Skocz do zawartości

Tęcza ponad wszystko [Z][Romans][Random][Crossover]


Co sądzisz o moim pierwszym FF?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o moim pierwszym FF?

    • Zawalisty! Pisz więcej albo przyjdę i zmuszę Cie do pisania!!!
    • Dobry ale jest w nim masa błędów...
    • Może być ale nie chce czytać tego badziewia
    • Haha weź to spal człowieku!!!


Recommended Posts

U, Testar, tu ci powiem, że fik idzie w ZUPEŁNIE innym kierunku. Nie sugerował się nim, bo to ja mu zaproponowałem żeby bohater był Alicornem. Tak to miał być pegazem, który korzystał z magii chaosu. W moim opowiadaniu masz gdzieś wytłumaczone czemu pegazy mogą jej używać.

PS.: Tu chodzi o to, że jeśli Screwball może, a jest ziemniakiem, to pegazy też.

W moim jakże sarkastycznym komentarzu wytknąłem głównie lekką banalność tematu (Super-duper bohater zdobywa miłość swego życia bez większych problemów) i inspirowanie się "Najpiękniejszą z najpiękniejszych". O ile jednak poret50 potraktował temat z dość poważnym przymrużeniem oka, to czytając to opowiadanie miałem wrażenie, że Lis Pustyni postąpił zgoła inaczej.

2. Kolega Testar widać pragnie jakiegoś oryginalnego fika' date=' który go zachwyci. Kto wie, może niedługo...[/quote']

Dokładnie. Oczkuję, że autor da coś od siebie, a nie kolejny schemat: Dość prosty humor+ Bohater przenosi się do Equestrii + Wielka miłość z przeogromnym serduszkiem + Rzesza krewnych i znajomych królika która oceni to opowiadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powoli mnie denerwuje to wszystko i zamiast pisać wkurzam się... Tester nie znasz fabuły? To po co się udzielasz...

Komu jeszcze aż tak przeszkadza, że nie ma dokładnie wszędzie przecinka? Chciał bym wiedzieć czy również jest ktoś taki na forum że nie umie przeczytać tego zdania -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zrobiłem sobie kilka dni przerwy a tu już V rozdział napisany(poprzednio skończyłem na I). Nie żałuje, że poczekałem.

Opowiadanie ciekawe, bohaterki przedstawione z innej, bardziej ... dorosłej strony. Ujmę to tak z pewnymi potrzebami... jak ludzie. Big Wings jest alicornem, może i mało oryginalne, ale dla mnie pokazane z innej strony. Co do podobieństwa do innych opowiadań, to moim zdaniem nie da się ich uniknąć, zawsze można przyczepić się do sceny, bohatera, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, że dziś nie było rozdziału VI, ale brak weny i praca uniemożliwiła mi pisanie, jest też zła wiadomość..

Rozdział VI będzie krótki... ale rozdział VII mam zamiar napisać i wprowadzić także jutro możecie mieć dwa rozdziały VI, VII. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...