Skocz do zawartości

Hetalia ♥


Mrs.Octavia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ooooh, Hetalia <3
Jestem zagorzałą fanką, mój pokój jest zawalony plakatami, kalendarzami i rysunkami związanymi z Hetalią, a na mojej mangowej półeczce Hetalia (wszystkie tomy, a niedługo może i artbook) zajmuje honorowe miejsce.
W sumie to zaczęło się niewinnie, oglądałam po dwa - trzy odcinki dziennie, w sumie to było mi obojętne, ale później przerodziło się to w prawdziwą miłość, i to na długo. Kocham wszystkich bohaterów po równo, z tym że czasami mam "fazę" na daną postać i nią wszędzie spamuję (skoro już tu piszę to spytam - czemu wszyscy tak nienawidzą Tajwanu? XD)

Hetaliowe arty rysuję w większym natężeniu niż jakiekolwiek inne, a siedzę w dużej ilości fandomów. Lubię też roleplayować, chociaż wychodzi mi to bardzo źle. Bardzo XD
Na moją naukę historii Hetalia nie wpłynęła, chociaż czasami rysuję postacie w zeszycie. Historię lubiłam nawet bez Hetalii, a jeśli chodzi o naukę - Hetalia, oprócz ciekawostek nie serwuje jakiejś rozległej wiedzy o historii.
 

PS Spytam jeszcze raz - za co Tajwan jest tak znienawidzoną postacią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja jej nienawidzę?

-Wkurzający kędzior

-Słit morda (za słit)

-Dużo jest shippów z nią i Kikuniem (A on jest MAIN i ONLI MAJN!!!!!)

no i...to wszystko :I

 

A u mnie się tak zaczeło:

Zobaczyłam se stampy ta profilu koleżanki,weszłam w yoau tube i itp,znalazłam wszystkie sezony po polsku i spędziłam na oglądaniu całe 2 dni . xd

 

I może od razu powiem że Norwegia,Islandia,Japonia,Hiszpania,Austria,Hong Kong i Anglia są moi i tylko moi xd

(Tu powinien być jeszcze Prusak ale na razie go "pożyczyłam" koleżance xd) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, rozumiem XD
Tajwan podoba mi się z wyglądu, ma ładną sukienkę. A z tego co wiem to nie ma z nią zbyt wielu scenek "w kanonie", więc rzeczywiście nie ma jej za co lubić. Jednak dla mnie wszystko co wyszło spod piórka Himaruyi jest święte i świetne, więc na pewno jej nie znienawidzę. 

 

Ah, zapomniałam jeszcze wspomnieć, że Hetalię traktuję specjalnie. Nie jest to moje ulubione anime, bo trudno porównać komediową Hetalię pełną przenośni i uosobień, które trzeba traktować z przymrużeniem oka z... na przykład, epickim Tengen Toppa Gurren Lagann, Fullmetal Alchemist czy innym anime które trzeba wziąć sobie do serca i poważnie przemyśleć. Hetalia jest moją ulubioną serią, ale w innej kategorii.

Tak btw, co myślicie o nowej serii, The Beautiful World? Jak wypada w porównaniu z poprzednimi seriami? Dorasta im poziomem? I nie chodzi mi o stronę graficzną, bo zmiany kosmetyczne są kolosalne i nie ma nawet co porównywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu coś o tym słyszałem, potem słyszałem trochę więcej (potem trochę mniej, derp)... w każdym razie dopiero niedawno przeczytałem, co to jest i jak brzmi tego pełna nazwa... nie pamiętam jej w sumie, ale jest chyba w pierwszym poście :ming: Anyway sam pomysł wydaje się ciekawy, kraje przedstawione jako postacie, ba, biorąc pod uwagę wszelkie utarczki historyczne i różnice kulturowe, pomysł wydaje się być genialny! No cóż, ale to tylko przypuszczenia, więcej powiem (albo i nie) jak się z tym zapoznam lepiej x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hetalia Axis Power?
Tak to pewnie oto chodziło :ming:
Moim zdaniem są bardzo dobrze przedstawione kraje,Japonia jest cicha i pomysłowa,Ameryka jest lekkim idiotą i myśli tylko o jedzeniu i byciu wspaniałym,Francja jest romantyczna i zboczona a Anglia jest po prostu dżentelmenem :ming:
Nie wiem czemu Polskę przedstawiono jako strachliwego chłopca lubiącego kuce,róż i wszystko co słodkie i świecące  ale mi tam się on podoba 


