Skocz do zawartości

Tabletowe Rysunki Raven


Recommended Posts

Ja też słucham różnej muzyki raz coś cięższego raz totalnie delikatnego..i tworze też różnie...raz arty ''mroczniejsze' ale tez harmonijnie raz ary 'słodkowe". 8D 

 

z delikatniejszej muzyki to tylko Gothic Metal :B

albo piosenki z filmów które kocham xD jak np Sweeney Todd :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

masz talent  :lunaderp:  pisze to jako nastepna z wielu osob no ale coz.. nalezy sie xD

skoro najpierw robisz prace na kartce a potem przekladasz na tableta to moze zrob to samo z rysunkiem Zecory hmm? :cGfSS:

 

dziękuję ^.^

 

mogła bym c: ale jakoś mi się nie chcę xD

_________________________________________________________________________________

 

wet_look_by_vileraven-d648boy.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucz mnie rysowania. Proooooooszę.

 

Nie umiem uczyć D: i zapewniam cię ze jest to nie potrzebne c: wystarczy często rysować i to wszystko :3

nie da się kogoś uczyć bo każdy wypracowuje swoją własną oryginalną kreskę : D i każdy ma inną c:

 

ale bardzo dziękuję za uznanie <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź mieć olbrzymi talent  gdzie indziej ;_; A tak na serio to zostań, potrzebujemy takich utalentowanych ludzi xD

T..to jest piękne! :pinkie2:

D:

 

Dziękuję bardzo ^^ <3

Mnie też naucz ale przynajmniej jakieś podstawy. Proszę?

ale ja nie potrafię D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boskie, boskie boskie, boskie, boskie, boskie, boskie ,boskie, boskie boskie, boskie, boskie, boskie, boskie, BOSKIE!!! :lunaderp:

Jakby Ci się chciało to narysowałabyś Zecorę dla mnie? :lunaderp:  Byłabym bardzo, ale to bardzo wdzięczna :pinkie2:

bardzo dziękuję <3

 

pewnie kiedyś sie na to skuszę c: Zecora to fajna postać i można jej dac fajne szamańskie rekwizyty : D ale puki co musze wyrobić się z innymi pracami :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...