Skocz do zawartości

Frozen Rainbow [NZ][Crossover][Dark][Violence][Human][Random]


Rainbow Wave

Recommended Posts

Dobra...

A więc, my, Wielcy i Potężni, wasi Arcymistrzowie, zlitujemy się nad wami. Oto wasza zapowiedź, jednak każdy czyta ją na własną odpowiedzialność. Discord powiedział nam, że może was coś opętać czy coś <--(powtórzenie!?!?) takiego.

-Cześć! - Powiedział radośnie, choć powoli. Luna zastanowiła się. “ZOSTAŁAM PORWANA!? Jak się moja siostra dowie to...” - Bała się jednak, w jakim celu ją porwał. Wystrój pokoju coś sugerował, ale...

-Wypuść mnie! Jako księżniczka Luna, żądam abyś... - Nie zdążyła dokończyć, bo mała zieloniutka gruszka zatkała jej usta. To jednorożec ją jej wepchał.

-Cichutko, kochaniutka... - Zbliżał się coraz bardziej. Szarpała się, próbując się oswobodzić. Liny jednak trzymały bardzo mocno, choć były strasznie cienkie. Gruszka nabiła jej się na zęby tak, że nie mogła ani jej ugryźć, ani wypluć. “NIECH ON MNIE PUŚCI!!!” - wrzeszczała w myślach.

-Hmpf! - Nie mogła nic powiedzieć. Owoc zatykał jej usta.

-Ech, Luna... Jesteś dziewicza? - Oczy Luny zrobiły się wielkie ze strachu. “GWAŁCICIEL!!!”.

Czy chcecie wiedzieć, co robi Big Wings między scenami? Jak Twilight traktuje gości? Jakie są upodobania Sonic Snowa? Wszystko w scenach usuniętych!!!...

Już wkrótce...

To jest tylko 1/? (nie jestem dobry z matmy :rainderp:) tego co napisaliśmy. Oczywiście, to arcydzieło napisaliśmy tylko we dwójkę, z Wavem. Reszta nie wytrzymałaby pisania czegoś takiego. :rd7: ;>

(Mogą występować błędy bo Rav nie chciał tego sprawdzać... Na prawdę nie wiem czemu...:twilight3:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini ogłoszenie:

Rozdział będzie jutro. Dlaczego musieliście czekać 8 dni?

Hmm...

Hmm...

Ja zrobiłem sobie przerwę, Lis wbija doświadczenie w World of Tanks, Rav choruje, Foley narzeka, że nie ma rozdziału, a BROnego ciągle nie ma.

Zdziwiło mnie, że nikt nie skomentował zapowiedzi z fragmentem jednej sceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro tak ładnie prosisz...

Za Chiny, Putina i Matulę Rosję, to na 100% nie ukarze się w kolejnym rozdziale, chyba że ff trafi do MLN. Za to pewnie będzie w scenach usuniętych :P Rave, jak koniecznie potrzebujesz takie, hmm, "rzeczy", to polecam znaną stronę: (Uwaga nieletni! Nie czytać)

redtube

bądź

pony perverts (is dead)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział IV ciekawię się czytało. Na razie Snow robi co mu się podoba. Tylko jaki ma w tym cel? Po co mu te wszystkie lodowe rzeźby? Próbkę DNA można pobrać i kogoś wypuścić. No chyba, że jest się Snowem.

Ciekawi mnie ten fragment rozdziału:

"-No cóż, jako, że to nie sceny usunięte, potraktuję cię nieco lepiej niż Lyrę. "

???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ten fragment rozdziału:

"-No cóż, jako, że to nie sceny usunięte, potraktuję cię nieco lepiej niż Lyrę. "

???

Lepiej nie wiedzieć, chociaż mogę zaspokoić Twoją ciekawość. Wystarczy wydedukować :cGfSS:

PS.: One nie będą w MLN, tylko w MLS :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...