Skocz do zawartości

Princess Cadance


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jakie słodkie :heart:

http://i47.tinypic.com/1zeedft.jpg

Duck face! <3

http://i49.tinypic.com/29c0tb4.jpg

Mówiłam że lubię grać w assasin creeda.

Pierwsza reakcja: Na Anioła!!!

Druga reakcja: W sumie to nawet podoba mi się to :cadance:

A co powiesz na mój wykadencjowany w kosmos pulpit? :>

http://i1051.photobucket.com/albums/s424/Katherine123451/beztytuu.jpg

Mozillę Firepony zostawiłam, żeby mi się nie myliła, a Kosz i Kucykosz ma Discorda, bo nie wypadałoby księżniczce stać przy śmieciach :cadancetwi2:

Link do komentarza

Ta tajemnica raczej pozostanie nierozwikłana jeszcze długo, ale oto moje przypuszczenie: niektórzy ludzie lub kucyki są do siebie podobni i miło ogląda się ich miłość. Inni nie pasują do siebie i ich związek szybko się skończy lub kochają się za bardzo. Takie pary ogląda się raczej z odruchem wymiotnym jak u Ciebie.

Też tak myślę. Właśnie to "Kochanie się za bardzo" chyba mnie męczy :D Gadasz od rzeczy, Cadance. Masz: :cydr:

Link do komentarza

Witam serdecznie wszystkich, jak tam pogoda ? Czy wiesz coś o przeszłości Shiniego droga panno? Czy wiesz, że kiedy był Singlem to nazywali go Plate Armor, nawet jego rodzice . ? Ale teraz mam jeszcze jedno istotne pytanie, a mianowicie czy zamieszkała byś w Ponyville, Shining Armor i tak nie będzie miał dla ciebie zawsze czasu, jak zakładam ma wiele rzeczy do zrobienia . Dzięki za odpowiedź, to mi się przyda w projekcie :)

Link do komentarza

Nie, w życiu :)

Nie, nie znałam jej. Gdy byłam klaczką, czytałam różne encyklopedie Eqestriańskiej przyrody, gdzie były min. Changelingi. Tu trudno mi powiedzieć. Ja uważam że nie jest przeklęta ani nic. Taka się urodziła. Miłość to ich naturalne pożywienie. Szkoda mi jej trochę. Ona tylko chciała zdobyć jedzenie dla poddanych. Ale nie było wyboru.

Hehe, a ja już miałem teorie spiskową że Chrysalis to twoja...prapraprababka

:rainderp: .Nie pytaj jak,ani czemu by miała cię skrzywdzić, bo zbyt dużo by mi to zajeło. Niedorzeczne gadania,prawda ?

Jeszcze jedno pytanko jeśli już jestem. Mogę prosić herbaty ?

Nie,to nie było te pytanie.

Nie interesowało cię nigdy to, że są elementy przyjaźni a niewiadomo nic na temat elementów miłośći ?

Link do komentarza

Dzień doby księżniczko.

Mam dla ciebie samobójczą misje pewien pomysł.

Masz moc miłośći, tak ? Więc zagonimy Chrysalis w "kozi róg". A raczej ona mnie i ty wtedy szast prast tym swoim sreduszkiem i będzie pokój na świecie :rainderp: .Co ty na to księżniczko ?

A i tak przy okazji, twoi rodzice też byli alicornami ?

Link do komentarza

Miłość to potężna moc, ale nie każdy może nią władać. Trzeba poznać odpowiednią osobę. Prócz tego miłość musi być silna i prawdziwa by działała. Może nigdy nikogo nie kochał? Gdy pozna swoją prawdziwą drugą połówkę może zmieni zdanie :)

Obawiam się jednak, iż Dante pozostanie przy swoim księżniczko.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...