Skocz do zawartości

Seria Gothic


Vanadiss

Recommended Posts

Jarz się sam dziwię że nie było mnie w tym temacie :pinkieo: Ale dobra, przechodząc do tematu.. Gothic to świetna gra, klasyka i gracze lubię ją do dziś. Naprawdę dużo miłych chwil przy tej grze spędziłem, ale szkoda że grałem tylko w pierwszą część i jak dobrze pamiętam w 2 jeszcze grałem. Niestety z tego co wiem, Arcania to już nie to samo jest. A szkoda D:

Turoń, dobrze jesteś wierząca, szanuję to, jednakże nie przesadzasz trochę? Gra ma wiele pozytywnych komentarzy, jest masa osób którzy są fanami serii itp, więc.. Fakt, były różne dziwne momenty i postacie, ale w tym gatunku to jest norma zazwyczaj.

Popieram :) Sam jestem wielkim fanem Gothica.

Nawet robię machinimę w tej grze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to Gothic 1 to gra mojego dzieciństwa. Do dziś przeszedłem ją łącznie 23 razy i jest to moim zdaniem najlepsza część jaka powstała. Gothic 2 i Gothic 2 Noc Kurka też była dobra, lecz MOIM zdaniem gorsza od pierwszej części. Przeszedłem ją może 7 razy. Gothic 3 nie był zły, lecz zmieniał dużo, bardzo, bardzo dużo w grafice, walce itp. Już na początku mogłeś rozwalić prawię każdego Orka przy barierze jeśli cały czas spamowałeś jednym atakiem. Go przeszedłem tylko 2 razy. W Arcanie natomiast nie grałem, nie gram i nie mam zamiaru w to grać. To jest tylko... gra, która nosi nazwę Gothica i ma tych samych bohaterów, lecz to... coś nigdy nie powinno wychodzić, a jak już to pod inną nazwą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Gothic Ave Satan Demony Czarna Msza Rock and Roll Buhuahahahahahha ale zaleciało mhrokiem :)

super gierka

ja gram odkąd mam 8 lat

najpierw 2 z nocom potem 1 potem 1 z mhroczne tajemnice :twilight5:

a teraz bym sobie 3 ściągnął ale mam za słabego kompa :

4 to podobno gówno (sorki wielcy i potężni admini za wulgaryzmy) ale nie grałem więc nie wiem

kiedyś brat o 8 lat starszy co też w to gra się pytał gdzie znaleźć grobowiec Quachodrona i nie uwieżył kiedy powiedziałem i sprawdził dopiero po pół-godzinie włóczenia w okolicy :shrug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Grałem we wszystko i tak oto:

G1 - foreva in my heart

G2 - still the best

G2-NK - pirates!!!

G3 - brak jasno określonej misji głównej (latasz z miejsca na miejsce i nawet nie wiesz co masz robić), historia banalna, orkowie żałośni, lepiej tego nie tykajcie jeśli macie szansę by zagrać. Pochwalę jedynie muzykę która jest na wysokim poziomie, ale Jwood zna się na muzyce więc nic w tym dziwnego. Tak więc spalcie to coś na stosie.

G3-ZB - nie grałem po urazie z G3 i chyba nie zagram bo nawet mi tej dychy szkoda na sam dodatek.

AaGT - przeszedłem. nudne. koniec. Jedynie Bezi na poziomie, ale dopiero po przejściu prawie całej gry go spotykamy. żal.

AaGT-US - nie grałem choć mam. nie chce mi się.

 

Ogólnie rzecz biorąc próbowałem odpalić na nowym kompie G1 aby se przypomnieć i coś nie wyszło, ale zdarza się. W końcu znalazłem sposób, grałem godzinę a gdy położyłem się do łóżka, odechciało wywaliło mnie z gry i nie chciało mnie się już dłużej grać. Polecam wszystkim co nie grali.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...