Skocz do zawartości

Hetalia ♥


Mrs.Octavia

Recommended Posts

Ty wiele o mnie jeszcze nie wiesz :evilshy:

Ten moment w endingu Hetali gdy Japonia spiewa '' Twojego duszonego miesa'' mam zle przeczucia.

Oj nie wazne,  co do Kanady rozwala mnie ten misiu pytajacy sie '' a kim ty jestes?''. Kanada na szpiega by sie nadawal, co nie?

Od kiedy Japonia jest mily i czuly ;-;

 

Zapomnialam dodac ze oprocz nich moim ulubiencem jest Dania <3

Daj mi się poznać :rariderp:

On tak mówi?Kiedy :O

Pan Kumijaro to najlepszy misiu ever ♥ Mattie to by się nawet do mafii nadawał xD

Kikuś zawsze jest miły,czuły i uprzejmy ;_;

No chyba że jest 2p...

 

Anko?Jako że ja darze miłością największą kraje skandynawskie i w tym Mathiasa,uważaj na niego.To zboczeniec xD

Ale i tak mam cie na oku :notsure:

tumblr_mhxjd2OwbQ1rdhmimo2_500.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dania pomogl dopracowac Mi moje tortury lubie go <3

Jesli nie chcesz zginac w tajemniczych okolicznosciach radze Ci mnie oberwowac.

Tak w ogole mowi to gdy spiewa ending, i to jest Kowaii.

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych scen :3 tumblr_m27zb79hos1qgq31j.gif 

Któryś tam dzień. 

"Jestem dalej oddana Anglii oraz Francji, Turcji, Grecji, Niemcom (dalej są wymieniane postacie męskie)" 

England-hetalia-england-17272775-850-850:rd12: 

 

Z tego co patrzyłam, dość dużo fajnych obrazków mamy z początków nyannyan'a. Wtedy Hetalia zapoczątkowała swoją świetność :3 

JyuLo6i.jpg

 

 

 

291020111700-russiaisgonnafyouup.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jestem dalej oddana Anglii oraz Francji, Turcji, Grecji, Niemcom (dalej są wymieniane postacie męskie)" 

 

Oh,bardzo fajnych sobie wybrałaś.Uważaj na nich bo co na chwilę się obrócisz czy coś a tu nagle

boom_pregnant_gif____by_anthonyssmoshlin

:rainderp:

A ja,niezmiernie oddana przez kolejny miesiąc Nordykom~

Znalazłam bardzo fajny crossover co bym na pewno oglądała namiętnie ♥

O mój boże,jak ja kocham ten opening <3

Huh,ostatnio mnie wzięło na shipowanie Nordysiów między sobą i z przedmiotami ;A;

Iceland x Fridge,Norway x butter i Austria z piano moje OTP xD

Ale i tak każdy wie że jedyny słuszny OTP z Isiem to Isiu x Ja ;A;

Wkurzają mnie shipy z Lilcią i tym murzynem Seszelką,amen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj mozg po trochu zaczyna normalnieć cieszcie się!

 

 

Wkurzają mnie shipy z Lilcią i tym murzynem Seszelką,amen

Mnie wkurza gdzieś 90 procent wszystkich shippow, szczególnie jeśli jest w nim  UnderTaker, Levi, Rosja, Ciel, Mustang i Edward.

http://nyanyan.it/upload/2013/03/132748_uscgy20p3k8qwbnaj9omhv416l7fexir5zdt.jpg

5 sekundy twojego filmiku Octavia nie dotrwałam xD

Tak w ogóle gdy byłam w autobusie do Francji jakaś dziewczyna z tylu miała na dzwonek ending Hetalii 

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co do tego anime to sensu najmniejszego brak, pisaliście tu o sensie że trzeba spojrzeć przez pryzmat historii, tylko jak się zna historie to na pierwszy rzut oka widać że milion najważniejszych faktów zostało pominiętych, kolejny milion został przeinaczony a ostatni milion rzeczy który został jest nie trzymającym się kupy stekiem bzdur. Anime śmieszy, bardzo rzadko ale jednak. Kreska jest też dość kiepska, mogli by bardziej się postarać. Ogólnie nie jest to jakieś prze super anime i nie mam zielonego pojęcia czemu tyle osób lubi takie kłamstewka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj mozg po trochu zaczyna normalnieć cieszcie się!

Nowe święto narodowe?

