Skocz do zawartości

Zapytaj Chrysalis, Władczynię Podmieńców (vol.2)


Recommended Posts

Jako wybrany w niedemokratycznym zamachu stanu samozwańczy regent Changei mam parę pytań.

1. Czy skoro teraz jesteś niemowlakiem, to czy twoje dziury zrobiły się nieskończenie małe?

2. Czy planujesz zawitanie do znanego z EqGirls świata ludzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sombra nadal za tobą nie przepada co Ty na to?

 

Chrys zwyczajnie zignorowała pytanie.

 

Jako wybrany w niedemokratycznym zamachu stanu samozwańczy regent Changei mam parę pytań.

1. Czy skoro teraz jesteś niemowlakiem, to czy twoje dziury zrobiły się nieskończenie małe?

2. Czy planujesz zawitanie do znanego z EqGirls świata ludzi?

 

Gandzia został zbombardowany przez różne gumowe zabawki i piankowe rurki do pływania.

 

1. Bo ba beb?

2. Bleeee?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystam tę niepowtarzalną okazję. Nightmare, przytrzymaj ją. Zatem może królowa powolutku nauczy się mówić, co? Powtarzaj za mną...

300px-00Russian_Alphabet_3.svg.png

No, to jedno mam za sobą. Teraz drugie, momencik. *wiesza czerwoną flagę w jakimś widocznym miejscu* Podoba się?

No i tak na koniec, mogę się tobą opiekować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, regent Changei, tj. ja, muszę cię poinformować o pewnym przyjemnym fakcie. Zwiększyliśmy eksport miłości do Equestrii! Teraz zalewamy Equestrię miłością. Wprawdzie wywołało to drobne problemy z dostawami żywności dla Podmieńców, ale dzięki czemu będziemy mieli dość złota, by kupić mi jacht zbudować Pałac Rad polepszyć sytuację Roju! Właśnie, zreorganizowałem też społeczeństwo Changei. Teraz mamy Rój. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko?

 

Pytania, pytania...

1. Kiedy wreszcie zaczniesz dawać normalne, poprawne gramatycznie odpowiedzi?

2. Znasz może j. niemiecki? W czasie swojej serialowej piosenki śpiewałaś z takim pięknym, niemieckim h...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kto się tobą zajmuje?

2 czy ta osoba dobrze się tobą zajmuje?

3 Kiedy następny atak na Canterlot?

 

1. Ja odpowiem, że ja.

2. Daaaaa!

3. ???

 

Wykorzystam tę niepowtarzalną okazję. Nightmare, przytrzymaj ją. Zatem może królowa powolutku nauczy się mówić, co? Powtarzaj za mną...

300px-00Russian_Alphabet_3.svg.png

No, to jedno mam za sobą. Teraz drugie, momencik. *wiesza czerwoną flagę w jakimś widocznym miejscu* Podoba się?

No i tak na koniec, mogę się tobą opiekować?

 

1. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

2. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

3. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

 

*podkłada gumowego LongCata*

- Podoba się??

 

Królowa wzięła LongCata i wrzuciła go do basenu, a następnie zaczęła na nim jeździć.

 

Dobra, regent Changei, tj. ja, muszę cię poinformować o pewnym przyjemnym fakcie. Zwiększyliśmy eksport miłości do Equestrii! Teraz zalewamy Equestrię miłością. Wprawdzie wywołało to drobne problemy z dostawami żywności dla Podmieńców, ale dzięki czemu będziemy mieli dość złota, by kupić mi jacht zbudować Pałac Rad polepszyć sytuację Roju! Właśnie, zreorganizowałem też społeczeństwo Changei. Teraz mamy Rój. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko?

 

Pytania, pytania...

1. Kiedy wreszcie zaczniesz dawać normalne, poprawne gramatycznie odpowiedzi?

2. Znasz może j. niemiecki? W czasie swojej serialowej piosenki śpiewałaś z takim pięknym, niemieckim h...

 

Na słowa 'regent Changei' Chrys zamknęła ślepka. Jej róg się rozświetlił, a Gandzia poszybował w górę, a następnie został wypuszczony z wwysokości najwyższej wieży w zamku. (to nie jest tak nisko). Następnie wykrzyczała za nim odpowiedzi.

1. Buuuuuuuuueeeeeeee?

2. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

*wyjął z kieszeni jakiś zielony kryształ*

To jest tiberium

1 podoba się?

2 lubisz to?

w duchu "jeśli tak to mam kilka dni pracy ech..."

1. Daaaaaaaaaaaaa!

2. Daaaaaaaaaaaaa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że coraz szybciej poznajesz nowe słowa. Przynajmniej z łatwością można już domyślać się, czego nie chcesz. No trudno *zwija flagę*

Czy lubisz może ciasteczka typu pieguski?

A może mleko w proszku?

Cieszysz się, że to właśnie Nightmare jest twoją opiekunką?

Mała, a wciąż agresywna. Nie wstyd ci rzucać tak biednym Gandzią?

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że coraz szybciej poznajesz nowe słowa. Przynajmniej z łatwością można już domyślać się, czego nie chcesz. No trudno *zwija flagę*

Czy lubisz może ciasteczka typu pieguski?

A może mleko w proszku?

Cieszysz się, że to właśnie Nightmare jest twoją opiekunką?

Mała, a wciąż agresywna. Nie wstyd ci rzucać tak biednym Gandzią?

1. Daaaaaaaaaaaaaa!

2. Bleeeeeeeeeeeee!

3. Daaaaaaaaaaaaaa!

4. Bleeeeeeeeeeeee!

*podkłada GameBox z grą NYAN*

Chcesz? :3

Hmmmm...

Wzięła grę, ale nie wiedziała, jak włączyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*lekko zmartwiony*

1 Chcesz więcej?

2 nie gniewasz się że wprowadziłem gospodarczy chaos w Equestrij i sombralandzie? bo ja tak lubię przekładać papierki...

3 w całym tym chaosie udało mi się znaleźć dokument mówiący o zaopatrzeniu Changei w miłość za drobną opłatą... która została pokryta z budrzetu sombralandu. To ci Sombra ładny dał prezent... cieszysz się?

4 tak ogólnie co tam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*lekko zmartwiony*

1 Chcesz więcej?

2 nie gniewasz się że wprowadziłem gospodarczy chaos w Equestrij i sombralandzie? bo ja tak lubię przekładać papierki...

3 w całym tym chaosie udało mi się znaleźć dokument mówiący o zaopatrzeniu Changei w miłość za drobną opłatą... która została pokryta z budrzetu sombralandu. To ci Sombra ładny dał prezent... cieszysz się?

4 tak ogólnie co tam?

1. Daaaaaaaaaa!

2. Neeeeeeeeee! :P

3. Daaaaaaaaaa!

4. Dobde.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...