Skocz do zawartości

Hetalia ♥


Mrs.Octavia

Recommended Posts

Tak, Octavia, o tę nazwę chodziło, Hetalia Axis Power ;] tak swoja drogą... co ona znaczy? o_0

 

Hmm... czytałem opis Polski na Wikipedii... w sumie całkiem współgra ze mną, a gdy doczytałem twoją wypowiedź na jego temat... kuce, róż, haha, jeszcze bardziej pogłębiło się to wrażenie u mnie xD ale za wiele go w pierwszych odcinkach nie widziałem... bo tak, obejrzałem już ze trzy i za cholerę nie mogę się połapać o co weń biega... nie ogarniam Hetalii o_0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hetalia to znaczy jakby... Nieogarnięte Włochy xd Bo to jest połączenie 2 wyrazów właśnie taki "nieudaczny" i Italia czyli włochy 

Axis nazwa grupy głównych bohaterów (Japonia,Włochy,Niemcy) a Power to moc

Feliks pojawia się na chwile w 1 odcinku ze swoją inteligentną wypowiedzą,potem dopiero jest gdzieś w 47 odcinku i jest gdzieś w 3 sezonie są o nim i Torisie (Litwa) 2-4 odcinki 

i jest jeszcze w 5 sezonie kiedy odwiedza dom Holandii xd

To jest anime bez sensu...niby są jakieś wątki historyczne ale... :ming:

 

jak już mówiłam

383296_596403943712006_1005123625_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh..Hetalia.Wszystkie odcinki obejrzane,oprócz the beutiful world(ma ktoś link do wersji z polskimi napisami?)

 

Ulubione postacie:

-Włochy

-Polska(swoją ojczyznę trzeba)

-trochę Litwa(za to,że wytrzymuje z Polską)

-Prusy

-Rosja

-Niemcy(za niańczenie Włoch)

-Węgry(bo prusy i cycki :3(fani będą wiedzieć,o co chodzi))

-Ameryka

-Rzym

 

Co z tego,że to jest bez sensu.Z kilku odcinków dowiedziałem się więcej niż przez cały jeden semestr na historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

@up, napisz PW do Panny Octavii jeśli chcesz obejrzeć "The Beatiful world" z polskimi napisami :3 

I chibitalia jest słodka, czego wy chcecie :3

Holy Roman Empire ( mój młodszy braciszek mógłby go cosplayować :rariderp:) <3

 

Moje ulubione postacie:

- Niemcy

- Prusy

- Rosja

- Włochy

- Polska

- Litwa

- Sealandia ( najmniejsze państwo świata jeśli się nie mylę, wolololol :3)

- Japonia

- Chiny

I dziwne jest to że na tym forum są jacyś fani Hetalii.

Ja nie wiem, co ma w sobie to anime ale one jest przesuperprohipersuperduperijeszczeinnesynonimy.

I ta chwila gdy siedzisz na lekcji geografii/historii, a tu pani wyskakuje z Rozbiorem Polski czy np że Niemcy to największa gospodarka Europy xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

@up, napisz PW do Panny Octavii jeśli chcesz obejrzeć "The Beatiful world" z polskimi napisami :3 

 

A kto powiedział ze ja po polsku oglądam? :ming:

 

a w moich ulubionych są 3 typy

Kochanki (ci naj naj naj :rariderp:)

-Islandia (za bycie słodziśnym,słodko się rumieni i słodko się wkurza)

-Norwegia (słodko się "znęca" nad braciszkiem i jest ogólnie taki...OMG)

-Anglia (te jego czary,wygląd i charakter...)

-Japonia (Wielbię go za oczywiście wygląd i zachowanie,taki spokojny i uroczy~)

-Hong Kong (mało o nim wiemy ale jest ładny,jest z Asian Family więc jest OK)

-Hiszpania (Fusososososo~ Podziwniam go że wychował Romano...to musiało być ciężkie...No i ładny jest <3)

 

Wspaniali

-Rumunia (sam pomysł że on je Wampir jest boski + wygląd i ta świeczunia <3 Mało mu brakuje do bycia kochankiem xd)

-Prusy (Lans,Węgry,Cycki,Awesome,Gilbird i wszystko jasne! Ale niestety nie może być kochankiem bo już mi koleżanka go odebrała xd)

-Litwa (On jest taaaaki uroczy <3 Szacun za to że poszedł na randkę z Białorusinką...szacun...)

