Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Arcybiskup z Canterbury

The Walking Dead: Danse Macabre

Recommended Posts

Klacz jednorożca przewróciła oczami ze znużeniem.

- Ja naprawdę nie jestem ślepa, uwierz mi - odpowiedziała. Medley tymczasem mówiła, mówiła, mówiła. Nie czekała na reakcję ogiera, po prostu kontyuowała monolog z entuzjazmem. Mniejszą radością emanował Violet, widocznie znużony paplaniną klaczy.

- Szkoda - mruknęła klacz z rezygnacją. - Ale może jedn... - Florence  nie zdołała dokończyć zdania, bo zza drzewa cicho wysunął się zombie i pociągnął ją na ziemię, charcząc głośno. Zaczął zbliżać swoją nadgniłą twarz do jej szyi...

- Celestio, za co? - zapytała, wykrzywiając twarz w grymasie złości.

- Dzięki, Sag - mruknęłą i zaczęła kopać trupa z furią, mówiąc pod nosem nie do końca ładne słowa.

- Ojoj - odezwała się Medley. - Widzę dużo agresji. Za dużo, jeśli mnie o to zapytacie.

Violet podszedł do siostry i unikając kopniaków, starał się ją zabrać od zwłok.

- Spokojnie, kochaniutka. Nie wyżywaj się na mnie - przecież niczego ci nie zrobiłam, prawda? Skieruj agresję przeciwko czemuś, co pomoże ci być bardziej konstruktywną. I spokojnie, w końcu...

- Zamknij się! - warknęła Florence. Widać było, że starała się z całej siły nie skierować agresji przeciwko Medley.

- Proponuję już stąd iść... - odezwał się cicho ogier.

Miałam ochotę strzelić ją prosto w ten jej przemądrzały łeb, ale szkoda mi było strzał. -Racja...-Odpowiedziałam krótko i zaczęłam iść do przodu. 

- A gdzie teraz zmierzamy? Nie mam nic przeciwko podróżom, ale - tutaj przerwała żeby zachichotać - bez przesady. Dobrze znać cel wędrówki - odezwała się znowu upierdliwa do granic możliwości klacz.

Po twarzy Florence widać było, że w środku się gotuje.

Odwróciłam się i zaczęłam nerwowo iść w jej stronę z każdym krokiem podnosząc głos. -Jeśli jesteś taka mądra to powiedz gdzie możemy iść by  nie napotkać stada tych brzydali?! 

Powstrzymałam się przed wybuchnięciem. Zdołałam jednak tylko do niej wycedzić przez zęby- Jest..tu...jakiś...obóz...A... ty...mówisz....o tym...dopiero...TERAZ?! 

- Nie, nie, nie. Lepiej nie - odezwał się pegaz, przytrzymując siostrę za ogon.

- Jeśli wiesz, gdzie jest ten obóz, to prowadź. Bez zbędnego gadania, to niezdrowe - powiedział do Medley, a ta kiwnęła głową i ruszyła przed siebie.

Violet odwrócił się w stronę Saggity i spojrzał ze spokojem na przygotowany do strzału łuk. Potem odwrócił się w stronę prowadzącej klaczy i znowu na klacz jednorożca.

- Naprawdę chcesz to zrobić? - zapytał cicho, żeby nie usłyszała go Medley.

• Create New...