Skocz do zawartości

3D Pony Creator


Siper

Recommended Posts

Witaj, jestem bardzo zadowolony, że tutaj jesteś :3 Coż... Przypuszczam, że zastanawiam się co to jest i jak to działa...

Stworzyłem (Albo cały czas tworzę...) skrypt do tworzenia własnych OC/Ponifikacji/Whatelse. Moje założenia to całkowicie w HTML5, bez Flasha (Wybaczcie, ale nawet Adobe od niego odchodzi), prosty w obsłudze, z dużym wyborem opcji oraz co najważniejsze - nie w jednej pozie (Chyba największa wada Pony Creatora od generalzoi). Chciałbym jednak zaznaczyć, że to jest wciąż w tworzeniu, wiele opcji może nie działać, albo działa niestabilnie. Jednak byłbym wdzięczny za Twój feedback.

Wszystko znajduje się na GitHubie: https://github.com/Siprah/3D-Pony-Creator

Jeśli jednak nie chce się Ci się stawiać serwera, NodeJS itp. to postawiłem na forumowym serwerze demo: http://mlppolska.pl:8087/

PS. Wymagana jest oczywiście najnowsza przeglądarka, sprawdzałem na Chrome, Firefoksie i IE10.

Link do komentarza
Chrome 25.0.1364.172

Strona ładuje się, ładuje się, ładuje się, ładuje się, ładuje się, ładuje się, ładuje się, ładuje się, ładuje się... i załadować się nie chce :P

Mógłbyś podać informację z konsoli? (PPM > Zbadaj Element > Console), szczególnie wszelkie Fatal Errory.

Link do komentarza

Proponował bym na przyszłość dodać dużo opcji związanych z modulacją twarzy oraz dość spory zasób możliwości doboru wielkości/kształtu skrzydeł (te opcje są dość ubogie w innych pony creatorach) :D Ale tak jak na razie powiem że kawał dobrej roboty czekam z niecierpliwością na kolejne postępy prac ;)

Link do komentarza

Jestem pełna podziwu. :twilight5: Dzisiaj na informatyce zaczęliśmy algorytmy. Nauczyciel zapowiedział, że będziemy uczyć się programować następnie języka C++, HTML, Java, itd. Nie wyobrażam jednak sobie, że można zrobić coś takiego! :twilight2: Po prostu dobra robota. BARDZO dobra robota. Skoro to jest wersja demo, to co dopiero pełna wersja! Nie mogę się doczekać. :pinkie2:

Link do komentarza
  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...