Skocz do zawartości

Frozen Rainbow [NZ][Crossover][Dark][Violence][Human][Random]


Rainbow Wave

Recommended Posts

Biorąc pod uwagę końcoworoczne poprawianie ocen oraz sprawdziany, jak rónierz ewentualne problemy z internetem, sprawy osobiste, tendencję do przeglądania artów z kuciątkami zamiast pisania oraz wysokość trawy na moim podwórku...

 

Prawdopodobnie około tygodnia, może półtora.

 

Ale to tylko jeśli nie przyspieszymy, a jest też i na to szansa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechaliście... Snow-człowiek z mackami, tylko czekać, aż zacznie biegać z kartkami... Śpi z trupami pod łóżkiem... A tak na serio, dobra robota. I... Kiedy następny rozdział? :)

Właśnie tak się śmisznie złożyło, że macki to nie od Slendera. Przeglądnij wszystkie strony tematu, gdzieś tam dałem link do animacji którą się inspirowałem.

Aha, postaram się ruszyć dupę, więc rozdział wyjdzie niedługo.

Lis - rób co chcesz. Możesz opuścić ekipę, zacząć znów pisać lub coś innego. Twój wybór.

Edytowano przez Rainbow Wave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisu, jeżeli wątek z Bigiem nie ruszy, to trudno. Nie musisz przepraszać, życie jest, jakie jest, tego nie zmienisz. Są wzloty i upadki, może to zmieni kierunek? Tak czy inaczej, mam nadzieję na kontynuację jego wątku (który zresztą jest głównym...). Bez Cb to nie będzie to samo. Cóż, wątki miłosne muszą być. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohoho, dzieje się!

 

Żeby nie było że o was zapomnieliśmy - rozdział się pisze. Praca wręcz wre, żę tak powiem, ale ten rozdział będzie wyraźnie dłuższy od poprzednich. Nawet od XI. Tak więc Brace Yourselves! Epicki rozdział nadchodzi!

 

Żebym ja tylko wiedział kiedy my go skończymy...

 

 

EDIT - jak tak liczę ile scen mamy jeszcze do napisania, i patrzę jaką mają długość obecne, to tak sobie myślę... że całość może mieć od 25 do 25 stron. O.o Może jak już to napiszemy to jakoś ładnie podzielimy? Nie wiem. Wiem tylko że warto będzie czekać.

Edytowano przez Hilianus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wakacje. Wave był na obozie trzy tygodnie, ja dwa, A Foley i Raveler nie za wiele mieli do pisania, bo rozdział opiera się głównie na nie ich postaciach. Ale mogę powiedzieć wam w sekrecie, że wiele do epilogu nie brakuje. Nie będę jednak nic obiecywał z terminami, bo Wave zrobił tak na dzień przed wyjazdem i... Jakoś rozdziału dalej nie ma, prawda? Mogę wam za to obiecać że ten rozdział jest ZNACZNIE dłuższy niż poprzednie. Mniej więcej... trzykrotnie? Tak, prawie trzykrotnie. I wreszcie znajdzie się kozak który trochę przygrzmci Snowowi...

 

Ok, wystarczy tych spoilerów. Odrobina cierpliwości i będzie aktualizacja. Albo dodam link w swoim kolejnym poście... Zależy czy Wave będzie w momencie finalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HILIANUSIE!

Jak mogłeś zdradzić aż tyle! 

                                       

                                      //SPOILER ALARM!//

                                           BIP! BIP! BIP!

                                    //WYSŁANO SNOWA//

 

Jedyne co mogę zrobić (oprócz usunięcia Hilianusa z tego świata za pomocą Snowa) to potwierdzić spoilery. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...