Skocz do zawartości

Project: Warhammer


Recommended Posts

Jak nie będzie mojej ulubionej rasy, to będzie szkoda, ale jakoś przeboleje. A Gandzia Nekronów chce?

Czy on chce, nie wiem, ale wiem że ja chcę, choć nie tak jak Sióstr Melanżu.

@Edit:

To mi przypomniało o jednym:

Mamy wolne stanowisko na Siostrę Bitwy, poszukiwany ktoś posiadający GG, zgłaszać się do Gandzi lub Mata, bo u mnie krucho z netem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, zacnie. Warhammer i to bez kucyków. Zabiję was za to że nie zrobiliście fantasy ale cóż... możecie przynajmniej odkupić swoje dusze dając dużo Orkasów i Mhroczny Chaos, a zwłaszcza dużo mutacji. To jest to w czym zarówno miłośnicy Młotka 40k i Fantasy się zgadzają, nic nie jest lepsze od miecza (nie ważne czy zwykłym czy łańcuchowym) Orkasów i momentu gdy po ucieczc... to znaczy walce z demonem z twojej ręki wyrastają macki...

Ogólnie fabuła dobra, mi się podoba nie jestem głęboko obeznany w uniwersum tego Młotka ale jest tak przedstawione że nie ma problemów ze zrozumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bardzo chętnie się dołączę, chciałbym wiedzieć czy oprócz "stanowiska" Siostrzyczki jest coś jeszcze wolne do obsadzenia (jeszcze)?

W najgorszym razie nawet wezmę tą nieszczęsną SoB, bo ostatnio wróciła mi zajawka na czterdziestkę.

"Death to the False Emperor!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wziąć jakikolwiek Regiment Gwardii Imperialnej, dajcie mi to a napiszę wam takie dzieło, że wam gały wyskoczą od czystej epickości.

Ewentualnie, mogę się dołączyć jako ktoś inny, ale nie ze wszystkimi jestem już aż tak dobry. No i właśnie, jakie miejsca są jeszcze do obsadzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

At last! Dość herezji, czas na wiarę w jedynego prawdziwego boga, Omnisajasza!

Biorę Mechanicus i forge world`a! A jak nie, to utopię was we łzach (tj. wysokiej jakości oleju wydobywającym się z oczodołów)!

PS. Nie "masce przeciwgazowej" tylko "respiratorze" jeśli już :stare: .

PPS. Oczywiście, jeśli wciąż aktualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Bardzo fajnie napisane, zwłaszcza koniec xD Jak jest miejsce jeszcze to biorę Eldarów, iż to moja rasa :3 Nie zdziwcie się jeśli już mnie przyjmiecie to będę niektóre odpowiedzi Eldarów pisane będą ich runami  :yay: 

PS: Pytanko do pierwszych autorów fanfica. Czy znalazło się miejsce dla mojej postaci? Oczywiście jeśli w ogóle mnie przyjmiecie. Tu macie link do historii mej postaci. Jest ona wzorowana na prawdziwej historii Eldarów. Znajduje się ona pod "Mój początek": http://mlppolska.pl/watek/2682-eldars/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...