Tak w ogóle gdy byłam w autobusie do Francji jakaś dziewczyna z tylu miała na dzwonek ending Hetalii 

Chwała jej,niech sobie kupi za ten czyn świeżą bagietkę xD

 

Co do tego anime to sensu najmniejszego brak, pisaliście tu o sensie że trzeba spojrzeć przez pryzmat historii

My pisaliśmy że to anime właśnie NIE MA sensu,oczywiście że jest przeinaczone,pominięte itp.To nie prawda że wszystko jest tam stekiem bzdur,są niektóre momenty prawdziwe przecież D:<

Kreska?Racja,przez pierwsze 4 sezonu nie grzeszyła pięknością jednak nie była jakaś okropna,szczerze,widziałam dużo gorsze.Po za tym...w 5 sezonie myślę że się poprawili z tą kreską.

Przełożone na tomy

tumblr_mgihqqr5Y61s0augso1_1280.jpg

Co do śmieszności...zależy od człowieka i jego charakteru,niektórych śmieszy,niektórych nie.Mnie na przykład śmieszyło to anime i wielu innych ludzi też.

 Racja,nie jest to jakieś "najlepsiejsze anime łot eva" bo takiego nie ma,zawsze coś potrzebuje poprawek tylko niektórzy chcą tego bardziej a niektórzy mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

NIHONNIHONNIHONNIHON <33333333

 

To na sam wstęp.

 

Taaaaak, również jestem fanką Hetalii, mimo że zaczęłam oglądać to anime całkiem niedawno. ALE JUŻ FAZUJĘ.

Co tu by się rozpisywać... KOCHAM TO ;-; I wątpię, że przestanę.

Muszę kiedyś nabyć sobie mangę i ją przeczytać, bo jedyne co widziałam w internecie to pojedyncze paski.

 

Hm, widzę że niektórzy wymieniali swoje ulubione postacie... Ja też to zrobię.

Jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył, to... UBÓSTWIAM KIKU <333 Nie pytać mnie za co. Po prostu... Nie potrafiłabym nie lubić Nihona ;-;

Następna jest Natalia. Od razu spodobał mi się jej charakter i to, jak dręczy Ivana.

 

I to chyba... tyle? Resztę postaci też uwielbiam (Ivan, Toris, Elizavietta <3), no może prócz Grecji. Jego nie lubię.

 

Ulubione paringi... Hmm. Tylko LietxPol. Bo to kanon. No i jednostronne NataliaxIvan.

Nienawidzę zaś Giripan(tak, wiem, że to kanon, ale ja tego nie uznaję), Asakiku i tym podobne.

 

Z utworów na pewno openingi, między innymi "Mawaru Chikyuu Rondo" Nihona. Z innych podobało mi się "Dream Journey", "Pub and GO", "The Delicous Tomato Song", "Let's Look Behind the Rainbow".

 

Ogólnie anime bardzo mi się podoba między innymi dlatego, że od dawna brakowało mi takiej dawki humoru ;u;

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIHONNIHONNIHONNIHON <33333333

Jak już fangirlsujemy to ja też >:3

IceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIceIce <33333333 :lunaderp:

 

 

 

Muszę kiedyś nabyć sobie mangę i ją przeczytać, bo jedyne co widziałam w internecie to pojedyncze paski.

Ja mam wszystkie tomy i stokrotnie polecam,w Yattcie jest za około 25 złoty a na allegro (bez przesyłki) około 20 c:

 

 

Jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył, to... UBÓSTWIAM KIKU <333 Nie pytać mnie za co. Po prostu... Nie potrafiłabym nie lubić Nihona ;-;

Następna jest Natalia. Od razu spodobał mi się jej charakter i to, jak dręczy Ivana.

Kiku był moją pierwszą miłością pierwszym ulubionym bohaterem ;A;

Ah te czasy...przeminęły D:

Jednak wciąż jest w elicie moich ulubionych postaci .3.

Natalia...jest cudna ;_; Ale jedyny słuszny ship z nią to LietBel i koniec.

 

no może prócz Grecji. Jego nie lubię.

A ja go tam lubię,może nie jest w moich ulubionych ale jest spoko,ta słitaśnie rozwalona fryzura i zaspanne...wszystko wraz z tymi kociakami,oh .3.

hetalia_the_greek_army_by_animefreak1570

 

 

Ulubione paringi... Hmm. Tylko LietxPol. Bo to kanon. No i jednostronne NataliaxIvan.

Nienawidzę zaś Giripan(tak, wiem, że to kanon, ale ja tego nie uznaję), Asakiku i tym podobne.