tumblr_mkrxdsdpts1qm6wt8o1_400.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w piątej serii jest zdecydowanie zbyt dużo fanserwisu, widać to wyraźnie w 11 odcinku. Te gołe klaty, podkreślenie niektórych pairingów... Wydaje mi się, że Hetalia powoli staje się serią, która ma przyciągnąć jak najwięcej fanów, a zwłaszcza dziewcząt szalejących na widok bishounenów, a przecież nie o to chodzi. Sam Himaruya jest bardzo skromnym i inteligentnym człowiekiem, nie wiem co mu odbiło. Jeśli powstanie szósta seria i dotrzyma poziomu piątej to będę oglądała dalej, lecz jeśli będzie jeszcze więcej fanserwisu to z łzami w oczach przestanę oglądać moją ulubioną serię i założę fanklub "oldskulowej Hetalii".

Jak na razie to nie pozostało mi nic tylko czekać na jutrzejszy odcinek i przeczytać po raz setny moje ulubione momenty z mangi. Szkoda że niektórych scenek nie uwzględnili w serii anime, bo momentami dosłownie płakałam że śmiechu podczas czytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mi się te gołe klaty podobały xd

Nie wiem czy będzie 6 serio bo samych tomów jest 5 więc... :ming:

Zobaczymy co będzie w dalszych odcinkach...Ogólnie wydaje mi się że ten sezon będzie się kręcił w okół Alfreda,wszędzie go pełno xd

Ogólnie nie lubię jak podkreślają shippy Yaoi w odcinkach...Yroche romantyzmu by nie zaszkodziła ale sorry nie Yaoi xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale mangę zawsze można wydać, a Hetalia jest tak popularna że kolejna seria jest prawie pewna. Chociaż ostatnio autor jeździ dużo po świecie, więc może nie mieć czasu. Chociaż... W sumie to historii z najnowszych odcinków nie było w mandze...

Też zauważyłam że Alfred ostatnio często się pojawia (chociaż w poprzednich seriach też było go dużo).

A scenka z tańczeniem przed telewizorem mnie rozwaliła XD

"Czemu nie tańczysz? D<"

Jako postać go lubię, ale jeśli chodzi o shipping to O MATKO, NIE! Jakoś nie pasuje mi do żadnej postaci, a moim znienawidzonym pairingiem jest UsUK. Nic mi nie zrobił, nie mam żadnego powodu do znienawidzenia go, ale po prostu nie lubię. Może to dlatego że mój ukochany Anglia... Nie, przecież inne pairingi mi nie przeszkadzają...

.____.

Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG tylko nie UsUk!

Przecież Alfred dla Artura jest jak...syn...Wychował go i jeszcze parring z nich robią? Nieee... :ming:

Ja natomiast nienawidzę jeszcze Taiwanu z Japonią i Prusaka z Kanadą :I

Tajwan jest ych...po prostu nie pasuje do Kikunia (który jest mój) a PruCan? :ming:

Nie wiem gdzie jest sens tego parringu.

Za to wielbię SpaBel,LietBel,PruHun i DenNora

Są uroczę :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie lubię wszystkie oprócz wyżej wspomnianego UsUK. Ale ulubione to chyba Spamano, PruHun, AsaKiku i GerIta, ale bez przesady. Kocham wszelkie pairingi z Włochami, zarówno Veneciano jak i Romano. Nienawidzę Germancestu. Natomiast do FrUK mam mieszane uczucia. Ale nie ma żadnego pairingu którego broniłabym i strasznie się wykłócała. Wiadomo, każdy ma inny gust i tego nie warto zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie lubię parringów Yaoi ale DenNor i oczywiście Rodzinka Szwedka jest urocza xd

Co to AsaKiku? :ming:

GerIta jest prawie canoniczne...sorry ale ten odcinek na valentynki... :ming:

Ja też raczej nie mam...jedynie wielbię wkurzać koleżankę PruHunem xd

Ja wole parrinki Hetero czyli tak jak mówiłam LietBel czy "Wafle Pomarańczowe"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsaKiku to Anglia i Japonia (dwie moje ulubione postaci, lol).

Ja też mam koleżankę, którą wkurzam PruHunem XD Bo nie lubi Węgier, a Prusy kocha.

Mi tam homoseksualne pairingi nie przeszkadzają, zwłaszcza że w Hetalii przeważają mężczyźni i chłopcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...