Skocz do zawartości

The Walking Dead: Danse Macabre


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Akurat. Przyznaj, że sama w to nie wierzysz. Nic nie wiemy tak naprawdę, a oni wszyscy, ci, którzy... którzy... którzy mówili że będzie dobrze... Oni też kłamali. I też nie wierzyli w to, co mówią. Co z tego że stworzą obóz by chronić innych? Co z tego? Jeden żywy trup w obozie. JEDEN! I co? I wszyscy są martwi! Gdzie nasze obrończynie? Gdzie Księżniczka Twilight? Nie ma ich! Nic już nie ma! - krzyknęła i zaczęła płakać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz westchnęła.

- Ohydy to też były kucyki - odpowiedziała i wróciła na swoje miejsce. Na polanę tymczasem weszła nowa grupka szwendaczy, niewiadomo skąd. Zastanawiającym było, którędy się dostawały. Violet kilka razy sprawdzał wejścia na polanę, i były one zamknięte. Coś tu się nie zgadzało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie powinno? To niemożliwe! One przecież nie powinny w ogóle znaleźć wejścia. Są zbyt głupie. Widzisz? Potykają się o własne kopyta. Nie wiem co tu robią.No bo przecież nas nie wywęszyły. To co, potrafią się teleportować? Ah! - Klacz z furią rzuciła kamieniem w jednego z szwendaczy na dole. Trafiła prosto w czoło. Trup zatoczył się, po czym zawarczał gniewnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W takim razie jak tu wleźli? No bo przecież nie oszukał nas Violet, prawda? Znam go od urodzenia i za bliskich dałby się pociąć. Mniejsza. Kiedy był w domu, zabrał twój łuk. Gdzieś tam leży. Nie... - przerwała, bo oto obie klacze zobaczyły przelatującego nieopodal, zielonego pegaza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Poczekajmy na Violeta, jasne? Jak przyleci tutaj i nie zobaczy żadnej z nas, będzie się denerwował - odrzekła. Ale Violet nie przylatywał, co okazało się w ciągu najbliższych dwóch godzin, które ciągnęły się niemal w nieskończoność.

- Dłużej już nie wytrzymam. Musimy iść szukać tego idioty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie. Jeśli cię coś złapie - czego  nie możemy wykluczyć - ja zostanę tutaj i co? Nie mam skrzydeł, więc nie mogę zlecieć z góry, a ewentualnie spaść i zamienić się w trupa, prawda? To był powód czysto egoistyczny. Powód drugi - mogę ci pomóc w sytuacji zagrażającej życiu i powód trzeci, we dwójkę będzie nam raźniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Świetnie. Idziemy - rzuciła, odzyskując siły witalne. Klacz  ruszyła dziarsko przez skałę, jakby nie przejmując się brakiem skrzydeł. Doprawdy, dziwne były jej wahania nastroju. Przed chwilą jeszcze biadoliła o śmierci i beznadziei, a teraz... Jakby nie pamiętała o szwendaczach, o księżniczkach, o wszystkim co mówiła. Czyżby to pegaz dał jej te nadzieję? Możliwe że obecność innej żywej istoty będącej kucem dodała Florence pewności. Dopiero przy skraju skały zatrzymała się z wahaniem. Spojrzała w dół, i już wyciągała kopyto jakby chciała skoczyć... Cofnęła szybko nogę.

- Nie dam rady bezpiecznie wylądować, no nie? - zapytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Próbowałam się tego kiedyś uczyć... Widzisz, to wcale nie jest łatwe. Teleportacja jest popularna, ale nie łatwa. I zależy na jakie odległości... Potrafię o, coś takiego. - Klacz zniknęła i pojawiła się tuż obok Saggity.

- Ale istnieje możliwość, że nie wyceluję. Teraz na przykład miałam szczęście że znalazłam się tutaj, nie za krawędzią. Dobra. Zleć na dół, a ja spróbuję się teleportować jeszcze raz - zarządziła i oddaliła się nieco od towarzyszki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzaki nieopodal zaszeleściły, Saggita usłyszała trzask łamanych gałązek. Kilka niewielkich liści opadło na ziemię. Chwilę później wytaszczyła się stamtąd Florence z poszarpaną grzywą i zadrapaniami na ciele.

- Chyba prawie się udało. - Potrząsnęła głową, próbując zrzucić z głowy resztki gałązek i listków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...