LietPol...? ;_;

LietPol nie jest cannon`em,oni są najlepsiejszymi przyjaciółmi a ich "panowanie razem" już przeminęło gdy Ivan zabrał Liet`a do swojego domu.Poza tym,nie miało by sensu ich bycie razem gdyż Toris kocha się i zawsze się kochał w Natalii,on miał by ją zdradzić?Nigdy ;__;

Giripan też nie jest cannon`em,oprócz miłości do kociaków nic ich nie łączy takiego,w sumie jedynymi cannonami to GerIta,SuFin(który czcze) i AusHun (ale oni są po rozwodzie ale Hangari wciąż go kocha)

Edytowano przez Mrs.Octavia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Uwielbiam Hetalię od momentu, gdy... udało mi się dostać do łapek (kopytek? XD) pierwszy tom od Studia JG, który tak szybko ulegał zabrudzeniom! XD
Potem udało mu się odkryć anime i... nie wiedzieć kiedy wciągnęło mnie to niesamowicie.

Mam naprawdę dużo ulubionych postaci z tego ale zdecydowanie najbardziej uwielbiam Arthura... idę na filologię angielską, to chyba wszystko tłumaczy. 

Ubóstwiam wręcz kulturę brytyjską no i... mam korzenie stamtąd i to pewnie tłumaczy mą wrodzoną flegmatyczność xD

Udało mi się stworzyć OCka Walii (ukochane państwo z UK), który zwał się bodajże... Rhydderch (rudzielec) Kirkland. Był pocieszny... coś jak mieszanka Arthka z Sherlockiem z BBC XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Octi dorwała się do 2P ? W sumie to dobrze. Arthur jest po prostu cudowny, a nie wspominając o Kanadzie. Matko długie włosy, tak bardzo chcę takiego męża. ;A; (chociaż zarost powinien mieć  :lie: )

Oh,Mattie jest boski jako 2p,uwielbiam tego jego kucyka i ubiór i...ogólnie wszystko.Oliver mi przypomina szczęśliwą-zabójcza Pinkamenę nawet zrobiłam taki obrazek <3. Uwielbiam ten jego psychiczny uśmieszek i muszkę  :crazy:  

Ale ja i tak najbardziej uwielbiam 2p Amerykę,chociaż uważam że on bardziej przedstawia Południową Ameryką bądź Meksyk niż całe United State Of America...ale kogo to obchodzi,ważne że jest ładny  :lie:

Uwielbiam tego jego kolczyk na języku i włosy...i ten jego kij bejsbolowy z kolcami :crazy:

Mam naprawdę dużo ulubionych postaci z tego ale zdecydowanie najbardziej uwielbiam Arthura... idę na filologię angielską, to chyba wszystko tłumaczy. 

Ubóstwiam wręcz kulturę brytyjską no i... mam korzenie stamtąd i to pewnie tłumaczy mą wrodzoną flegmatyczność xD

Udało mi się stworzyć OCka Walii (ukochane państwo z UK), który zwał się bodajże... Rhydderch (rudzielec) Kirkland. Był pocieszny... coś jak mieszanka Arthka z Sherlockiem z BBC XD

Arthur jest też wspaniały,uwielbiam te jego krzaczaste brwi i teraz każda postać w książce od języka Angielskiego ma takie same i brak talentu kulinarnego,przynajmniej wiem ,że nie jestem sama  :lie:

Rudy Walia?Rzadko widzę tą postać rudą,częściej jest pokazywany jako szatyn/brunet.Irlandia jest rudzielcem.Za bardzo nie przepadam za Oc`kami w Hetalii jednak jeszcze Kraje Brytyjskie nie są złe...jednak już Filipin/Indonezji/Malezji/Grenlandii czy innych nie trawie,po prostu...nie.Kraje jakie jeszcze toleruje jako Oc to Czechy i Słowacja,sama kiedyś próbowałam je narysować :raritylaugh:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy rudy... mam słabość do rudzielców szczerze mówiąc no i wyglądało to mniej-więcej tak... znalazłem świetny obrazek i na podstawie jego... dopracowałem historię dla Walii.

Axis.Powers%3A.Hetalia.full.227576.jpg
Przyjąłem, że ten ostatni (od lewej) to właśnie Rhydderch. Nie stworzyłem OC tylko na podstawie arta zbudowałem mu historię posiłkując się tym co widzę i tym co wiem o Walii. Swego czasu nawet uczyłem się tego języka i... jest naprawdę ciężki i charczący, nie polecam. Chociaż pragnę też studiować w Walii, gdyż... mój boże z punktu A do punktu B samochodem będziesz jechać max. 3h. To jest niesamowite! Poza tym w Walii no... w małych miejscowościach panuje taki wspaniały, ociekający wręcz tradycją klimat... no i Barafundle Bay. W życiu nie widziałem piękniejszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...