-Polska(Patriotą być trzeba a poza tym...RÓŻ,KUCUSIE I SPÓDNICZKI! >3<)

-Rosja (Ten jego słodki głosik i ta jego delikatność <3 A przynajmniej próbuje...)

-Węgry (Cycki,Prusy,Patelnia,Cycki xd)

-Austria (Ten jego pieprzyk <3333 i fryzura podobna do mojej >3<)

-Dania (Wzrok,uśmiech,fryzura...och <3)

-Finlandia (żona pana Szwedka i ta czapka <3 Chce takiego mikołaja na święta xd)

-Włochy Północne (Pasta~Veeee~ Nie bij~ xd Sama słodycz)

-Włochy Południowe (Ogólnie wszystko jest wspaniałe w nim x3)

-Niemcy (Dojcz i tyle xd)

-Holandia (Sexy Big Brother)

 

Reszta

-Ameryka

-Francja

-Chiny

-Seszele

...

reszty mi się pisać nie chcę xd

Ja po prostu lubię wszystkich :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, gdyby nie ten temat to najprawdopodobniej nie wiedziałabym o istnieniu Hetalii ;) Jak na razie jestem na 51 odc. i kocham to :pinkiehappy::fabulous: opieram, ze nie potrzebny jest sens :D Najbardziej lubię Włochy xD uwielbiam jego Pastę <3 Zresztą przypominam go z wyglądu i charaktery ^^. Dalej mój ranking wygląda następująco:

 

- Niemcy ;)

- Rosja i jego Vooodkaa xD

- Polska :D

- Japonia

- Ameryka

- i inni, którzy są porozkładani na różne kategorie :)

 

Heh, to Anime jest wyjątkowo wciągające ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mech,w Empiku nie masz co szukać,oni nawet nie wiedzą co to "manga" :rainderp:

Ja sobie kupuje za jakieś 2-3 tygodnie wszystkie tomy po PL przez allegro więc jak będę lecieć to mam co czytać xd

Nie rozumiem tylko 2 rzeczy:

-Jeżeli Arthur wychowywał od dziecka (małego) Alfreda to czemu pisze że Arthur jest tylko TROCHE starszy od Alfreda? I czemu robią z nich parring?

-To samo tylko ze Antoniem i Lovim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciał pierwszy sezon, moim zdaniem jedne z lepszych Animców, tylko szkoda, że krótkie ;_;, ale za to świetnie się ogląda.

 

Mimo iż jest tyle fajnych postaci, oficjalnie jestem za Rosją Ivan jest najlepszy : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i odcinki są krótkie ale te 5 sezonów + ponad godzinny film + odcinki specjalne nadrabiają tą krótkość :D

Zgadzam się Ivan jest wspaniały ale jego też jest mało ;_; i to jak pokazali jego dzieciństwo w 5 sezonie (jeszcze był chyba w 4 odcinek o tym jak w dzieciństwie spotkał Licie) to...smutne ;_; I te jego dwie siostry z zaburzeniami psychicznymi i syndromem niechcianej siostry...ale one i tak są słodkie i wspaniałe xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awesome Prusia jest Awesome :v

Są 2 odcinki o tym jak chciał "intymnie opatrzyć" rany Węgierki ale po tym jak samoistnie rozpięła się jej bluzka to uciekł i dał jej swoja pelerynkę~ To było uroczę xd

Huh,a Natalka nadal jest w swojej ulubionej sukience :D

Huh,ich dzieciństwo naprawdę było smutne...I te mądre rady Ukrainy mnie rozwalają :D

2769174.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hetalię poznałam dzięki Losskowi :v

Uwielbiam to anime, bo jest humorystyczne i bardzo dziwne, czyli coś w sam raz dla mnie :derp2: Mam jeden tom mangi, piąty, czyli najnowszy.

Moimi ulubionymi postaciami są Rosja, Anglia, Kanada i Grecja. No i Liechtenstein. I Prusy. I wiele innych...

A skoro już tu coś piszę, to pochwalę się, co mi tam:

2pqo0me.jpg

Mogłoby mi wyjść lepiej, wiele zepsułam ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hetalię poznałam dzięki Losskowi :v

Uwielbiam to anime, bo jest humorystyczne i bardzo dziwne, czyli coś w sam raz dla mnie :derp2: Mam jeden tom mangi, piąty, czyli najnowszy.

Moimi ulubionymi postaciami są Rosja, Anglia, Kanada i Grecja. No i Liechtenstein. I Prusy. I wiele innych...

A skoro już tu coś piszę, to pochwalę się, co mi tam:

2pqo0me.jpg

Mogłoby mi wyjść lepiej, wiele zepsułam ._.

ISIU,TAM JEST ISIU i NORDIC FAJFY!!!1111 :lunaderp:

kurna,znowu fangirlsuje ;-;

Najbardziej mi się podobają stąd (oprócz moich Nordysiów słodziaków <3) Alfred,Taiwanka,Natka i Kikuś :lunaderp:

Jakie sś wasze ulubione piosenki z Hetalii?

Mi się najbardziej podoba (oczywiście) "Love with Iceland","Always with you","Mawaru chikyuu Rondo Japonii i Romano","Dream Journey","Wa Wa World Ondo","Ni Hao","United Nations Star" i "My song than was written by me,for me",troche dużo ale jak na ilość Wszystkich piosenek to jest to troszeczkę~ :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

huh jestem początkująca, że tak powiem w Hetalii. Nie ogarniam wszystkich postaci, ale przyzwyczajam się. 

 

Co do wcześniejszego pytania, to proszę World Series, całe 48 odcinków + 2 dodatkowe.

 

Nie wiem czy widzieliście ten komiks, bo pewnie widzieliście. Przedstawia on zdarzenia z 1939.

Uwaga troszku krwi i przemocy. 

Hetalia: 1939

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh jestem początkująca, że tak powiem w Hetalii. Nie ogarniam wszystkich postaci, ale przyzwyczajam się. 

 

Co do wcześniejszego pytania, to proszę World Series, całe 48 odcinków + 2 dodatkowe.

 

Nie wiem czy widzieliście ten komiks, bo pewnie widzieliście. Przedstawia on zdarzenia z 1939.

Uwaga troszku krwi i przemocy. 

Hetalia: 1939

Co do WS to właśnie też nie mogę znaleźć innej strony z polskimi napisami...nie wiem dlaczego to przestało działać...

 

Ah ten komiks...jest po prostu prawdziwy,szczery.Smutne jest to że większość państw uważa nas za śmierdzących,pijących nierobów i złodziei...Cieszę się że Hima pokazał że jednak jak chcemy możemy być potężnym państwem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hetalia zawsze będzie mym ulubionym anime:3.Nie wiem jak można kogokolwiek nie lubić(no,może poza Sealandią(on jest naprawdę wkurwiający)).Moim ulubionym krajem jest  Prusy,Rosja,Szwecja,Polska i Austria.Jestem szczęśliwą posiadaczką wszystkich mang i ok.20 przypinek(przypinek nigdy dość!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nie wiem jak można kogokolwiek nie lubić(no,może poza Sealandią(on jest naprawdę wkurwiający)).

Czego chcesz od bidnego Sealandka? Nie jego wina że nikt go nie kocha a jego przybrana mama jest owo facetem ;-; (oh,jak ja lubie SuFin~)

Ja jedynie mniej lubie jakoś Angola ostatnio,taki...inny się zrobił ;-; 

 

Moim ulubionym krajem jest  Prusy,Rosja,Szwecja,Polska i Austria.Jestem szczęśliwą posiadaczką wszystkich mang i ok.20 przypinek(przypinek nigdy dość!).

Pan Szwedek~

Uwielbiam jego charakter i te hinotajzing oczęta ;u;

tumblr_inline_mkssqndc5x1qz4rgp.png

 

Ja teraz szukam namiętnie 5 tomu a w drodze mam Breloczek z chibi Ivusiem <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...