubię takich rzeczy. -Twist- bardzo denerwuje mnie ta postać. -Diamond Tiara i Silver Spoon (postacie nie są aż tak złe, ale ich zachowanie mocno denerwuję). Ocena: 5/10 Odcinek średni. Zaczyna przygody CMC. Z jednej strony to dobrze bo niektóre odcinki z nimi jak The Cutie Mark Chronicles i Hearts and Hooves Day są fajne, lecz większa część odcinków z nimi jest średnia lub kiepska. Dużo nowych, średnich postaci oraz mała ilość fajnych momentów sprawia, że ten odcinek nie jest czymś szczególnym.

0

Link do postu

Super odcinek strasznie polubiłem Apple Bloom jest taka słoodka :)

0

Link do postu

Odcinek sam w sobie fajny a poza tym pierwszy raz widzimy siostrę Applejack bo nie było okazji jej pokazać. W dodatku w tym odcinku zaczynam nie lubić Diamond Tiary i jej BFF Silver Spoon. Ale przynajmniej Apple Bloom już ma jakiegoś przyjaciela bo Twist stała się moim zdaniem zdrajcą!  :rapidash2:  Co tu dużo mówić, odcinek dobry no i tyle XD

0

Link do postu

Ale przynajmniej Apple Bloom już ma jakiegoś przyjaciela bo Twist stała się moim zdaniem zdrajcą!  :rapidash2: 

Dlaczego zdrajcą? Po prostu pojawił się jej znaczek i nie miała na to większego wpływu. To nie miało nic wspólnego ze zdradą. Swoją drogą, jakoś lubię tą postać, na swój sposób urocza :), może to za sprawą głosu Małgorzaty Boratyńskiej, która dubbingowała Maksa w "Wyspie niedźwiedzi".

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
0

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz