Skocz do zawartości

Princess Cadance


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Przepraszam, jeśli teraz zdubluję pytanie... ale przeglądanie tego tematu ze względu na spore natężenie obrazków jest syzyfową pracą.

 

Skąd wiadomo, że Cadance to siostrzenica Celestii? Gdzie pada takie stwierdzenie lub sugestia? Z góry dziękuję za odpowiedź. :shiningcadance:

Gdzieś słyszałam, że Cadance była pegazem którego znalazły jakieś kucyki po czym pokonała jakiś czarny charakter który wysysął miłość (coś jak chrysalis) i została alicornem a Celestia ją przygarnęła jako siostrzenice

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Dla mnie księżniczka Cadence jest spoko. Jest dla mnie najlepszą księżniczką w całym serialu. Dlaczego? To moja sprawa. Ona uczy nas miłości do kogoś ważnego w naszym życiu, jest to postać dla tych co tej miłości pragną i chcą ją mieć. Ale pamiętajmy też o takim powiedzeniu ''BO MIŁOŚĆ ZAWSZE ZWYCIĘŻA'' , ''MIŁOŚĆ PRZETRWA WSZYSTKO'' co udawadnia nam, że jest ona potężna. :-)

Link do komentarza
  • 9 months later...

Temat jest wymieszaniem artów, dyskusji o Cadance i offtopu. Ku chęci zachowania jak największego porządku, zostanie on zamknięty i przeniesiony do archiwum. Rozmowy o naszej różowej księżniczce toczyć się będą w nowym temacie ogólnym o Cadance, a obrazki wiadomo gdzie mają się znaleźć.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...